Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TÜYLER ÜRPERTEN COUNTESS....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
48
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TÜYLER ÜRPERTEN COUNTESS....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    918 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cursed angel

hımmmmmmmmBenim güzeleşmeye ihtiyacım yok....

yalandan kim ölmüş
    |
    |

Galatasaraylılık; bir din gibi, bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.''

• Er
    6 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: j.sparrow

quote:

yalandan kim ölmüş

tabe yok ayrıca istesemde elizabeth kadar çirkin olamam...
    |
    |

• Yüzbaşı
    918 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

yalandan kim ölmüş

aman aman kaderınde benzemesın zaten...
    |
    |

• Yarbay
    2702 Mesaj
    ELİZABETH BATHORY

İle İlgili Biraz Araştırma

kızdan akan bikaç kan damlası eline düşer ve buradaki cildin anında gençleştiğini düşünür elizabeth. bundan sonra bakire kızların kanıyla yıkanmaya başlar.
    işkence metodları çok çeşitlidir. hatta bunların içinde iron maiden bile vardır. çok konuşan hizmetçisinin ağzını dikmesi, buz gibi soğukta çırılçıplak kızların üzerine su döküp donmalarını izlemesi, hırsızlık yaptığına inandığı hizmetçisinin avcuna kızgın demir para koyması en meşhur işkencelerindendir.

dissection grubuna ilham olmuş ve adına parça yapılmış psikopat sexi cazibeli kadın Allah Allah

Kocasi öldükten sonra büyücülükle ugrasmaya baslamistir. Hatta at ve diger hayvanlarin kurban edildigi ayinlere katildigi düsünülmektedir. 40 yasina geldiginde yaslanmaya basladigini düsünüp güzelligini kaybedecegi telasina düser. Bir gün, genç bir hizmetçi kiz, sacini tararken yanlislikla biraz çeker ve o da kizin eline sert bir sekilde vurur, kizin elinden akan kan Elizabeth'in elinin üstüne düser ve oda kizin güzelligini ve tazeligini aldigini düsünür. Daha sonra bas usagina emir vererek kizin bütün kanini bir tekneye akittirir ve orada "kan banyosu" yapar. Daha sonra isi iyice abartir ve zaman içerisinde 612 genç kizi kaçirarak bunlarin ölümüne sebep olur. Kizlar, tepeye asili bir kafeste iskence görür ve Elizabeth de bu kafeslerden akan kanla dus alir. Çok ses çikartan bir hizmetçisinin de agzini diktigi söylenir, ayrica bakire cesetlerini ormana atarak kurt adam ve vampir söylentilerinin çikmasina neden olur. Kurbanlarini önce baglar sonra atardamarlarina delikler açarak kanin disari daha kolay bosalmasini saglar. Kurban için kan kaybindan ölmeyi beklemekten baska çare yoktur artik. Kurbanlarindan biri kaçmayi basarmis ve Castle Csejthe de dönen olaylar böylelikle gün yüzüne çikmistir. En sonunda bu yaptiklari anlasilir ve 1611 de kaziga baglanip diri diri yakilmaya mahkum edilir ancak sarayli oldugu için bu cezayi satosunda küçük bir odaya kapatmaya ve ölene kadar orada kalma cezasina dönüstürürler. Yalniz yemeginin verilebilmesi için küçük bir delik bulunan bir oda. 1614 yilinda burada ölü olarak bulunur.

HAKKINDA FILM:
    Eternal adli 2004 yapimi filme ilham kaynagi olmustur.

HAKKINDA KITAP:
    The Book Of Werewolves-Sabine Baring Gould

Sevmeye BAşladım Bu kontüsü =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluuBZeR0 -- 20 Mart 2006; 0:07:53 >
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

[/quote
    OLMAZ OLMAZ MERAK ETME
    yalandan kim ölmüş

aman aman kaderınde benzemesın zaten...
    |
    |

• Yarbay
    2023 Mesaj
    sanırım asık oldum...lutfen hakkında daha fazla bilgi vermeyin askımın...
    baskalarının sarkmasını istemem..
    |
    |

Orjinalden alıntı: orgulas

ehuehueheu sonunu düşünemiyorum senin
    |
    |

• Yarbay
    2023 Mesaj
    quote:

quote:

ne olcakmıs sonum...mutku mesut bahtıyar yasayacaz kontesimlen..kontesime laf yok
    bide bu kraliyet ailesinden ama parasıda var deme?? culsuz kontese varmıyalım sora
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    OOOOOO NE DİOSUN BUNLARDA PARADAN ÇOK NE VAR ONDAN HATUN ŞAŞIRMIŞ ZATEN NE YAPACAGINI...EVET ASLINDA KOCASINA BİŞİY YAPMAMIŞ SANIRIM SANADA YAPMAZ...AMA BİLİOSUNKİ FEDAKARLIK YAPIP ÖLMEN LAZIM
    quote:

quote:

quote:

ne olcakmıs sonum...mutku mesut bahtıyar yasayacaz kontesimlen..kontesime laf yok
    bide bu kraliyet ailesinden ama parasıda var deme?? culsuz kontese varmıyalım sora
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    umarım rüyama girmezsin elizabeth...Kusura bakma burda geyigini yaptım ama affet
    |
    |
    candy man misali sen yinede cok fazla adını anma gelır melır sonra
    |
    |

