Şimdi Ara

TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
81.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TVKoo adlı kanala tıklıyorum ama başka sayfa çıktı CCT5 den Sopcasta tıkladım reklam var.

Ama böyle gitmez mis gibi NBA tv de seyretmek varken..Bakalım Lig tv de nasıl faydalanacağız ?
  • sop://broker1.sopcast.com:3912/6002

Burdan izleyebilirsin. Yalnız İngilizce değil işte, sopcast'in bir de böyle bir dezavantajı var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

ingilizce de var çince de var

önemli olan maçı izlemek spikerleri bosver

Şimdi 2 çinli çıktı konuşuyorlar ben de öyle bakıyorum İngilizce olanı nerede ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

sop://broker1.sopcast.com:3912/6002

Burdan izleyebilirsin. Yalnız İngilizce değil işte, sopcast'in bir de böyle bir dezavantajı var.

Sağol zaten buldum kanalı 2 tane çinli çıktı da 10 dk oldu hala maçı göstermiyorlar ?
  • hala bu çinliler konuşuyor. Maç bitti neredeyse
  • Başladı ama görüntü resmen bok gibi ya. Çamur gibi.
  • CCTV'de evet
  • Evet bende oradayım ve nihayet başladı görüntü neyse de böyle çekilmez kapatıyor ve yatıyorum arkadaşlar ..iyi seyirler artık ne kadar seyiriniz kalırsa bu çinçe ile..Çekilmez yaaa bu saatte
    Bu arada daha önceki maçlar hangi kanalda idi ? Ve görüntü nasıldı ?
  • Benim bangır bangır sözünü ettiğim olayı dene yarın, pişman olman imkansız. Sayfanın üst taraflarında anlattım.
    Hem görüntü çok net, hem İngilizce hem de saha içinden ses geliyor, basket olunca fileden çıkan "çuf" sesini hiçbir şeye değişmem.
  • Tamam denerim.. Ama işte şu Sopcast da ingilzce nasıl izleriz derdim o ? TNT falan yok mu
  • sop://broker1.sopcast.com:3912/25568
    Burda İngilizceymiş ama bende açmadı. Bir de TVKoo'nunki İngilizce diyorlar onu denicem şimdi olursa yazarım yine.
    edit; yukardaki link sopcast'te açıldı, İngilizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 6 Kasım 2007; 4:07:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

sop://broker1.sopcast.com:3912/25568
    Burda İngilizceymiş ama bende açmadı. Bir de TVKoo'nunki İngilizce diyorlar onu denicem şimdi olursa yazarım yine.
    edit; yukardaki link sopcast'te açıldı, İngilizce.

evet ingilizce bu. Oh be saol
  • Üstelik "çuf" sesi de geliyor, şimdi izlenir işte.
  • eyoruk çince diye gitti ingilizce izledik. Keşke biraz daha bekleseydi

• Valla yaa keşke bekleseydim.Ama nereden bileyim Tv Koo nun açılacağını ..Ben bakmıştım açılmamıştı gittim açıldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

TVKoo adlı kanala tıklıyorum ama başka sayfa çıktı CCT5 den Sopcasta tıkladım reklam var.

Ama böyle gitmez mis gibi NBA tv de seyretmek varken..Bakalım Lig tv de nasıl faydalanacağız ?

TVKoo da cable TV kategorisini açacaksın.. Hong Kong Football yazıyor ona tıklayacaksın sanırım Hong Kong Football 5 olması lazım.. Parantez içindeki sayı baya bi fazla olan NBA

quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345
    şimdi burda futbol konusup konunun ahengini bozmak istemiyorum ama super bir olay. pc yi tv de gostericek ara kabloyu buldum mu tamamdır. ayda 70 vericegine digiturk e ya da biyerde yiip icip 30 40 verecgine internetden izlerim daha karlı

saolasın TechN9ne

Eyvallah hakan ne demek

TVKoo yu çözemeyenler bana pm atabilir yada buraya yazabilir

• Beyler sanırım p2p.eu sitesindeki engeli kaldırmışlar ben direk girdim..
  • eminmisin şuan kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estheim -- 8 Kasım 2007; 21:47:53 >
  • ben gs'nin macına da bakıcaktım siteye proxi den girior ama maçı açmadı bende.
  • Heralde benim DNS ayarları yüzünden engel göstermedi. biliyosunuz ilkine 4.2.2.1 ikincisine 4.2.2.2
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.