Şimdi Ara

Tuzla Marina da Viasea Kart yıl boyu 179 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
9
Favori
17.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel fırsat gerçekten. Online satış var mı? Ben göremedim. Yoksa bu haftasonu bir uğrayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

öğle arasında gidip aldım. Evi yakın olan ve Çocuklular için kaçırılmaz fırsat..
    sinema girişinin karşısında bi gişe açmışlar sobe bebe yanına... o kıza gidin son derece yardımcı.
    Tüm aletler limitsiz, sınırsız, sinema da aynı şekilde..isterseniz arka arkaya tüm seanslara girin:P

Yanlış anlamadıysam oyun makinalarında da limitsiz bi şekilde kartlar geçerli olacak...hava hokeyi, langırt gibi 75 cihaz varmış.

bende aldım ,içeride yetkili ilede konuştum ,hatta uyarıda bulundum
    temapark ,akvaryum ,gamecenter tamam ama
    sinemayı çok iyi kurgulamaları gerekiyor
    suistimale ,art niyete açık
    aylık ve veya yıllık limit olsa daha iyi olurdu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faithgebze -- 12 Aralık 2017; 17:39:33 >
  • Güzel filmler vizyona girince kucak kucağa izlersiniz artık 😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faithgebze F kullanıcısına yanıt
    Sinema mantığı çok kötüymüş bende aldım kimseye sormadan kartı okut geç filme.. Çok saçma ve suistimale aşırı derecede açık. Oyun alanlarını saymıyorum bile. Kartı okut kim oynarsa oynasın. Yakında patlar bu..

Tuzla Marina da Viasea Kart yıl boyu 179 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    Geçende marina'ya gittim bunu gördüm tuhafıma gitti çünkü sinemia'dan örnek verecek olursak sınırsız kart çıkardılar baktılar kötü niyetli kullanım çok o kişilerin sorgusuz direk üyeliğini iptal ettiler buna bence bir sınırlama getirilmelidir.

Almadım çünkü elinizde patlayabilir.
  • bi dakika verilen kart kişiye özel değil mi ?
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    kişiye özel üstünde ismin yazıyor ama mesela oyun bölümüne git bütün makinalara kartı okut herkes oynasın.Girişte sorgu sual yok getir bi kaç çocuk oynat..

Ama ne olursa olsun çok uygun.Bugün 100 liralık (jeton kredi artık ne derseniz) oyun oynamışızdır.Daha 364 gün var ve evime 3 km..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 12 Aralık 2017; 21:4:15 >
    Aynen bende de 2 ufak kız var ayda zaten 70-100 TL harcıyoruz güzel olacak ama internet satışı yok

• Arkadaşlar ne güzel sınırsız sinema hakkımız olacak ne diye gidip görevlileri uyarıyorsunuz anlamıyorum, alan memnun veren memnun, sonra müşteri istiyor diye sınır getirecekler. Zaten kartı başkasının kullanma durumunu farkederlerse iptal edeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator536 -- 12 Aralık 2017; 22:4:7 >
  • Uyarma durumu yok ama yakında bir düzenleme getirirler.
    Yukarıda bir arkadaş gidip görevliye uyarıda bulundum yazmış
  • suistimal edenler de , uyarida bulunanlar da olacaktir elbet

birbirimize karismayalim
  • Kartlar kişiye özel suistimal durumları sistemden illa ki tespit edilir...belgenin arkasını okumadım ama illa ki art niyetli kullanım tespit edildiğinde üyeliği iptal edeceklerdir..
    misal birisi a ve b filminin 11 deki seansına birlikte bilet alabilir miyim diye abuk bi soru sordu ben ordayken...tabiki hayır aynı anda nasıl 2 yerde olacaksınız dediler...ben olsam o kafa yapısındaki birine üyelik satmam....

neyse pc lerde olduğu gibi loglarımız onlarda da kayıtlı olacaktır...örnek veriyorum aynı filme bi insan belki 2 sefer gider ama 3. olmaz....o adamı banla gitsin...
    ama her farklı filme giden adama hiçbişey yapamazsın..ana amaç zaten sinema ve kırmızı tren:)
    sormayı unuttum carting de bu fiyata dahil mi biri sorarsa bizi yeşillendirsin :)
  • Tuzla ve çevresinde bulunan kişiler için muhteşem ötesi bir şey. Gel gör ki karşıdayım :-(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Karting de fiyata dahil Tema Park içindeki tüm aletler Ben de aldım bugün bir tane full oradayım artık

• nigya08 kullanıcısına yanıt
    dh sıcak fırsatçılar olarak madem her şey sınırsız etkinlik düzenleyebiliriz
    karting, sinema, hava hokeyi, basket atış vs...

dileyen pm ile tel bildirsin whatsapp grubu kuralım
  • +1 ben yazıyorum pm den.

• Bugün gidip aldım, bazı bilgiler edindim; Kart Gamecenterda 4 dakika arayla çalışıyor yani bir cihazı çalıştırdıktan sonra 4 dakika beklemeniz gerekiyor diğerlerini calistirabilmek için. Sinema günlük 5 defa ile sınırlandırılmış. Gayet iyi bence.

• Siteyi neyin üzerine kurmuşlarsa artık.

Tuzla Marina da Viasea Kart yıl boyu 179 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigya08

+1 ben yazıyorum pm den.

+1 de benden,
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.