Şimdi Ara

TÜTÜNLE İLGİLİ SORU?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu mesajımı buraya yazmak zorundayım "Konu Dışı" na başlık açamıyorum çünkü..
    Soruma gelince..
    Sigara kağıdım var sarma makinem ve bunlarla sigara sarmak istiyorum :) Ama kıyılmış tütün yerine şöyle güzel pipo tütünü sarmak istiyorum çok pahalı olmayan güzel bir pipo tütünü öneriniz var mı? Tercihim aromalı olmasıdır ama güzelse naturalleride içebilirim..

Teşekkürler.
  • çay yaprağı koy sar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

çay yaprağı koy sar.

kuru nane de olur

Captain black in aromalı tütünleri var paket halinde. Onlar güzel oluyor ama sarmayalı uzun zaman oldu fiyatlarını bilmiyorum.
  • pipo tütünü çok ağır olur ,ancak tütünün içine çok az pipo tütünü koyarsan güzel kokar ama fiyatları baya pahalı olduğu için sarma tütünden kar etmeyi düşünenler zararlı bile çıkabilir
  • Keyif daha ön planda benim için Peki ağır olur derken ne anlamda yani acılık anlamındamı yoksa aroma tad anlamındamı ?

Olmadı, dediğin gibi ya normal tütüne biraz piipo tütünü katarım yada filtreli sigara ağızlıklarıyla sardığım sigarayı içerim.. Mesela Balsa filtreli ağızlıklıar var
  • hocam pipo tütünü pipo için yapıldığından hem daha yaştır hemde daha kalındır ,daha çok hava atma amaçlı olduğundan içine pek çekmeden püf püf çekip üflenerek içilir zaten çok çekerseniz genzinizi yakar ama biz tiryakiler çektinmi o duman ciğerlerde birkaç tur atmadan zevk alamayız

kalın olursa zaten sarmakta zor olur ayrıca sigara kağıdını da değişik yakar

normal tütüne katıldığında güzel koku veriyor ,ben fiyatını çok bulduğumdan vazgeçtim
  • Aslında pipo tütünündeki ısrarım sigara tütününe nazaran daha az zararlı olmasıdır.. nede olsa saf tütün yani kurumasın etmesin bilmem ne olmasın diye binlerce kimyasal katılmıyo.. Ve tad olarakta yoğun..

Mesela kalındır dediniz sigara yaparken onu elimle iyice kıyabilirim.. Mesela genzi yakar dediniz balsa filtreli sigara ağızlıkla yüksek oranda o sorunuda çözerim.. Mesela pahalıdır dediniz doğru ancak parayı mezaramı götürecez

Sigara tütünüyle karıştırarak yapsamda olabilir . Ancak bu aşırı ısrarım merak ettiğim içindir.. Şişlide 1 tane var tobacco shop oradan alıp bi deniyeyim..

NOT : " Baklavayı 2 saat dinleyeceğine 1 tane ağzına at " demişler
  • sigara işi zaten keyif işidir hangisi hoşuna giderse ondan alıp zehirleneceksin ki bir işe yarasın ,pipo tütünü az zararlı demek ilmi bir tez değildir ama hoşuna gidiyorsa demekte hiç mahsur yoktur demeye devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.