Şimdi Ara

Tv Kart Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemimde Genesis TV kartı ile More TV 351 versiyonunu kullanmaktayım.

Herşey normal olmasına rağmen MoreTV yi kapatıyorum görüntü gidiyor ama ses olanca hızı ile çalmağa devam ediyor. Tabii ki bu durum bilgisayarımın yavaşlamasına neden oluyor. Bu hususta deneyimli arkadaşlardan yardım lütfen

• olaya bak ya bende moretvden bi türlü ses alamıyom...bu ses çözme işi iiçin hangi pro. kullanıyosun belki başka birisinde sorun olmaz.
  • cpluswin programı moretv ile uyumlu

Intel Celeron 600@765 Mhz 1.65 VCore
    Asus CUSL2
    Leadtek GeFORCE2 MX400 TH (235/193)
    256 MB RAM
    12X LG DVD-ROM
    Jazz 9902 Rave
    Creative SBLive!5.1
    Creative WebCam Go
    Microsoft Joystick
    Microsoft SideWinder Freestyler PRO
    Windows XP PROFESSIONAL
  • <BLOCKQUOTE id=quote<font size=1 face='Verdana, Arial, Helvetica' id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote> CINE SES ile hiç zorluk görmeden çözülüyor

<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>
  • Önce şifresiz kanalda ses aldıktan sonra Cine Ses çözüyor, hatta resmin şifreğsi çözülmese bile ses çözülüyor ama önce şifresiz kanalda sesi duymanız şart
  • moretv3.51 in içindeki setup'ı çalıştıranlar hemen bi trojan taraması yapsın the cleaner bi trojan buldu ve moretv'yi kaldırmadıkça silinmedi.trojanın adı excalibur.bana özelde olabilir tabi:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.