DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Tüyap Kitap Fuarı
23
Cevap
0
Favori
2.349
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tüyap Kitap Fuarı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      49 Mesaj
      31 Ekim 2009 18:49:52 Konu Sahibi
      Arkadaşlar fuar bugün açıldı giden var mı?Uygun indirimler var mı?Varsa hangi yayınevleri falan durumları anlatabilir mi biri?

|
      |

• Yüzbaşı
      931 Mesaj
      31 Ekim 2009 19:08:39
      Bir de hangi yazarların geldiği veya geleceği hakkında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?
      |
      |

• Yarbay
      3193 Mesaj
      31 Ekim 2009 19:11:07
      Ben de gitmeyi düşünüyorum , Okulla gidersem eğlenceli oluyor geçen sene gitmiştim süperdi , Fazladan çanta götüreceğim kitaplar için. Geçen sefer sığmadı poşet poşet dolaştım
      |
      |

• Yüzbaşı
      577 Mesaj
      31 Ekim 2009 22:11:16
      Ben pendikteyim arkadaşlar nasıl giderim oraya ayrıca güzel roman var mıdır piyasadan ucuz mu olur beni bilgilendirir misiniz.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      577 Mesaj
      31 Ekim 2009 22:44:41
      Ukarı.
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Ekim 2009 22:47:40
      adamla muhabbeti kurdum eğlenceli bilgiler kitabı serisini 100 liraya aldım
      |
      |

Kullanılmamış sinema bileti, birkaç yıllık, birkaç kuruş, tanımadığım anahtarlar. Hangi evin kapısına uyacak yoksa kapıyı kim açacak? Çantamın içinde kırık sigaralar. Sanki paramparça bir aşk hikayesi içinde ben faili meçhul. Bir kadın var, biliyorum. 220 gibi bir numara var aklımda ama biri eksik, aşk sözlerinin heceleri kayık. Flaşlar... Eğer kayıpsam şuanda, kayıp, kaybolmuş gerçekten, götür beni şoför şehrin merkezinde büyük medya binasına!!! İşte ben, yeni ben, bu yeni disko kralı. Bu gece yepyeni kimliğimle, size bir hikaye anlatacağım. Bundan yıllar yıllar önce, kendini yitirmiş bir adam, bir gece büyük televizyon binasında mikrofona konuşmaya başlar. Hikaye o kadar basma kalıp, sıradan, anlamsızdır ki... Kimse bir anlam bulmaya çalışmaz. Sonunda bu anlamsız dünyada adam kral olur. Sonraa.. Kral bir gün bakar.. Ve görür ki: Herkes kraldır! Herkesin bir krallığı vardır! Bunun üzerine kral.. Ölür!
      Money for nothing!
    • Yarbay
      3193 Mesaj
      31 Ekim 2009 22:49:10
      quote:

Orijinalden alıntı: exist34

adamla muhabbeti kurdum eğlenceli bilgiler kitabı serisini 100 liraya aldım

Kaç kitabını
      |
      |

• Yarbay
      3352 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:06:01
      quote:

Orijinalden alıntı: TECHTRONİC

Ben pendikteyim arkadaşlar nasıl giderim oraya ayrıca güzel roman var mıdır piyasadan ucuz mu olur beni bilgilendirir misiniz.

trenle söğütlüçeşmeye gel. istasyonun altındaki metrobüs durağından atla metrobüse(34A). zincirlikuyu da in. avcılar-zincirlikuyu metrobüsüne atla (34). yenibosna da in. yenibosna dan metroya atla (400) beylikdüzünde in.

ben de kartal da oturuyorum. gidiş planı başlangıç hariç aynı olucak
      |
      |

• Emekli Yönetici
      8750 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:07:25
      quote:

Orijinalden alıntı: matrock_mamy

Alıntıları Göster

trenle söğütlüçeşmeye gel. istasyonun altındaki metrobüs durağından atla metrobüse(34A). zincirlikuyu da in. avcılar-zincirlikuyu metrobüsüne atla (34). yenibosna da in. yenibosna dan metroya atla (400) beylikdüzünde in.

