Şimdi Ara

Tv Alacaklara Önemli Uyarı ! 0 Tv , Kapalı Kutu Oyunu ( Ekran Testi - 0 Tv Tüyosu ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
74
Favori
61.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar samsung 65mu9000 satın aldım. Kargo geldi kutu kayışlı şekilde imal edilmiş galiba fotosunu paylastım. Kutunun üst kısmındaki bant gayet orijinal kutuda ciddi bir hasar yok fakat kutunun altında ne bant ne de bant izi var. Kutuyu alttan araladım elime gelen iki aparata kutuya zarar vermeden baktım. Aparatların üzerinde 65mu8000 yani bir alt model yazıyor. Onun dışında tv ve panelle alakalı hiçbir fikrim yok servisi bekleyeceğim. Sizce bu ürünün teşhir olduğuna kesin gözüyle bakabilirmiyiz. Ürün iadesi için 24 saatim var. Yoksa servisi mi bekleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg 49UJ701V serisi aldım. Yarın kurulum olacak. Ekran kullanım süresine nasıl bakabiliriz

• faydalı konu. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceryeni

Lg 49UJ701V serisi aldım. Yarın kurulum olacak. Ekran kullanım süresine nasıl bakabiliriz
    Merhabalar hocam. Bende aynı modeli bugün aldım duruyor evde daha kurulum falan yapılmadı. Bu ürün piyasada ve stoklarda pek kalmadığı için bende teşir ürünü olmasından korkuyorum.

Siz ekran kurulum süresine bakabildiniz mi birşey anlayabilidiniz mi?

• Far2Cry kullanıcısına yanıt
    hocam o menüyü açmmaayı bulamadım. Bu şekilde kullanıyorum artık. İnş gerçekten = dı :)
  • aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam:) Bugün de servis benimkini kurdu 2sn sürmedi gitti:)

Yalnız bende TRT4K yok. Nette videoları izlerken herkeste otomatik taramada 4K çıkıyor siz de var mı 4K hocam?

Var hocam bende. Güle güle kullanin

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam:) Bende neden trt4k yok anlamadım yanlış birşey mi yapıyorum acaba?

Hocam Manuel olarak kanalı aratmayin bir deneyin isterseniz. Belki canak ayarı iyi değilse ondan da o frekansı es geçiyor olabilir

• Kardeşim dünya kupasından önce büyük ekran TV almak istedi. Vestel'in 65 inc TV'si hoşuna gitti. Onu alacaktı ama TV ekranında, özellikle sağ üst taraflarda ekranda kalıcı olan gölgeler mevcuttu. Teşhir ürünü idi. Bayağı ucuza alacaktı. Biraz daha fazla para verirse 2 gün içinde fabrikadan sıfırı getirilecekti. Onda da gölge olmayacağı ne malum diyerek almaktan vazgeçtik. Philips 55 inc aldık. Şimdi memnun. Kullanıyor.

Benim kullandığım TV Vestel. 40FA8100 3D. Son bir kaç ay önce TV'nin sağ tarafında belli belirsiz gölge meydana geldi. Şimdilik rahatsız edici değil. Hatta normal bir göz gölge olduğunu bile farkedemez. Fakat sanırım Vestel'in bazı modellerinde bu durum kronik.

Şunu da belirteyim. Panel Samsung.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karışık12 -- 7 Temmuz 2018; 19:32:47 >
  • Şu ön tarafta bir mandal yok, yani üründe toplam 3 mandal var.Şimdi dikkatimi çekti ve içime daha çok kurt düştü.Yok mu yardımcı olacak biri ?
  • Tv üreticileri istese mühürlü etiket şeklinde yapsalar bu kutuları bu soru işaretleri kalkar ortadan. Bazı elektirkli ev aletlerinde var bu. Kutunun kapak kısımlarında var ilk açılış etiketi. Ama bu tv üreticileri bu dediğimi akıl edememiş değildir elbet. Daha bugün vatana uğradım elemanlarla bunu konuştum. Kutudan sıfır olduğunu anlayabilir miyim diye sordum. Personel abi kutudan sıfırlığını anlamanız biraz zor dedi.

• PHILIPS 43PUS6503 43'' 108 CM 4K

Arkadaşlar merhaba, bu tv yi 2700 lira civarına almak istiyorum fakat bazı sorularım var. Bazıları kanal geçişleri çok yavaş demiş bazıları mükemmel demiş. Kullanan veya baska model tavsiye etmek isteyen varsa bilgilendirebilir mi acaba? Bir de 43 inc te 4k gereksiz diyenler var bu konu da yorumunuz nedir?

• Mesajım bulunsun

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.