Şimdi Ara

Tv için edifier x600 almak doğru olurmu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Her ne kadar konu eski olsada yazmakta fayda görüyorum. Maksat bilgi paylaşımı olsun. Bugün Vatan bilgisayarın Bornova mağazasından bu ürünü satın aldım (peşin ödeme indirimiyle 96 TL). Ve iyi ki almışım diyorum. Samsung 6 serisi LCD tv'ye bağladım, bas %70-75 civarlarına ayarlandı, keza master volume düğmesinide o civarlara sabitledim. Sesi sadece tv kumandasından açıp kapıyorum (20-25 arası seviyelerde dolanıyorum samsung tv'de).
    BBC HD kanalında fillerle ilgili bir belgesel vardı bir ara, inanırmısınız en ufak çıtırtı, homurtu ve özellikle yaprak-ağaç sesleri (çıtırtı-hışırtı içeren sesler) mükemmele yakın çıkıyor. Daha önceden DENON amfiler (2'li kolon) kullanmış biri olarak beni çok şaşırttı bu ufak boyutlu ve tamamen ahşap ses sistemi.
    Tiz-midler çok iyi, bas sesler yarı leveldan sonra kendini hissettiriyor ve bozulmuyor.
    Bornova Vatan mağazasını bilenler bilir, 2. kattan sesi sona getirince tüm mağaza ne dinlediğimizi duydu ve dönüp yukarı baktı, cihaz kendini belli ediyor.
    Test ettiğim diğer modeller (microlab m200, edifier m3200 ve 3300, logitech 313, 323, s220 )

Sonuç olarak tavsiye edilir.

Tv için edifier x600 almak doğru olurmu

konuya devam. tavsiyeleriniz için teşekkürler

• Tam da tv ye almayı düşündüğüm bir set olarak almaya karar vermiştim. Buradaki yorumları okuyunca doğru karar verdiğimi görmek güzel oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x600 iyidir
  • Merhaba arkadaşlar Edifier X600 2+1 Speaker mı Edifier M3200 2+1 Speaker mı? İkisi arasında kaldım, 30 tl fiyat farkı var daha çok x600 tavsiye edilmiş ancak kumandası var diye m3200 ü almayı düşünüyorum... Fark nedir acaba çok şey kaybedermiyim yada x600 ümü alsam?
    Teşekkürler.
  • Edifier x600 ü TV ye TV nin kumandasıyla kontrol edilebilecek şekilde nasıl bağlarız?
  • doğru
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    televizyonda kulaklık girişi varsa sub un üzerindeki jack ın diğer ucunu oraya tak sesi sona getir sonrası kolay olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Merhaba arkadaşlar Edifier X600 2+1 Speaker mı Edifier M3200 2+1 Speaker mı? İkisi arasında kaldım, 30 tl fiyat farkı var daha çok x600 tavsiye edilmiş ancak kumandası var diye m3200 ü almayı düşünüyorum... Fark nedir acaba çok şey kaybedermiyim yada x600 ümü alsam?
    Teşekkürler.

fark x600 ün subwooferinda gizli 17 cmlik mütavazi şirin basslar veren keyif kaçırmayan bir subwoofer
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbilgin

quote:

Merhaba arkadaşlar Edifier X600 2+1 Speaker mı Edifier M3200 2+1 Speaker mı? İkisi arasında kaldım, 30 tl fiyat farkı var daha çok x600 tavsiye edilmiş ancak kumandası var diye m3200 ü almayı düşünüyorum... Fark nedir acaba çok şey kaybedermiyim yada x600 ümü alsam?
    Teşekkürler.

fark x600 ün subwooferinda gizli 17 cmlik mütavazi şirin basslar veren keyif kaçırmayan bir subwoofer

ayrıca Tweeter ları unutmamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

quote:

Teşekkürler.

aynen aynen birde iyi bir ses kartın varsa bide üstüne orjinal albüm dinlersen şarkıyı dinlemez hissedersin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

quote:

Teşekkürler.

aynen aynen birde iyi bir ses kartın varsa bide üstüne orjinal albüm dinlersen şarkıyı dinlemez hissedersin

aynen iyi bir ses kartı ve flac parçalar tadından yenmez

• Güncel..
  • Ben de bunu TV'ye bağlamayı düşünüyorum. Tek endişem; kumandasının olmaması. Ortalama bir ses seviyesine ayarlayınca tv kumandasıyla sesi yönetebiliyor muyuz? Bu kesin bilgi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: USHAKA

Ben de bunu TV'ye bağlamayı düşünüyorum. Tek endişem; kumandasının olmaması. Ortalama bir ses seviyesine ayarlayınca tv kumandasıyla sesi yönetebiliyor muyuz? Bu kesin bilgi mi?

Selamunaleykum

Evet. Uydu ya da TV kumandası ile sesi yönetebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: USHAKA

Ben de bunu TV'ye bağlamayı düşünüyorum. Tek endişem; kumandasının olmaması. Ortalama bir ses seviyesine ayarlayınca tv kumandasıyla sesi yönetebiliyor muyuz? Bu kesin bilgi mi?

Yönetebilirsin rahatlıkla benim sistem masanın altında sesi yarıda duruyor sesi açacağım zaman bilgisayardan açıyorum uğraşmadan
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.