• Yüzbaşı
    799 Mesaj
    @cursed angel senin avatar resmi de uzaktan korkunç görünüyo. Ağzı kanlı, elinde bıçak varmış gibi. 1800'lü yılların ingiliz şatosunda gecenin loş karanlığında bir kadın.....ııııyyyyhhhhhhhhh
    |
    |

umarım rüyama girmezsin elizabeth...Kusura bakma burda geyigini yaptım ama affet

cursed sen vampirlerle bozmuşsun kafayı yaw...
    |
    |

eski nick manyetico
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
    Mustafa Kemal

• Teğmen
    205 Mesaj
    saadettin teksoy abi biliyomudur bu hatunu ?
    |
    |
    bilsede yaklaşamaz kan tutar onu
    |
    |

işte buda cani hatunun resmi

HOCAM SENDE Mİ VAMPİRSİN
    ÇAKTIRMA PM AT BANA
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    teşekürler ayrıntılı bilgi için...
    quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

ELİZABETH BATHORY

İle İlgili Biraz Araştırma

kızdan akan bikaç kan damlası eline düşer ve buradaki cildin anında gençleştiğini düşünür elizabeth. bundan sonra bakire kızların kanıyla yıkanmaya başlar.
    işkence metodları çok çeşitlidir. hatta bunların içinde iron maiden bile vardır. çok konuşan hizmetçisinin ağzını dikmesi, buz gibi soğukta çırılçıplak kızların üzerine su döküp donmalarını izlemesi, hırsızlık yaptığına inandığı hizmetçisinin avcuna kızgın demir para koyması en meşhur işkencelerindendir.

dissection grubuna ilham olmuş ve adına parça yapılmış psikopat sexi cazibeli kadın Allah Allah

Kocasi öldükten sonra büyücülükle ugrasmaya baslamistir. Hatta at ve diger hayvanlarin kurban edildigi ayinlere katildigi düsünülmektedir. 40 yasina geldiginde yaslanmaya basladigini düsünüp güzelligini kaybedecegi telasina düser. Bir gün, genç bir hizmetçi kiz, sacini tararken yanlislikla biraz çeker ve o da kizin eline sert bir sekilde vurur, kizin elinden akan kan Elizabeth'in elinin üstüne düser ve oda kizin güzelligini ve tazeligini aldigini düsünür. Daha sonra bas usagina emir vererek kizin bütün kanini bir tekneye akittirir ve orada "kan banyosu" yapar. Daha sonra isi iyice abartir ve zaman içerisinde 612 genç kizi kaçirarak bunlarin ölümüne sebep olur. Kizlar, tepeye asili bir kafeste iskence görür ve Elizabeth de bu kafeslerden akan kanla dus alir. Çok ses çikartan bir hizmetçisinin de agzini diktigi söylenir, ayrica bakire cesetlerini ormana atarak kurt adam ve vampir söylentilerinin çikmasina neden olur. Kurbanlarini önce baglar sonra atardamarlarina delikler açarak kanin disari daha kolay bosalmasini saglar. Kurban için kan kaybindan ölmeyi beklemekten baska çare yoktur artik. Kurbanlarindan biri kaçmayi basarmis ve Castle Csejthe de dönen olaylar böylelikle gün yüzüne çikmistir. En sonunda bu yaptiklari anlasilir ve 1611 de kaziga baglanip diri diri yakilmaya mahkum edilir ancak sarayli oldugu için bu cezayi satosunda küçük bir odaya kapatmaya ve ölene kadar orada kalma cezasina dönüstürürler. Yalniz yemeginin verilebilmesi için küçük bir delik bulunan bir oda. 1614 yilinda burada ölü olarak bulunur.

HAKKINDA FILM:
    Eternal adli 2004 yapimi filme ilham kaynagi olmustur.

HAKKINDA KITAP:
    The Book Of Werewolves-Sabine Baring Gould

Sevmeye BAşladım Bu kontüsü =))

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ben " Kendi kalesinin üst katını betonlarla çevirip yemek vermek için küçük bir boşluk bıraktılar. " kısmında takıldım.beton kaç yılında icatlandı ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arghhh -- 20 Mart 2006; 15:47:21 >
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: arghhh

ben " Kendi kalesinin üst katını betonlarla çevirip yemek vermek için küçük bir boşluk bıraktılar. " kısmında takıldım.beton kaç yılında icatlandı ki
    |
    |
    Bilim adamının tekide beynin kalpten ayrı çalışacağına inanıyormuş.
    adamı idam etmişler. Ölmeden önce gözünü kırpmış. sanırım böyle birşeydi. Nedense bu aklıma geldi
    ilginç tabi
    |
    |
  • HızlıCevap
    Sayfaya Git:
    Sayfa:
    Reklamlar
    SEO
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
    Mobilya Takımları
    üniversite
    son dakika
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR4
    0,844
    1.2.165

Reklamlar

Mobilya Takımları SEO son dakika
    google reklamları üniversite Masal haberler
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu Kurumsal Web Tasarım Şirketi
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR4
    1,375
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.