Şimdi Ara

Tuzla Marina da Viasea Kart yıl boyu 179 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
9
Favori
17.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben köyde değil ankara da yasiorum. tüm o trafik pahalılık vs kotu özellikleri olmasına rağmen. büyük şehir olmasının +ladini göremiyorum demek istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihefe

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutfb89

Merhabalar;
    Viaseadan şuan online bilet alma fırsatı başladı. Gecen haftahttps://www.viaseaonline.com/viasea bu siteden satın aldım. Tavsiye ederim.

Fiyatlar yükselmiş.
    Öğrenci 199 TL Yetişkin 219 TL olmuş.
    Acaba bu fiyata almaya değer mi?
    Bilgi verecek arkadaşlar vardır umarım.

Hocam kendimden örnek vereyim. Genelde her cumartesi gideriz. Çocuklar durmuyor çünkü.. Eğer filim vizyona yeni girdiyse öyle 0-1 saat kale giderseniz yer bulmak zor tek kişiyseniz olabilir. Aile olarak 3,4 kişi bulunmuyor.

Gidiyoruz 2,3 sonraki seansa biletimizi alıyoruz. Sonra hemen dibindeki oyun salonuna giriyoruz. Orda zaten bayağı vakit geçiyor. Sonra vakite göre lunapark , akvaryuma girilebilir.

Yani vakitinize göre istediğiniz gibi takılbilirsiniz. Sabahtan akşama kadarda kalıp bedava eğlenebilirsiniz. Sinema bileti alırsanız. 2 saat boyunca başka bilet alamazsınız. Oyun makinelerinde bu süre 5 dk.

1 yılda sadece sinemaya gitseniz parası haliyle çıkar. Biz haftada 1 gün gidiyoruz. Daha fazla gidilirse daha kısa zamanda amorti olur. 10 filme gittiğinizi düşünün. Çek satışta 8 tlye satıyorlar. 80 tl eder mesela.

Gitmenize ve kullanma sıklığınıza bağlı.

• Bence değer. Hafta sonu eğlenceli aktivite yapmayı yapmayı sevenler için ideal bir seçenek
    bilet almak isteyenler içinhttp://viaseayillikkart.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreynskrmz -- 6 Nisan 2018; 14:28:16 >
  • burada para vercek ne varki.bikere gittim hiç güzel değildi.vialand çok daha güzel.

• Bu sene çıkacak mı acaba? Beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitefight

Bu sene çıkacak mı acaba? Beklemedeyiz
    40000'e yakın kart satmışlar, zarar ettikleri için tekrarlamazlar.

Oyun salonundaki makinelerin bir kısmı hep bozuk, topları bile geçen kıştan beri çalıyorlarmış diye yenilemediler ( sürekli seken tenis topu ile kukla yada etraftakileri veya kendinizi devirmeye çalışmak daha keyifli, go kart'a bir kez bile binmedim ( zaten 2-3 kez açık gördüm ) sıra beklemeye kalksan bayağı bir beklersiniz.

Sinemayı da çocuklar ufak olduğu için

onları mahrum bırakıp

onlarsız görmek nasip olmadı.

Sonuç hesaplı mı _hesaplı ama olması gerektiği gibi hakkını vermediler, koy verdiler, çok ilgisiz kaldıkları görüşündeyim.

• GlamourSS kullanıcısına yanıt
    Ya ben oyun salonu akvaryum ya da eğlence parkı için değil sadece sinema için bile yıllık kart çıkartsalar alacağım. Yani akvaryuma bir kere giderim daha 10 kere gitmeye gerek yok keza aslan park da öyle. Ama sinema 300 lira da olsa 1 yıl boyunca sınırsız olması bence çok çok avantajlı. Özellikle benim gibi sinema sever iseniz.

Bence kart çıkartmazlarsa hepten zarar edebilirler. Zaten giden yok 100 lira kim eğlence parkına girmeye verecek. 1 gelen de gelmez kolay kolay 1 sene. Hem toplu satıştan para kazanırlar hem de biraz daha aktif gözükeceği için dışarıdan müşteri çekme olasılıkları artar. Kimse bomboş yere gitmek istemez.

