Şimdi Ara

Tutaste Parfüm - İade Garantili Parfümler (Bol Kampanya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.219
Cevap
144
Favori
155.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.tutaste.com.tr buradan devam ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 5 Eylül 2018; 17:47:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• biraz önce 50cc boss için ödememi yaptım.elime ulaşınca yorum yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar. -- 20 Şubat 2012; 23:02:24 >
  • Takipteyim
  • Arkadaş ile benim de alış-verişim oldu, ürünler gerçekten de güzel ve kalıcı, referansı şu anda olmayabilir fakat güven konusunda sıkıntınız olmasın arkadaşlar...
  • Hayırlı olsun efendim...

--------------------

Sevgili Donanım Haber üyeleri, Parfümlerimize açık parfüm gözüyle bakmazsanız sevinirim. Diğerleri ile kıyaslanamayacak kadar kalitelidir.

Mümkünse aynı parfümün orjinali ile kıyaslayınız ^^

İletişim.

Eserkozmetik@hotmail.com
    0541 571 6080

Saygılarımızla..

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Hayırlı olsun efendim...

--------------------

Sevgili Donanım Haber üyeleri, Parfümlerimize açık parfüm gözüyle bakmazsanız sevinirim. Diğerleri ile kıyaslanamayacak kadar kalitelidir.

Mümkünse aynı parfümün orjinali ile kıyaslayınız ^^

İletişim.

Eserkozmetik@hotmail.com
    0541 571 6080

Saygılarımızla..

yok artık mümkün değildir

Diğerlerinden farkınızı biraz daha açar mısınız?esans nedir?
  • R10 referans linkimi bi gözden geçirin hocam.

Diğerlerinden farkımız şu -

Kokunun ağır ve yoğunluğuna göre %28 ve %35 arasında - KALİTELİ - esans kullanıyoruz.

Diğer firmaların paraya kıyıpta kullanamadığı ürünleri - hammaddeleri kullanıyoruz. Burda başladığım ilk konuyu referansı öğreneyim diye harab ettim. DH den alan arkadaşlarla irtibata geçip yorumlarını alabilirsiniz..

Saygılarımla

• Hocam kısmet olursa elimdeki stok bitince sizin parfümlerinizden deneyeceğim. Ama bundan önce konu başlığında kullandığınız ifadeye takıldım. "Geri iade"

İade zaten alınmış bir şeyi geri verme anlamına gelmekte. Dolayısıyla geri ifadesini kullanmanıza gerek yok. Açıkçası sıklıkla yapılan hatalardan olduğu için artık pek çok kişi tarafından kulağa normal gibi gelmekte. Sadece gözüme çarptığı için belirtmek istedim. Hayırlı satışlar.
  • Kendisinden 3 adet parfüm satın aldım. Çok ilgili - dürüst ve efendi bir satıcı.

Ürünler'de çok kaliteli, gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kendisiyle benim de alışverişim olmuştu baya bir zaman önce, güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  • Hocam Hayırlı Satışlar. Güvenilir bir satıcıldır. ürünleri gerçekten açık parfümlerle degil orj parfümlerle kıyaslanacak kadar kalitelidir.Bir Burberry Kullanıcısı olarak alacak arkadaşlara Hugo Boss - Boss Tavsiye ederim. gerçekten kokusu çok hoş ve aşırı kalıcı. boss kullanmayı 2 hafta önce bıraktım bittigi için burrberry ile devem ediyorum ama 2 haftalık koku bile burberry'yi bastırıyor :)) o derece
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfdvz

Hocam Hayırlı Satışlar. Güvenilir bir satıcıldır. ürünleri gerçekten açık parfümlerle degil orj parfümlerle kıyaslanacak kadar kalitelidir.Bir Burberry Kullanıcısı olarak alacak arkadaşlara Hugo Boss - Boss Tavsiye ederim. gerçekten kokusu çok hoş ve aşırı kalıcı. boss kullanmayı 2 hafta önce bıraktım bittigi için burrberry ile devem ediyorum ama 2 haftalık koku bile burberry'yi bastırıyor :)) o derece

yapma ya hocam bende boss siparişi vermiştim mesajını okuyunca bi iyi hissettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

quote:

Orijinalden alıntı: ysfdvz

Hocam Hayırlı Satışlar. Güvenilir bir satıcıldır. ürünleri gerçekten açık parfümlerle degil orj parfümlerle kıyaslanacak kadar kalitelidir.Bir Burberry Kullanıcısı olarak alacak arkadaşlara Hugo Boss - Boss Tavsiye ederim. gerçekten kokusu çok hoş ve aşırı kalıcı. boss kullanmayı 2 hafta önce bıraktım bittigi için burrberry ile devem ediyorum ama 2 haftalık koku bile burberry'yi bastırıyor :)) o derece

yapma ya hocam bende boss siparişi vermiştim mesajını okuyunca bi iyi hissettim

Bosslar ancak hazır oldu. Bugün yolladım hocam. en geç c.tesi elinizde olur inşallah..

• Kargoyu alanlar yok mu arkadaşlar ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Kargoyu alanlar yok mu arkadaşlar ^^

benimki bugün gelmedi yarına kaldı.
  • Kısmet yarına artık.. Kullandıktan sonra düşüncelerini paylaşmayı ltfn unutma hocam..

• slm benim 2 adet elime ulaştı arkadaş güzelce paketlemiş parfümleri daha kullanmadım ama kokusu kapağı çıkardığımda yayılıyo hemen..:) teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

slm benim 2 adet elime ulaştı arkadaş güzelce paketlemiş parfümleri daha kullanmadım ama kokusu kapağı çıkardığımda yayılıyo hemen..:) teşekkürler.

Kullandığında buraya uğramayı unutma hocam ^^

Hayırlı olsun, güle güle kullanın..

------------------------------------

İletişim: EserKozmetik@hotmail.com ( Sadece MSN )

• siparişim geldi. şimdilik kullanmadım ama koku hoşuma gitti(BOSS).
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

siparişim geldi. şimdilik kullanmadım ama koku hoşuma gitti(BOSS).

Hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullanın hocam. yorumunuz oluştuğunda bizimlle paylaşın lütfen..

-----------------

İletişim: MSN - eserkozmetik@hotmail.com
    GSM - 0541 571 6080

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.