Şimdi Ara

Tutaste Parfüm - İade Garantili Parfümler (Bol Kampanya) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.219
Cevap
144
Favori
155.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaplan Bey

Gio armanı varmi ? Selamlar

Ne yazık ki yok hocam :( Kışın ortasında yaptım. Çok yavaş gitti. Mayıs haziran gibi yapacağım tekrardan

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Saglik olsun, tesekkurler
  • Kargolar gönderildi arkadaşlar. takip kodu için ad soyad ile birlikte PM veya Eserkozmetik@hotmail.com msn adresimden ulaşın lütfen

Saygılarımla

• Arkadaşa 3 adet 50 cc siparişi verdim (Tom Ford, Hugo Boss ve Burberry Classic) elime geçtiği taktirde özeelikle orijinal Tom Ford kullanıcısı olarak fikirlerimi yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoli78

Arkadaşa 3 adet 50 cc siparişi verdim (Tom Ford, Hugo Boss ve Burberry Classic) elime geçtiği taktirde özeelikle orijinal Tom Ford kullanıcısı olarak fikirlerimi yazacağım.

Kesene bereket hocam. Sizin ürünler gönderildi. Yarın veya çarşamba gnü elinizde olacak.
    Ürünleri alınca yorumu unutmayın lütfen..

----------------

Sipariş için:

0541 571 6080 veya Eserkozmetik@hotmail.com MSN

• Lacoste essential 2-3 saatten fazla kalmaz mı diyorsunuz? Bırakın orjinali o kadar kalsın.

Bizimki 24 saat testini geçti. Devam... (:

• 1 adet burberry için ödeme yapıldı.Gayet dürüst ve düşünceli bir satıcı.
  • Eser Bey'e buradan da teşekkür etmek istiyorum. Kendisinden 2 adet parfüm aldım (Givenchy ve Euphoria) ve söylediği gibi gerçekten de çok kalıcı parfümler.

Elin Fransızına, İtalyan'ına para kazandıracağıma canım ülkemdeki üreten, iyi şeyler yapmak isteyen, kaliteye ve müşteriye önem veren Eser Bey gibi kişilerle ticaret yapmak, hem de uzun vadeli yapmak isterim. Eser Bey, dilerim kalitenizi hiçbir koşulda bozmadan bu stratejinizle yola devam edersiniz.

Tekrar tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Eser Bey'e buradan da teşekkür etmek istiyorum. Kendisinden 2 adet parfüm aldım (Givenchy ve Euphoria) ve söylediği gibi gerçekten de çok kalıcı parfümler.

Elin Fransızına, İtalyan'ına para kazandıracağıma canım ülkemdeki üreten, iyi şeyler yapmak isteyen, kaliteye ve müşteriye önem veren Eser Bey gibi kişilerle ticaret yapmak, hem de uzun vadeli yapmak isterim. Eser Bey, dilerim kalitenizi hiçbir koşulda bozmadan bu stratejinizle yola devam edersiniz.

Tekrar tekrar teşekkürler.

Hayırlı olsun hocam. Her zaman daha iyiyi yapmak için her fırsatı değerlendiriyorum. Artık esanslarımız yurt dışından özenle seçilip alınıyor.

Kalite düşürmek gibi birşey söz konusu bile olamaz ^^

Allah devamını nasip etsin. Yorum için teşekkürler

MSN: eserkozmetik@hotmail.com
    GSM: 0541 571 6080

• