Şimdi Ara

Tuvalet kağıtlarıyla ne yapıyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haberlerde söyleniyor bazı Avrupa ülkelerinde insanlar tuvalet kağıtlarına saldırmış marketlerde tuvalet kağıdı bırakmamışlar.
    bu tuvalet kağıtlarıyla ne yapmayı düşünüyorlar hiç anlamadım. bir insan haftada ortalama 4 defa büyük tuvaletini eder. bizim evde 1 rulo tuvalet kağıdı 2 hafta gidiyor.
    Avrupalı aileler de kalabalık değil ki çok tüketsinler.
    şimdi benim bildiğim tuvalet kağıdıyla sadece toto silinir, bu Avrupalılar başka bir iş içinde mi kullanıyor anlamadım gitti.

• öncelikle ben günde 2 kere mıçarım ortalama bi sabah kahvaltıdan sonrabir de akşam yemeğinden sonra ya da yatmadan önce.

sonralıkla bu amerikalıların alayı obez.
  • sürekli yemek mi yiyorsun?. günde 2 defa bence çok. isal olmadığım sürece günde 2 defa hiç gitmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

sürekli yemek mi yiyorsun?. günde 2 defa bence çok. isal olmadığım sürece günde 2 defa hiç gitmem
    çok hareket ediyorum çok yemek yiyrorum ve seksiyim
  • onlarda suyla temizleme yok, sadece tuvalet kağıdı kullanıyorlar. bizde suların kesik olduğunu ve tuvaleti kullanman gerektiğini düşün, aynı şey. sen su depolardın onlar tuvalet kağıdı depoluyor. ayrıca sağlıklı bir insan ortalama günde bir kez kullanır tuvaleti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 rulo 2 hafta gidiyorsa sizde bir sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

sürekli yemek mi yiyorsun?. günde 2 defa bence çok. isal olmadığım sürece günde 2 defa hiç gitmem
    Ben de 2 defa..

Spor yapıyorum ve bol bol karbonhidrat + protein tüketmem gerek.
  • Dus varken tuvalet kağıdında ne gerek var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis, taharet musluğu olmayınca sil sil gitmiyor napıcak mecbur alıcak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.