Şimdi Ara

Tv fiyatlarına neler oluyor? Dolar düşüyor onlar artıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2-3 ay içinde evlenecek biri olarak uzun süredir TV bakıyorum. Ancak daha 2-3 gün önce baktığım tüm tvlere neredeyse minimum %5 ile 10 arası zam gelmiş.

Örnek olarak en çok baktığım ve n11'den çek ile 2650-2700lere almayı düşündüğüm Sony KDL-55W805C modeli TV hala aramalarda N11 de 2900TL civalarında çıkıyor. siteye girince fiyat 3200 - 3300 lerde.

akakce'de en ucuzu su an 3100TL.

Vatan söğütözünü gezdim nişanlım ile. OLED'lerin yaygınlaşmasının diğer TV'lerin fiyatını düşürmeyeceğini iddaa etti görevli ki zaten 2-3 ay içinde de bu olay zaten gerçekleşmez.

Ne diyorsunuz bu duruma arkadaşlar. Yorumlarınızı merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B@R!$ -- 2 Haziran 2017; 12:13:6 >

• Gorevliler hep ayni seyi soyler hemen satmak icin oledler yayginlastikca tabiki ledlerin fiyati dusecek. Ben dususu temmuzda bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son bir haber okumustum büyük panellerin fiyati cok artmis. Daha cok üreticiler kücük telefon tablet gibi ekranları üretmek istiyor daha yüksek kar marjı oldugu icin.

Bu nedenle tv fiyatları daha da artacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bundan 5-6 ay önce tam da dolar 3,80 hatta 3,90 iken yazılan konuşulan fiyatlara bakıyorum min. %15-20 daha ucuz. dolar şu an 3,53.. bunun izahı yok bence satıcıların fazla para kazanma hırsından başka.

6000TL lik samsungları 4000-4500 e alan arkadaşlar var. Gerçi o özel bi fırsattı s7 hediyesiyle birlikte uygun oldu. geçen yine kampanya yaptı samsung büyük TV günleri diye orda da pek cazip ürün yoktu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.