Şimdi Ara

Tutqn Kabin Boyu Valiz 79 Lira

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2 tane almistim 4-5 ay once.Kullanma firsatim oldu oncelikle kabin boy oldugu icin bagaja para odemek istemeyenler alabilir.Kalitesi idare eder birazda dikkatli kullanirsaniz f/p urunu.Cek falanda bulursaniz tam bit f/p urunu olur.

Ve birde sizden ricam var amazon konusuna kiziyorsunuz paylasim yapmiyorsunuz.1500 tane whatsapp grubu kuruldu yada 1500 tane whatsapp grubu var.Paylasim yapmayacak adam burayida takip etmesin forumun mantigi sen kullanacaksinki baskasina onereceksin fikir alacaksin.Herkez uzaktan izlerse buralar ölur hic kimsede bilgi falan vermez.Genel anlamda son haftalarda gunde 2 3 konu dahi acilmiyor...

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/tutqn-kirilmaz-plastik-bavul-kabin-boy-valiz-100-pp-8-renk-secenegi-289624886

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen sene aralıkta aldım kabin ve bir boy üstünü. Orta kalite bir ürün, arkadaşın dediği gibi f/p ürünü. Şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valizde koku var mı acaba. ben özdilekten almıştım ağır plastik kokusu vardı iade ettim bunda koku var mı acaba
  • ben daha önce almıştım memnundum.

şimdi de 1 tane daha farkli renk aldım.

• 100₺ gözüküyor?

• fiyatı arttı
  • Ben de kabin boy sırt çantası arıyorum kışın yapacağım yurtdışı gezisi için uygun fiyatlı önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

valizde koku var mı acaba. ben özdilekten almıştım ağır plastik kokusu vardı iade ettim bunda koku var mı acaba

Fiyat artmis fakat anca mesaj atabildim. koku yok su sekilde;

@çekyat

• quote:

Orijinalden alıntı: çekyat

Ulan bugün 2 oluyor tam her şeyi çeki meki bulduk alacağız ürün ya kalkıyor ya da fiyatı artıyor.

Üzdünüz hocam gecmis olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Ulan bugün 2 oluyor tam her şeyi çeki meki bulduk alacağız ürün ya kalkıyor ya da fiyatı artıyor.

Üzdünüz hocam gecmis olsun

Tekrar 80'e düşer mi acaba

Insallah duser diyelim gg nin anasayfasindan kaldirildi.

• Satıcıya mesaj attım.Kampanya bitti şuan için başka bir kampanyamız için tarih yok dedi.
  • ben aldıktan sonra fiyat değişmiş

• Beyler heyecan yapmayın zaten bu her yerde 85 lira.

İsteyene adres verebilirim 1 hafta önce falan aldım 85 liraya.

• Anladım hocam pardon ben bu kod işlerinden falan hiç anlamıyorum. Yine de 85 de 20lira çok kafaya takacak bir indirim değil. Belki bunda da bir hayır vardır inşallah daha güzel bi fırsat yakalarsınız.

• Teşekkürler 1 adet alındı, çekle 64,90 TL den

• Çek bulamadım. Satan varsa mesaj atabilir

• Ucuz valiz yolda bırakabilir öğrencilik hayatını çıkarır tabi tavsiye ederim.

Paylaşımın için teşekkür ederiz ancak bu lafların muhatabı burada yıllardır paylaşım yapıp evine ekmek götürmesine yardım eden kullanıcılara VİTAMİNSİZ diyebilen kişidir. Ben bir akademisyenim ve 13 yıldır bu forumdayım. Telefonumun ana sayfasında başlıklar için kısayol dolu. 3 gündür onlara bile tıklayasım gelmiyor. O İnsanın ekmeğine saygısı varsa çıkar özür diler. Biz sosyal medya dedik karşılık beklemedik onların para kazandığını biliyoruz ama hakaret bile edip sonra sıvadıysa buralar ölsün mühim değil. Donanımhaber ölür donalımhaber çıkar. Burası devlet dairesi değil.

Ekşi de böyle oldu, sedat bile kaçtı gitti sitenin durumu ortada. Zaten forumda mesaj sayısı yarıya düştü. Trollerle bu tekneyi götürürler.

• Geçen hafta beyazıttaydım 8 tekerli körüklü kabin boy batı bavul sanayi sert valiz 70 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

Teşekkürler 1 adet alındı, çekle 64,90 TL den

bu 15 TL çek nereden alınıyor ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.