Şimdi Ara

TV'DE USB'DEN FİLM İZLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
16.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaz sonu gibi şu an kullanmakta olduğum 42 LH 5000 lcd tv'yi babama verip kendime yeni bir tv almak istiyorum.
    USB'den film izlemek için Egreat R1 ve Popcorn A-110 aldım, ikisini de sattım. Yeni alacağım tv'nin usb'sinde bu özelliğin olmasını istiyorum. Önemli olan

- NTFS harici 2'5 HDD desteklemesi
    - MKV, mts ve m2ts okuması (bu 3 dosya çok önemli, canon kamera mts ve m2ts kayıt yapıyor kesinlikle converting ile uğraşmak istemiyorum. Zaten bunları okuyan divx vb hayli hayli okur)
    - İnternet üzerinden (ethernet yada wireless) youtube özelliği olması
    - Altyazı sorunu olmaması (türkçe karakter ve font büyüklüğü açısından)

bu 4 ÖZELLİĞİ de sorunsuz olan bir tv tavsiye edebilir misiniz lütfen? LCD yada LED farketmez, marka da ayırmıyorum bu özellikler olsun başka birşey istemiyorum.

+ Olur da bunların yanında bir de usb'ye kayıt özelliği olan bir model var mıdır acaba?

İlgilenen ve cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutkececi -- 28 Haziran 2010; 16:01:32 >

• Bende merak ediyorum gelecek tavsiyeleri
  • Sanirim su anda bunlari barindiran bir tek Samsung 7000 serisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutkececi

Selamlar

Yaz sonu gibi şu an kullanmakta olduğum 42 LH 5000 lcd tv'yi babama verip kendime yeni bir tv almak istiyorum.
    USB'den film izlemek için Egreat R1 ve Popcorn A-110 aldım, ikisini de sattım. Yeni alacağım tv'nin usb'sinde bu özelliğin olmasını istiyorum. Önemli olan

- NTFS harici 2'5 HDD desteklemesi
    - MKV, mts ve m2ts okuması (bu 3 dosya çok önemli, canon kamera mts ve m2ts kayıt yapıyor kesinlikle converting ile uğraşmak istemiyorum. Zaten bunları okuyan divx vb hayli hayli okur)
    - İnternet üzerinden (ethernet yada wireless) youtube özelliği olması
    - Altyazı sorunu olmaması (türkçe karakter ve font büyüklüğü açısından)

bu 4 ÖZELLİĞİ de sorunsuz olan bir tv tavsiye edebilir misiniz lütfen? LCD yada LED farketmez, marka da ayırmıyorum bu özellikler olsun başka birşey istemiyorum.

+ Olur da bunların yanında bir de usb'ye kayıt özelliği olan bir model var mıdır acaba?

İlgilenen ve cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum

Merhaba,
    Beklentilerinizi özellikle usb den izleyebileceğiniz format zenginliği açısından Samsung ..C650 ve üzeri tv lerin karşılayabileceğini söyleyebilirim. Sanırım ..C750 ve üzeri modellerde usb ye kayıt özelliği de var. Ben C650 kullanıcısıyım. Bu güne dek sorun yaşadığım format olmadı. DTS ses desteği de cabası... mts+m2ts dosyalarını convert yapmadan sadece uzantılarını mkv olarak değiştirerek usb den izleyebiliyorsunuz. Bunlar benim deneyimlerimdir. Kolay gelsin.
  • SAMSUNG ...C650 LCD TV için aşağıdaki linkten detaylı bilgi ve kullanıcı tartışmalarını izleyebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_38842843/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38842843
  • mkv gösteriyor mu?

quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

http://www.sony.com.tr/hub/1237477773439/2/3/article/3d-tv?campaignId=12003201&s_kwcid=sony%20televizyon|5437302537

alayına gider bu tv
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

mkv gösteriyor mu?

quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

http://www.sony.com.tr/hub/1237477773439/2/3/article/3d-tv?campaignId=12003201&s_kwcid=sony%20televizyon|5437302537

alayına gider bu tv

arkadaşlar bi ürün koyup alayına gider demekte nedir yani? verdiğiniz link sony bravia genel sayfasına götürüyor.
    gerisi ????????
  • slm arkadaşlar..ben 3 gün önce sony 46 nx700 led tv aldım...usb den fotolara bakabiliyorum fakat film izleyemiyor müzik dinleyemiyorum...bu konuda bana yardımcı olacak bir arkadaşımız varmı acaba
  • samsung c650 kullanıyorum, şimdiye kadar her şeyi destekledi
  • arkadaşlar filmleri cd den usb ye nasıl kayıt yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bir müddettir TV'si ile usb üzeriden film oynatamayan veya TV ile normal internete girmek isteyen Tv üzerinden PC gibi birçok işlem yapmak isteyenlerin kullanabileceği bir ürün tasarımı üzerinde çalışıyorum. Ürün hdmi ile TV ye bağlanacak ve wireless yada ethernet kabosu üzerinden internete çıkabileceksiniz ürünün üzerinde windowas yada linux benzeri bir işletim sistemi olacak. ayrıca alacağınız kablosuz mouse ve klawye ile tv yi tam bir bilgisayar gibi kullanabileceksiniz. Bu ürünün maliyeti yaklaşık 220$ olacak ürünü kendim için tasarlıyorum fakat satışı olursa çok sayıda üretim yapabilirim. Sizce böyle bir ürün alınır mı? İnternet üzerinden satışa sunmalı mıyım? Üstadlar?

İyi seyirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.