Benim çalışan arkadaşlarım geçen yıl aldılar. Gittikleri belki 2-3 kez trene binmişlerdir taş çatlasa 10 kez falan da sinemaya gitmiştir. Kaldı ki biz genelde her akşam marina civarında takılmamıza rağmen kartları olmasına rağmen daha gittiklerine pek şahit olmadım. Çok nadirdir. Bu 4-5 arkadaşım kart kampanyası çıktığında buna rağmen yenilemeyi düşünüyorlar. Kaldı ki bizim gibi gruptan kaçıran 3 arkadaş daha bu sene almayı planlıyoruz. Geçen seneye göre çok daha fazla satış yaparlar. Geçen sene duyurdular bu sene çok fazla satış olur. Eğer sizin dediğiniz gibi kart çıkmazsa bu sene bence eğer zarar edecekleri varsa bile daha fazla zarar ederler.

• GlamourSS kullanıcısına yanıt
    7439 kart satılmıştır, 40000 filan değil, zarar değil bayağı bir kar dahi edildi, zira gelen giden alışveriş etti, tekrarlanabilir ancak fiyat x2 kadar artacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neozine

7439 kart satılmıştır, 40000 filan değil, zarar değil bayağı bir kar dahi edildi, zira gelen giden alışveriş etti, tekrarlanabilir ancak fiyat x2 kadar artacaktır
    Söylenene + olarak 4000 kartında usulsüz kullanımdan iptal edildiği ( ufacık çocuk bile sinema hakkını, biletini vs. satıyormuş )

Hani en son güncellenen fiyata ( 219'a ) satılabilir de, x 2 katına çok zor.

Alanların önemli bir kısmı da çocukları için, ondan ötürü almıştır ( benim gibi.. )

İlk zamanlar tema park girişi 10 liraydı, arada o güzergahtan geçerken annem, yakınım vs. olur da çocuklara göz kulak olmada yardımcı olur diye düşünmüştüm,

bir gün özellikle annem yengem çocuklar gittik, 20 liraya ünite kullanmayacağı halde 2 yaşlı kadını kabul etmediler, illa normal bilet alınacakmış.

Şurdan buradan çocuklarla dönerken de

yol üstü olduğu halde yanımızda

illa +1 kişi de oluyor uğrayamıyoruz, ve çok sinir bozucu..

Şimdi 10 liradan tema parka girişi kaldırmayıp, kartlı kullanıma devam etseler kendileri daha kârlı çıkarlardı.

• şu saate kadar kartı duyurmadıysalar bu sene pas geçecekler demektir. Pas geçerlerse de sinek avlarlar. Düdük gibi sinema salonlarına kim 24,5 bayılıp gider ki :)
    aslanpark güzel ama dışardan bilet alarak yılda 1 sefer anca gidilir..
    sinemaya o parayı vermem verecek olsam da sinemaximum bi salon tercih ederim.
    aslen eğlence parkına gitmek için bilet almıştım ama 2 sefer redfire a bindim o kadar. sinema ağırlıklı oldu bilet içeriği benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitefight

Ya ben oyun salonu akvaryum ya da eğlence parkı için değil sadece sinema için bile yıllık kart çıkartsalar alacağım. Yani akvaryuma bir kere giderim daha 10 kere gitmeye gerek yok keza aslan park da öyle. Ama sinema 300 lira da olsa 1 yıl boyunca sınırsız olması bence çok çok avantajlı. Özellikle benim gibi sinema sever iseniz.

Bence kart çıkartmazlarsa hepten zarar edebilirler. Zaten giden yok 100 lira kim eğlence parkına girmeye verecek. 1 gelen de gelmez kolay kolay 1 sene. Hem toplu satıştan para kazanırlar hem de biraz daha aktif gözükeceği için dışarıdan müşteri çekme olasılıkları artar. Kimse bomboş yere gitmek istemez.

