Şimdi Ara

Tutun Kaçmasın, 1213 TL Nespresso Bundle içerir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07G4CGJHC

Nespresso D35 Essenza Mini, Kırmızı Bundle

Fiyat:1.212,89 TL

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• De'Longhi ec635 almıştım dün 1476 tl ye gelmişti. Buna göre nasıldır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bunun kapsülleri 60 tl

bi espresso starbucksta 10tl mcdonaldsta 8tl bu cihazla 6tl ye geliyor.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt

dedicanın yeri ayrı. nespresso daha cok hazırı sevenlere. ofis, umumhane gibi:)

• erco35coast kullanıcısına yanıt

Makineye uygun doldurulabilir kapsüller var. Ondan alırsanız 2 TL ye espresso yapabilirsiniz.

• En sağlıklısı filtre kahve, americano ve espresso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 22 Ekim 2021; 21:13:48 >

Nespresso ucuz değil ama 60 TL de değil, standart kapsülleri 44 TL (ki son kur artışlarıyla ucuz kalmış durumda yakında zam gelir):

https://tr.buynespresso.com/tr_tr/kahve.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncaybe kullanıcısına yanıt

kargo parası da ekle

Benim evime yakın Nespresso butiği var ama olmayan için de 250 TL üzeri kargo ücretsiz, altında ise kargo 9.90 TL, yani sadece bir kutu bile almış olsanız 60 TL'ye gelmiyor ki kimse sadece 1 kutu almaz zaten.

• Cafissimo Tchibo makinasi var kenarda duruyor ender kullaniyorum lakin geçen gün baya araştırdım bulamadım ..uygun fiyatlı doldurulabilir kapsül arıyorum .varmı acaba arkadaşlar kullanan ?

• Ben kapsül kahve makinemi kaldırdım açıkçası doldurulabilir alınca tadı anlamsız oluyor , hazır kapsüllerde aşırı zararlı zaten baktılar 3ü 1 arada'nın zararlı olduğu ortaya çıktı bu işe giriştiler bunlar yerine düz filtre veya espresso makinesi alın hem daha düşük maliyetle içecek yapın hem de sağlıklı olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tam otomatik kahve makinesi alın hem taze içersiniz, hem istediğiniz fiyatta, markada, çeşitte kahveyi içersiniz, hem de kapsül kahveden çok daha ucuza gelir. Şuna 1k vereceğinize 3000 tllik bir giriş seviyesi tam otomatik kahve alsanız kapsül kahvenin uçuk fiyatı, orta kalitesi ve kısıtlılığı düşünüldüğünde zaten 1 sene de o aradaki fiyat farkını da kapatırsınız

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Tutun Kaçmasın, 1213 TL Nespresso Bundle içerir.bgr
    Drinking this much coffee each day can make you live longer, study says
    https://bgr.com/science/coffee-benefits-reduced-death-risk-heart-disease-korea-cdc/
  • C66t Tıtan Pıxıe Bundle mı yoksa Nespresso D35 Essenza Mini Bundle mı almak daha uygun olur acaba farklarını bilen var mı? Pıxıe Bundle 400 TL falan daha pahalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.