Kaç saat sürer ortalama bu gidiş?
      |
      |

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Yüzbaşı
      577 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:31:32
      quote:

Orijinalden alıntı: matrock_mamy

Alıntıları Göster

Sadece şu parantez içindeki otobüs kodlarını okuyarak vazgeçtim üç sefer sabah saat 8 de çısam öğlen ordayım.Akşam ordan çıksam ertesi gü evdeyim.
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      4 Not
      31 Ekim 2009 23:35:06
      Dan Brown geliyormuş
      |
      |

• Emekli Yönetici
      8750 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:35:23
      quote:

Orijinalden alıntı: TECHTRONİC

Alıntıları Göster

Sadece şu parantez içindeki otobüs kodlarını okuyarak vazgeçtim üç sefer sabah saat 8 de çısam öğlen ordayım.Akşam ordan çıksam ertesi gü evdeyim.

Harbiden sürer mi o kadar? Bende Pendikdeyim. Arkadaşla (Umur!)() Cevahir'e gidelim dedik. Gittik gitmesine ama eve 5-6 gibi evde olurum demiştim. 21.45 gibi evde idim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eh®imeN -- 31 Ekim 2009; 23:39:39 >
      |
      |

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Binbaşı
      1288 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:41:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Eh®imeN

Alıntıları Göster

Harbiden sürer mi o kadar? Bende Pendikdeyim. Arkadaşla (Umur!)() Cevahir'e gidelim dedik. Gittik gitmesine ama eve 5-6 gibi evde olurum demiştim. 21.45 gibi evde idim.

bir önceki vapura yetişelim derken bir sonrakini kaçırıyorduk ama olsun otobüsten iyidir
      |
      |

• Emekli Yönetici
      8750 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:43:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Umur!

Alıntıları Göster

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet.Fatih

Dan Brown geliyormuş

|
      |

• Teğmen
      177 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:46:47
      ben bugün gittim..biz direk ders kitaplarının olduğu bölüme gittik..fen bilimlerinin geçen seneden kalan (yani eski sistem öss)e ait kitapları vardı..tüm lise konuları sadece 2tl..fizikde aynen onun gibiydi..onun haricinde birey yüzde 40 indirim yapıyor..güvenderde baya normal kırtasiyelerde 16 olan kitabı 10 tl'e gördüm..yani baya bi indirimleri var..giderseniz karlı çıkarsınız..bi de fen bilimleri gibi geçen seneden kalan kitapları çok çok ucuz fiyatlara veriyorlar..2-3 arkadaş alırsanız baya da indirim yaptırtabilirisiniz..
      |
      |

uhb-irdb-izdb
    • Yüzbaşı
      577 Mesaj
      31 Ekim 2009 23:55:02
      Daha kısa bir yolu yokmu bunun sırf roman için gitmek istiyorum tabii gördüğüm güzel şeyleri kaçırmam hele konu kitap olursa.
      |
      |
    • Yarbay
      3166 Mesaj
      01 Kasım 2009 01:08:18
      Koskoca fuarda bi Hobbit kitabı bulamadım...
      |
      |

• Yarbay
      3193 Mesaj
      01 Kasım 2009 01:27:57
      quote:

Orijinalden alıntı: nick:dunkoff

Koskoca fuarda bi Hobbit kitabı bulamadım...

Bravo
      |
      |

• Binbaşı
      1149 Mesaj
      01 Kasım 2009 01:31:04
      Giriş ne kadar? Öğrencilere ücretsiz mi?
      |
      |

• Teğmen
      155 Mesaj
      01 Kasım 2009 02:06:54
      evet öğrencilere ücretsiz giriş 5tl Penguen dergisinin ekibi gelicek sanırım bu gün topladım dergileri ve posterleri haberim olsa geldikleri gün giderdim imzalatırdık ya
      |
      |

seize the day

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.