Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[[[>>>TUTASTE PARFÜMLER<<<]]] ÜCRETSİZ KARGO ((GÜNCEL))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
2
Favori
2.013
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Takaslık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Kozmetik >> [[[>>>TUTASTE PARFÜMLER<<<]]] ÜCRETSİZ KARGO ((GÜNCEL))
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    512 Mesaj
    Referanslar: 42

Katılım Zamanı
    07 Ağustos 2006

Durum
    Forumda değil

8 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Parfümler serin ve karanlık ortamda saklanmakta olup takaslıktır. İsteyen olursa satış yapılır. Fiyatlar için pm atınız.
    Gardrops uygulaması üzerinden ücretsiz kargo ile gönderebilirim.
    İlgilenenler pm atabilir.

Takaslık (isteğinize göre satılık) 50 ml'lik şişeler
    %40 Guerlain - iDeal [iDol] - 10 TL
    %90 Roja Dove Danger [Dove] - 18 TL
    %90 CH MEN Prive [CPrv] - 20 TL
    %95 La Nuit de L'homme [YSL] - 20 TL
    %75 Burberry Classic [BRB] - 15 TL
    %60 Dior Sauvage [SVG] (sadece takaslık)

Tutaste Tester Sişeler (3 ml olup 3 TL)
    Calvin Klein - Euphoria MEN [EUP]
    Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 [BCR]
    Bvlgari - Man in Black [MiB]

Sıfır cam tester boş şişe 15 ml hacimli - 2 TL

Takasta öncelikli aradıklarım (diğer tekliflere de açığım)
    Gumin
    Issey miyake
    Kenzo pour homme
    Lacoste white
    Matara
    Bvlgari aqva
    Bvlgari pour homme
    212 men
    212 vip men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 18 Kasım 2019; 21:18:43 >

yousuff (hpm-82 kulaklık aldım), tanakan_tr (kingston ram aldım), baskurtf (S700i sattim), m35 (W810i aldım), karizma23 (W810i sattım), yunuss.10 (mdr-ex700 kulaklık aldım), slayer_00 (Satio aldım), yunuss.10 (Xperia X10 sattım), ahkbjk (MXE60 flash sattım), SAVIAR (P1i aldım), erkanerce (8gb M2 aldım), honey5555 (C902 sattım), Selçuk GÜMÜŞ (W995 sattım), gurkan__252 (wayfinder bluetooth gps aldım), gurkan__252 (X10 aldım), KAMILGOLCU (BST-33 batarya sattım), Natsukaw.S (Xperia ARC aldım), komando57 (kingston ram aldım), Z1mBaBwE (logitech klavye sattım), bLind (s3 mini sattım), onoffon (hp monitör aldım), eko007 (microsoft klavye mouse seti aldım), FoxPark (lg soundbar sattım), shadowz61 (Kingston oyuncu kulaklığı sattım), HerGiyotineBurnunuSokma (ATI ekran kartı sattım) ve niceleri..
    20000 TL üstü işlem hacmi ve %100 memnuniyet

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Şubat 2019

Durum
    Forumda değil

merhabalar elimde %98 ex nihilo fleur narqotiq(PEO) %98 Chloe love(CHL)(bayan) %70 G.İ.T , %80 Chanel Bleu bulunmaktadır. BsV ve G V ile takas düşünür müsünüz.
    |
    |

Katılım Zamanı
    07 Ağustos 2006

Durum
    Forumda değil

8 Not
    İlan günceldir
    |
    |
    yousuff (hpm-82 kulaklık aldım), tanakan_tr (kingston ram aldım), baskurtf (S700i sattim), m35 (W810i aldım), karizma23 (W810i sattım), yunuss.10 (mdr-ex700 kulaklık aldım), slayer_00 (Satio aldım), yunuss.10 (Xperia X10 sattım), ahkbjk (MXE60 flash sattım), SAVIAR (P1i aldım), erkanerce (8gb M2 aldım), honey5555 (C902 sattım), Selçuk GÜMÜŞ (W995 sattım), gurkan__252 (wayfinder bluetooth gps aldım), gurkan__252 (X10 aldım), KAMILGOLCU (BST-33 batarya sattım), Natsukaw.S (Xperia ARC aldım), komando57 (kingston ram aldım), Z1mBaBwE (logitech klavye sattım), bLind (s3 mini sattım), onoffon (hp monitör aldım), eko007 (microsoft klavye mouse seti aldım), FoxPark (lg soundbar sattım), shadowz61 (Kingston oyuncu kulaklığı sattım), HerGiyotineBurnunuSokma (ATI ekran kartı sattım) ve niceleri..
  • Er
    7 Mesaj
    Katılım Zamanı
    15 Eylül 2008

Durum
    Forumda değil

Özel mesaj kutum dolu galiba mesajınızo yüzden gelmemiş...
    Elimde dolu (yeni almıştım) Amouage Epic Man mevcut takas düşünürmüsünüz?
    Referanslar: 42

Katılım Zamanı
    07 Ağustos 2006

Durum
    Forumda değil

8 Not

Teşekkür ederim hocam. Bu arada parfümler 50 liralık mı diye sormuştunuz. Değiller

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ismailyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.