Şimdi Ara

Tuvalet Seramik Döşeme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tuvalet Seramik DöşemeTuvalet Seramik DöşemeTuvalet Seramik DöşemeTuvalet Seramik Döşeme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaran -- 9 Aralık 2018; 22:59:58 >

• Merhaba arkadaşlar . 30 yaşlarında 8 .kat yani en üst kat ev aldım . Şuan işçiliğe vercek param olmadığı ve elimde yatkın olduğu için , Bu gördüğünüz tuvaleti yenilemek için işe koyuldum . Kırıcı ile tuvalet taşını ve fayansları çıkardım . Gördüğünüz şekli kaldı. Sağ tarafta terastan gelen suyun gideri var , o taraftaki sıva zayıflamış . Eski fayansları çıkardığım yerdeki sıvayı alırsam tuğlaya ulaşıyorum . Bundan sonra yapmam gerekenleri adım adım yazabiirmisiniz .
  • Duvardaki galekimi komple hilti ile kazı tuğla seviyesine gel ve her taraf eşit olsun girinti olsa sorun yok cikintilari temizle girintiler icin derz dolgu ile galekimi karistirip delikleri doldur duvari komple esit hale getirince bi fayansci cagir yapsin fayans kesme makinesi 400 tl karistirici matkap en ucun 250 300 tl sen palet mala tarak bunlari alayim derken ayni parayi verirsin ama yok dersen bunlari al youtubedan izle yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fayansları kesmek için bir kesicinin olduğu zaman hepsi tamam.
    Arkadaşın dediği gibi duvardaki kalekimi temizle. Maksat duvarla eşit olsun.
    Karıştırmak için makine gerek değil. Al eline malayı karıştır ama daha önceden bir ustalığın yoksa girişme. Ki sorduğuna göre yok. Tuvalet taşı koyup akıntıyı tuvalet taşı etrafında toplamasını yapamaya bilirsin. Bu şu demek, malzemeyi boşa boşa harcarsın sana maliyeti çoğalır. Akıntı vermek zor iş. Tecrübe isteyen bir olay.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam naptınız kendinizmi yaptınız son durum nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlP3R67

Hocam naptınız kendinizmi yaptınız son durum nedir
    yok sorma birini buldum yaptırdım yapan adamda acemiymiş sıçtı sıvadı , al kata su fln aktı birdaha kırıldı fln en son damdan da yağmur suyu alınca evi sattım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaran -- 20 Haziran 2019; 9:11:17 >
  • Fayans kesme makinesi ve fayansı düz döşemek için bir zımpırtı çıkmış onla çok basit şekilde yapılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.