Şimdi Ara

TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
81.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jazz 117-Warriors 96 mac bitti. Izlemedim ama nba.com baktim da Mehmet 0 sayi 3 ribaunt .
    Lakers 76-Houston 82 son 4.22 dakika. Kobe aldi basini gidiyor suan 36 sayi
  • Alıp başını gitse nolacak takımı 84-76 yeniliyor bide kendi potalarına sayı attılar helal olsun

Maç SopCastte VPI 1(Viper Sports) den izlenebiliyor(TNT)
  • Lakers 93 - Houston 95
    Kobe 45 sayi 8 ribaunt. Macin sonu kotu oldu. Bitime 2. kusuru unuttum saniye var ve Houston faul yapiyor. Salonda ugultu kopuyor tabii. Nefretlik bir olay bu sekilde yapilan fauller Yap adam gibi savumani.
  • arkadaşlar nba maçlarını uydu üzerinden veren yabancı kanal varmı şifresiz olarak?
  • Skytürk net sitesinden canlı yayında sorun varsanırım Geçen hafta izlemiştim ,bu hafta tık yok
  • TechN9ne görünmüyorsun? sadece bu topic e mi yazıyorsun

gece 2 de açılışı bucks maçımızla yapıyorum sopcast den izlicem sorun çıkmazsa.
  • bucks-magic başlıyor haydi bilgisayar başına
  • arkadaşlar phi-toronto maçını izleyemiyorum.
    lütfen sopcattan izliyorsanız kanal nosunu verirmisiniz
  • arkadaşlar birkaç sorum olacak bu net üzerinden tv izlemek hakkında..

1- türkiyedeki nbatv'yi yayınlayan var mı.. varsa hangi program.. ve ayrıca gündüz kuşağındaki tekrar maçlarını veriyor mu

2- nbatv dışında gündüz maç tekrarı yayınlayan kanal var mı.. çalıştığım için gece maçlarını izleyemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

TechN9ne görünmüyorsun? sadece bu topic e mi yazıyorsun

gece 2 de açılışı bucks maçımızla yapıyorum sopcast den izlicem sorun çıkmazsa.

Görünmüyorsun derken ? Bu topice maç konusu açıldığı için bende bilgi vermek istedim
    Diğer topiclerde konuşulacak pek bir şey yok bana göre 2008 Sezon Tahminleri topicine de yazmak istemedim yeterli bilgim olmadığı için

Bu aradahttp://myp2p.eu sitesiwww.myp2p.eu sitesi olarak değiştirildi SopCast Kanal numarası yok myp2p den play e basınca zaten o sopcastten açıyor tabi eğer sopcaste uygun varsa

Mesela bugünkü Miami maçı için sopcastte uygun bi kanal vardı. Simdiki Seattle maçı için TVAnts ve TVKoo için yayınlar var ve TVKoo dan rahatlıkla izlenebiliyor

Dipnot: Seattle maçı ilk yarı bitti. son saniye orta sahadan sayı attı Seattle ve 55-58 öne geçti

• NBA Tv izlemek isteyen arkadaslarhttp://forum.donanimhaber.com/m_17570033/tm.htm linkini bir incelesin bakalım. Belki işinize yarar.
  • Daha internetten Turkce nba maci izleyemedim.Genel olarak Cince Son olarak Ingiliz ce olarak izledim. Ben daha Turkiye deki nba \tv yi yakalayamadim. Ikinci sorun icin ise herhangi bir bilgim yok.
  • nbatv de MK ile macı yorumlayan adam kim ? böyle bir ses tonu yok adam uyuyor heralde , durant sayı attı kalkda bsey sole diyo olabilir yonetmen . MM ve yiğiter buyuk kayıp. zaten MK hic susmuyor adam tek basına yetiyor.
    --
    Bu gunde pistons maçımız var (magic) onuda izliyecem , acaba bu sene full çekebilirmiyim , yok artık hakan12345
  • beylerwww.myp2p.eu sitesi Mahkeme kararıyla engellenmiş galiba doğru mu bi bakın bende engellenmiş yazıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

beylerwww.myp2p.eu sitesi Mahkeme kararıyla engellenmiş galiba doğru mu bi bakın bende engellenmiş yazıyor

evet sopcast.org da aynı şekilde engellenmiş fakat tcp/ip ayarlarından dns sunucularını manuel yapınca düzeliyor.

lakerstr den;
    quote:

maçı izleyeceğiniz sırada şunu uygulayın:

"ağ bağlantınıza sağ tıklayın özeliklerden internet erişim kuralarına girin (tcp). oradan dns sunuclarını manuel yapıp yukardakine 4.2.2.1 altakine 4.2.2.2 yazın."

sopcast'i kapatınca tekrar orjinal ayarlara dönün.

ben denedim oldu

edit: ayrıca önceki sayfadaki linke de ihtiyacınız yok artık. bunu uygulayıncawww.myp2p.eu adresine girebiliyorsunuz

• sopcast.org a griiyor fakat myp2p.eu ya yine girmiyor mahkeme kararıymış pff
  • www.proxysitesi.com adresine girerek çıkan yerewww.myp2p.eu yazın siteye girebilirsiniz.
    (SopCast veya TVAnts ve benzeri programlar için Play linki proxy den olduğu için onu açamıyor açamayınca hata verecek ve adresi gösterecek ör: sop:asdasada falan gibi bi link çıkacak o linki normal bir sayfa olarak açın kendiliğinden play görevi görecek )
  • 1 maçları yok..1,30da başlayanlar var..

birde nba tvde kimler yorumluyor maçları..eski kadrodan kimler değişti..
  • Beyler olmuyor program login olmuyor ya bi yolu yok mu ip leride değiştirdim ama olmadı...
  • Vistda olmuyor sanırım bu dns ayarları...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.