Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TV için kablosuz kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
45
Cevap
2
Favori
52.819
Tıklama
Giriş
    3442 Mesaj
    Sene 2018 varmı tavsiyeniz güncel 4K tv için kulaklıklar ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Annem işitme güçlüğü çekiyor, ama işitme cihazı konusunda inatçı keçi, tv seyrederken Bluetooth kulaklığı bağlayınca tv den ses alamıyorum. Hem tv den ses almak hek kulaklığa vermek için nasıl bir yol izlemeliyim. Tavsiyesi olan varsa teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben hem bilgisayar oyunları hemde tv'ye Bluetooth ile bağlayabileceğim bir kulaklık arıyorum.

Biraz araştırdım ancak bir sonuç elde edemedim. Bir kaç adet kulaklık tavsiyesi aldım ancak bunlar profesyonel oyun kulaklıkları lakin tv'de Bluetooth ile bağlanılabilirmi bilinmiyor.

Tavsiye edilen kulaklıklar:

Logitech G930

SteelSeries Artic 7

SteelSeries PRO

Bu kulaklıklar oyun için kablolu ve kablosuz olarak kullanılabiliyor. Ancak TV ye kablosuz olarak bağlanabiliyormu henüz bilinmiyor.

Kullanan yada bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan ricam bana bu konuda yardımcı olmalarıdır.

2017, 2018, Kablosuz Oyun Kulaklığı, Kablosuz TV kulaklığı, Bluetooth oyun kulaklığı, Bluetooth TV kulaklığı, Bluetooth Oyun ve TV kulaklığı, Wireless Oyun kulaklığı, Wireless TV kulaklığı, Öneri, Tavsiye, İnceleme

• Yüzbaşı
    921 Mesaj

Bende baya süredir bakıyorum sizin gibi. Aynı şekilde kullanacağım. Siz naptınız acaba?

|
    |
    delidolu1adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i7 4770K 3,5GHZ->@4.3,Cooler Master V8 GTS,Cooler Master HAF912 Advance, MSI Z97 Gaming 5, Asus GTX780 DCUII , Gskill 2x8GB(16GB) DDR3-2133MHZ CL10-12-12-31 1.6V, Kingstone HyperX 120 GB(550mb-550mb),2TB&1TB&500gb Samsung HDD,Asus MX239H IPS LED
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Tavsiyedir ;

Oyun için geliştirilen kulaklıkların müzik ve film performansı genel yada aşağı düzeyde kalabiliyor. Almadan önce model üzerinde yapılan incelemelerde bu tarz özelliklerine yada açıklamalarına iyi bakın.

Ben de kablolu ve kablosuz kulaklıklar var ve oyuncu kulaklığında duyduğum arka plan oyunsesleri hoşuma giderken müzikte seslerin canlı gelmediğini anlayabiliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Arkadaşlar halen tavsiye bekliyoruz, JBL karler diye bi kulaklık var kablosuz,SODO diye bi marka var yine kablosuz, kullanan duyan eden var mıdır? Tv izlemek icin kullanilacak

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.