Şimdi Ara

TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
81.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben yapamadım ya ,yapabilen varmı? ne guzel maçımızı izlycem diye oturdum pc nn basına mahkeme filan noluyoruz basketden mi sogutmaya calsyolar hayret bişey.!
  • herşey güzel giderken böyle yamuk yapıolar işte...Ayrıca xpde oluot ben ev arkadasının pcde yaptım fakat sopcast de dallas macının linkini bulamadım.
  • bu arada vistadada oldu ama dalas macı yok :@
  • Beyler bakın size anlatmaya çalışacağım
    Tabi DNS ayarları olmadan olmaz

Siteye girmek içinwww.proxysitesi.com adresine girin(veya bunun benzeri herhangi bir siteye). Sonra çıkan yerewww.myp2p.eu yazın. site açılacaktır. Açıldıktan sonra yukarıdan Search sekmesine basın.
     TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları

Burda gördüğünüz üzere Discipline bölümünden Basketball kategorisini seçin. Altına NBA yazın ve hangi tarihler arasını istediğinizi belirtin(ben 04/11/2007-07/11/2007 arası seçmişim). Seçtiğiniz tarihli maçlar resimdeki gibi listelenecektir.

izlemek istediğiniz maçın yanındaki TV işaretine tıklayın. ve çıkan yerde uygun programın yanındaki Play linkine basın.

(Şu an oynanan NBA maçı olmadığı için herhangi bir oynanan sporu örnek olarak gösterdim)

Yukarıda görüldüğü gibi programların yanındaki play tuşuna basın. bu siteyi açmaya çalışacaktır ama açamayacaktır. sonra aşağıdaki gibi birşey çıkacaktır.

ordaki adresi kopyalıyorsunuz.

burda gördüğünüz gibi ayrı bir sayfaya yapıştırıyorsunuz ve program açılıyor(yukarıdaki adres sopcast olduğu için sopcast açılıyor)
    Login oluyor ve kanal açılıyor işte bu kadar.

Ama login olması için DNS ayarlarını yapmanız lazım. yoksa bildiğiniz gibi login olmaz(sağolsun mahkeme halletti)

Yardım edebildiysem ne mutlu bana herhangi bir sorununuz olursa MSN: esref_dwyanewade@hotmail.com

• Yok beyler yanlış anlaşılma olmuş mahkeme kararı aynen devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechN9ne -- 3 Kasım 2007; 17:41:18 >
  • muhtemelen digiturk yüzünden ceza yedi site..Basket maçlarında şikayet eden olmamıştır bu siteyi..Şu an nba maçları sopcastten rahatlıkla izlenebiliyor mu?Son durum nedir TechN9ne?Uzun zamandır deneme şansım olmadı programları..
  • Ben sopcastta login olamıyorum,başka soru yaşayan var mı böyle
  • Login olamamanın sebebi DNS Ayarları olabilir.. Yerel Ağ Bağlantısı özelliklerine gir. TCP/IP Özelliklerine gir

Aşağıda DNS bölümünde 2.şıkkı seç ve

ilkine 4.2.2.1
    ikincisine 4.2.2.2

@The_MAD bu aralar maçları izleme fırsatım olmadı fakat bu gece izlemeyi planlıyorum inşallah.. Turkcell Super Lig maçlarını rahatlıkla izleyebiliyorum. sanırım NBA maçlarında sorun olmayacaktır.. Bu gece miami maçı var charlotte bobcatsle insallah izleyeceğim o maçı

izlediğim ilk maç olan Houston Rockets-LA Lakers maçı sopcastten yayındı. hatta bire bi TNT kanalından yayın yaptı.. sanırım o da izlenir..

Ha bu arada bu aksam maç var yani saat 21:30 da Boston Celtics maçı var p2p.eu dan izlenebiliyor onu da denerim..

• Boston Celtics maçı sopcast vb. programlarla izlenmediği için izleyemiyorum kusura bakmayın beyler.
    Ama bu gece lakers veya miami maçlarını inşallah izleyeceğim
  • TechN9ne süper ligi internetden mi izliyosun
    -
    guzelim haftasonu wizards , detroit maçları wardı izleyemedim nerdeymiş bu mahkeme gidip basalım olmuyor boyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

Boston Celtics maçı sopcast vb. programlarla izlenmediği için izleyemiyorum kusura bakmayın beyler.
    Ama bu gece lakers veya miami maçlarını inşallah izleyeceğim

çok sağol dostum dns tenmiş bu arada media playerdanda toronto boston maçı izlenebiliyor çok sağol
  • drgladius nası izliyosun anlatırmısın ?
  • http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=1644&part=sports

bu sayfada play tuşuna basınca otomatikman mediaplayerda açılması lazım
  • beyler bu gece 03.00 teki new orleans vs denver maçının sopcast linkini nerden bulabilirim?
  • tamamdır saol izliyorum bende .
  • Sopcast'i boş verin. Çok daha kaliteli yayın var. Bir şey yükleme derdi de yok ve bütün maçlar gösteriliyor.

http://www.nba.com/broadband/league_pass.jsp

Sayfayı açtıktan sonra "Watch Live!"a tıklayın ve istediğiniz maçı seçin, tamamdır.

Denver-New Orleans için;http://boss.streamos.com/wmedia-live/nba/9913/500_nba-league_pass_denver_051201.asx

Bu linki Windows Media Player'da URL aç diyerek kopyala, cam gibi görüntüyle maçı izle.

edit; Eski maçları da buradan izleyebiliyorsun Serhat'ım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 4 Kasım 2007; 23:46:36 >

• Bu değişen yasaklar sebebiyle ayrıntılı bi acıklama yptım...EĞer sopcastde ısrar eden varsa baksın faydası olacagına inanıyorum...

http://www.ribaund.com/forum/index.php?showtopic=208&pid=586&st=0&#entry586
  • Samet'cim saol da ben pek bişey anlamadım.. dediğin gibi windows media player'da açmayı denedim,açmadı.. watch live'ı tıklayınca zaten league pass diye bir zımbırtı çıkıyor.. üyelik falan istiyor sanırım
  • WMP'yi açtıktan sonra Dosya Aç'a tıkla ordan da URL Aç de ve aşağıdaki linki yapıştırıp tamam de.

http://boss.streamos.com/wmedia-live/nba/9934/500_nba-league_pass_toronto_051201.asx

Olmazsa gel, suratıma tükür. Boston-Toronto maçının linki, uzatmaya gitti.
  • http://boss.streamos.com/wmedia-live/nba/9934/500_nba-league_pass_toronto_051201.asx

şu linki bir deneyin ,Boston -toronto uzatmalar haberiniz olsun.

Edit:robertpires 30 sn önce davranmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 5 Kasım 2007; 0:13:36 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.