Şimdi Ara

Tüy Dökücü Krem? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
153.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

quote:

Orijinalden alıntı: düş_man

Deneyenler SS koysun!!!

Tamam, ilk sen koy sonra diğerleride koyar.

Ben kullanmiyorum
  • 2008'den hort adam süresiz ban niye acaba
  • bu hamam otunu deneyecem diyenler 4 yıldır deneyemediniz mi biriside çıkıpda şu işe yarıyor dememiş herkes dalga geçme peşinde
  • yorumları okurken gülmekten geberdim :D 4 yıldır hala bi çözüm bulunamadı mı bu işe ? :D
  • Harbi geberdim şu yazıları okurken Bi yöntemde eldivenle almakmış banada kız arkadaşım söyledi kullanymda daha az çksn dye birşey yok ayrıca kremde sürsen orman olacak hertürlü..
  • KARINCA YAĞI
  • Hamam Otu Yağı ile
  • tüy dökücü değil ama sakal üstü tüylerden rahatsız olan insanlar için dermoday tüy azaltıcı 1 numara bence.
    gözümün içine kadar nerdeyse tüy çıkıyodu.baya rahatsız edici bir durum öle böyle değil yani maymun gibi oluyosun arkadaş ama dremodayl baya bi azalttım.
    mucize beklemeyin tabi ilk kullanımda. ben 2 aydır kullanıyorum baya faydasını gördüm
    yaza kadar kullanıcam inşallah daha kullanmam sonrasında
    ama vucut için biraz uğraştırıcı olabilir çünkü tak diye bitirmiyo azaltıyo ve güçsüzleştiriyo kılları
    yinede 1 numara dermoday denilen krem benim için
    mal gibi bi işe yaramıyan televizyonda gördüğünüz veya internet gaztelerine reklam veren ürünleri kullanmıyın hiç bi işe yaramaz
  • herkes bir hoooorrt yapmı bende yapayım...

Yorumlar dehşet ama gülmekten yaş geldi gözlerimden artık :D özellikle oraya ağda yapacak adama saygı duyarım yorumu kopardı beni.

Asıl meseleye gelirsek. 4 sene daha kıla tüye çözüm bulamamışız her halde millet bakıp çıkıyor :D

1 allahın kuluda şuradaki hamam otu tozu neyse onu deneyip ne olduğunu söylememiş.
  • son durum nedir
  • Hort. Hamam otu kullananlar niye cevap yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthborn

Hort. Hamam otu kullananlar niye cevap yok

Adamlar ölmüş kardeşim baksana yukarıdaki habere :D sende 4 senedir hala cevap bekliyon :D
  • DEPİKÜR TÜY DÖKÜCÜ SPREY

Depikür Tüy Dökücü Sprey sizi 3 seansta tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. İlk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, daha sonraki aylarda ise etkileri çok daha güçlüdür.

ilgi duyanlar ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler bu adresi ziyaret edebilirler.http://www.xticaret.com/xticaret/?2065_81586
  • quote:

DEPİKÜR TÜY DÖKÜCÜ SPREY

Depikür Tüy Dökücü Sprey sizi 3 seansta tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. İlk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, daha sonraki aylarda ise etkileri çok daha güçlüdür.

Ben de kullanan iyi ve hızlı sonuç alan biri olarak Depycure Tüy Dökücü Sprey öneriyorum.
    Hem kadın hem erkeklerde uygulayabilirsiniz. Ne yanma ne de kızarıklık yapmadan 5 dk içerisinde tüylerin kökünü kazıyor.

Tüğ Dökücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirgisan -- 2 Ocak 2016; 23:49:07 >

• 114150
    Tıklama

Konuyu açan arkadaş foruma 100 bin tık kazandırmış
  • Depicure ile 5 dakikada işlem tamam!

TÜY DÖKÜCÜLER İÇİNDE BİRÇOK ÜRÜN VAR PEKİ NEDEN DEPYCURE?
    Çünkü Depycure Tüy Dökücü Sprey sizi istenmeyen tüylerinizden kurtarır, ilk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, daha sonraki aylarda ise tüyleri azaltarak incelmesini sağlar.
    Sürekli Ağda yada Jilet Yapmaktansa, veya tonla para verip yıllarca acılı lazer epilasyon seanslarına gitmektense, tüylerinizden ağrısız acısız bir şekilde depycure ile 5 dakikada kurtulun?
    Depycure Tüy Dökücü Sprey, hem kadınların hem de erkeklerin tercih sebebi. Kıl, tüy meselesini dert eden, aşırı tüylenme problemi olan herkesin tüylerinden kurtulmak için kullandığı Depycure Tüy Dökücü Sprey, en doğal ve en ideal yöntem.
    Depycure Tüy Dökücü Sprey’in seanslarındaki asıl amaç kıl köklerine nüfuz etmek ve bunları tahrip ederek dökülmelerini ve zaman içinde azalmalarını sağlamaktır.
    Depycure Tüy Dökücü Sprey istenmeyen tüylere azaltıp incelmek amacıyla formüle edilmiş, içerdiği komplex vitamin E ve aloevera ile yoğun nemlendirici özelliği taşımaktadır.
    Depycure Tüy Azaltıcı/Geciktirici Sprey ile tüylerin büyümesini engeller, gözle farkedilir oranda tüylerde azalma gerçekleşir, anti-inflamasyon özelliği sayesinde kızarıklık veya acı/ağrı yaşamazsınız.
    Kullanımı çok kolay Depycure Tüy Dökücü Spreyi sıkın 5 dakika bekleyin ve duşa girin işte bu kadar basit
    Kampanyamızdan Faydalanın : Şimdi bir kutu alana bir kutu BEDAVA !!

Bu linkten satın alabilirsiniz : http://www.xticaret.com/xticaret/?2065_97462

• el Cevap yok mu bey ?
  • BLooregard Q.Kazoo kullanıcısına yanıt
    Aman aman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.