Şimdi Ara

TÜVTÜRK Muayne Ücreti Değil, Soygunculuk. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
7
Favori
33.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
876 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gideri yok ki olsa olsa günlük 2000 tl elektrik faturası gelir. Başka ne gideri var ? Yazıcı mürekkep gideri. 450 tl alıyorlar çay bile vermiyorlar. Bırakın çayı su bile vermiyorlar. Wc bile yok. Evet devlet istese yaparda. Aslında tamamen devlete ait olsa da para en azından devletin kasasına girse daha iyi olur. Böyle yabancıları zengin ediyoruz. Bence artık buna bir dur denmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede yaşıyorsan yürürken donuna bile dikkat edeceksin bi bakmışsın devlet baba alıvermiş anlamazsın bile...

• Hala hiç bir şey yok. Sırf günleri oyalama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4ikaos -- 3 Ocak 2021; 20:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

TUVTÜRK devlet izni ile kuruldu. Hatta bu paranın %50sini devlet alıyor. Zammı da Cumhurbaşkanı izni ile yapıyorlar.

Asil zamlari yapanlar belli. Ama bizim millet sirketleri suclamayi tercih ediyor. Sanki ihale sartlarini sirketler belirliyor.

• fortune1905 kullanıcısına yanıt

1 yaşında oğlum olmasa twitter dan bile olsa devlet büyüklerine 1 er çift sözüm olacak da.. Küfür bile değil. o 1 er çift cümle için 10 ar yıl yatmak istemiyorum.. Artık çocuğumun rıskını bunlara kaptırmaya dur demeliyim ama..

• Bu iş parayı haram etmekle çözülmez. Haramı bilerek yiyene ne yapacaksın?

Etrafında tavaf ettikleri, hiç bir şeyinden anlamadıkları, MUHTEŞEM ARABA İCADINI, Ortadoğulu ahlaksız insanlar para kaynağı olarak kullanıyorsa yapılacak olan basit, GİTMEMEK.

• Hala bir yaptırım yok. Hala aynı.

550 TL muayene ücreti.

Yaptıkları arabanın etrafında tavaf etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 9 Aralık 2020; 10:30:10 >
  • Karsilastirma amacli ;

Dün Dekra'da Reno' ma muayene / egzos testi yaptirdim ;

114 euro ( ~ 1050 Lira ) .20 dakika sürdü

Iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: 4ikaos

1 yaşında oğlum olmasa twitter dan bile olsa devlet büyüklerine 1 er çift sözüm olacak da.. Küfür bile değil. o 1 er çift cümle için 10 ar yıl yatmak istemiyorum.. Artık çocuğumun rıskını bunlara kaptırmaya dur demeliyim ama..

resim mesim kullanmazsan, kendi ismin cismin olmazsa, kek gibi reel tanıdıklarını eklemezsen hesabına, denemedim ama bence bir halt yapamazlar ama yine de bana güvenip saydırma evini terörle mücadele ekipleri basar seni coplaya coplaya götürürler belki de.. Sonra da emniyette merdivenlerden dü$ersin.. Hahahahay  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 9 Aralık 2020; 18:4:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemmatrix

hocam hafiften avel misin okuman yazmanda mı yok? Muayene tekrarı yazıyor o da ücretsiz zaten

Alıntıları Göster

avel ne demek hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: baykus_reyis

Hemşireyim ben de devlette sen hayırdır değişik? Neden kişisel algıladın diyorsun sonra da herkesi kastettim diyorsun. Düşünce örüntünde mi bozulma yoksa Türkçende mi anlamak mümkün değil.

Hocam kusura bakma ama erkekten hemsire olmaz ya.. Bu erkek hemsire olayı benim kafama hic yatmıyor.. tamam mesleginde başarılısındır falan bir sey demiyorum fakat ben hasta olsam, hastaneye yatsam, ilacı cıvır gibi hatunlar getirsin isterim.. Hasta adam bayan $efkati ister.. Kıllı mıllı erkek gelecek, abi ilaç vaktin geldi haplarını yut diyecek.. Bu erkek hemsirelik olayını derhal kaldırsınlar mevcut erkek hemsirelere de baska dalda kurs verip baska sağlık hizmetlerinde kullansınlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 9 Aralık 2020; 18:20:23 >
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam ben önce yoğun bakımdaydım. Zaten oraya düştüğünde gözün pek görmüyor. Şimdi de psikiyatri. Kadın hemşire olsa laf dinletemiyor bence. Erkekler genelde her konuda daha iyi sadece ince el becerisi gerektiren damar yolu ve dikiş tarzı şeyler hariç. Onlarda kadınlar genel olarak daha iyi. Bir de hemşire dediğin kısa boylu şişman gün teyzesi gibi olur. Defaultu bu
  • Hala bir şey yok. 2 dakikada, bir yasa ile çözülecek olay ya.

2020 yılında zorunlu yapılan, rakibi olmayan, abartılı ücret istenen bu şirketin eline kendi vatandaşını atmak neden, neden?

Müslüman olun, adil olun. 5 dakikalık kontrol, tespit işine 550 TL istenir mi??? Elin almanına neden haraç toplama izni veriliyor?

• Yıl bitti, hadi ne yapacaksınız yapın. Düzeltin şu saçmalığı.

Sırf bu rekabetsizlik yüzünden Türkiye bir karış ilerlemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 31 Aralık 2020; 16:59:46 >
  • Soygunun yasal hali işte. Baştakiler gitmeden bu düzen değişmez.

• Geçen aylarda o kadar haber oldu, tepki çekti, düzenleme beklentisi içine girildi.

Yapılan düzenleme ise kredi kartı ile ödeme imkanı getirilmesi oldu.

Resmen dağ fare doğurdu.

Bu kadar haklı bir isyana, ancak bu kadar alakasız bir cevap verilebilirdi.

• ne soygunu yeenim yauwww kredi kartıyla ödüyonn iştee dövlettt bilir işini

• Araç muayene istasyonları önceleri Devlet tarafından ücretsiz yapılıyordu. 2004 yılından beri TÜVTÜRK diye bir şirket ücret karşılığı yapmaktadır. Doğuş Grubu ile Alman Tüv Süd Grubu ortak şirketidir. Almancası "Technischer Überwachungs Verein." Türkçesi ise ''Teknik Denetim Kurumu'' anlamına gelmektedir. Ayrıca, Londra merkezli özel sermayeli fon sahibi Bridgepoint de TÜVTÜRK'ün ortağıdır. Türkiye'de trafiğe kayıtlı araç sayısı Mart 2019 sonu itibariyle 22 milyon 972 bin 552'dir. Bu ballı lokmayı Alman ve İngiliz şirketleri ile Doğuş Grubu paylaşmaktadır. Matematiği kuvvetli olan hesabını yapsın

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.