Benim çalışan arkadaşlarım geçen yıl aldılar. Gittikleri belki 2-3 kez trene binmişlerdir taş çatlasa 10 kez falan da sinemaya gitmiştir. Kaldı ki biz genelde her akşam marina civarında takılmamıza rağmen kartları olmasına rağmen daha gittiklerine pek şahit olmadım. Çok nadirdir. Bu 4-5 arkadaşım kart kampanyası çıktığında buna rağmen yenilemeyi düşünüyorlar. Kaldı ki bizim gibi gruptan kaçıran 3 arkadaş daha bu sene almayı planlıyoruz. Geçen seneye göre çok daha fazla satış yaparlar. Geçen sene duyurdular bu sene çok fazla satış olur. Eğer sizin dediğiniz gibi kart çıkmazsa bu sene bence eğer zarar edecekleri varsa bile daha fazla zarar ederler.

sinemia aylık 30 tl ne gerek var.

her yerde geçerli. günde 1 bilet hakkın var.

ayrıca bu marinanın sineması kadar çöp sinema göremezsiniz. küçücük ekran ufacık salonlar. 24,5 tl verip insanlar ciddi ciddi gidiyor sonra para yok diye ağlıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Haftaya yeniden başlıyor kayıtlar.

Tuzla Marina da Viasea Kart yıl boyu 179 tl

• Çocugunuz varsa gayet iş görür. ama büyükseniz ve kendinize alıyorsanız pek avantajlı değil bence.

Aslanpark yilda 1-2 kez gezip görülebilir. ben 1 kez gittim.

akvaryum'da aynı 1-2 kez farklı bişey yok.

Gamecenter'da basket atışı ve bir kaç oyun dışında bişey yok. 5-10 kez gittikten sonra sıkılmanız muhtemel. 1 sene oldu geliştirmiyorlar. bozuk makineleri saklıyorlar. tamir edilmiyor.

temapark'da redfire, familycoster, balerin ve havada takla atan alet dışında bişey yok. bir süre sonra sıkılıyorsunuz zaten. heyecanı tek bitmeyen redfire.

Sinemalar ise iş görür. fakat koltuklar bakımsızlıktan dip yaptı bu sene. koltuğa oturup bi anda arkaya düşebilirsiniz. yada yatak pozisyonuna geçebiliyor yatak o derece yatabiliyor. birde öyle her film gelmiyor. Türk filmlerine ağırlık veriyorlar. 5 salon oldugunuda hatirlatalım.

Bowling bu pakete dahil değil. yeni getirilen dönme dolapta bu pakete dahil değildi. eklerler mi ? bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Haftaya yeniden başlıyor kayıtlar.

vip kart olayi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle şunu belirtmekte yarar var. Kadıköy'den alana gitmek normal trafikte araçla 1 saat sürüyor. Avrupa yakasından gitmek bundan çok daha uzun sürecektir, köprü vs. Bu mesafe 1-2 kez gidip eğlenmek için düşünülebilir, bu durumda fırsatbufırsattan kupon alıp gitmek çok daha mantıklı. Yıllık abonelik kurtköy pendik civarı oturanlar hariç tuzak gibi gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu fırsat falan değil geçen sene üyelik alan bir öğrenciyim yıl boyunca bu fiyata satacaklar merak etmeyiniz sınırlı sayıda söylemi sazan avı ayrıca böyle satış yapıyorlar oyun oynanan makinalar bozuk genelde kullanamıyosunuz çocuk için iyi olur dedim ona da bir sınır koyuyorlar bir sürü saçmalık yani he roller coster a binecek illa derseniz zaten dünya para vereceksin gün n yerine yıllık alırsın belki mantıklı olur....

• Yenilemek isteyenler, hsbc/finansa 3 taksit oluyorsa hsbc ilk taksit hediye kampanyasını değerlendirsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreynskrmz

Bence değer. Hafta sonu eğlenceli aktivite yapmayı yapmayı sevenler için ideal bir seçenek
    bilet almak isteyenler içinhttp://viaseayillikkart.com/
    bu site sahte gözüküyor. bildirimde bulunacağım.
  • 2020 için kampanya yapmışlar ama iyice suyunu çıkartmışlar, sinema yok, oyun alanı yok sadece temapark, aslanpark ve timsahpark var. Fiyatlar öğrenci 365,
    Yetişkin 400 tıl

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.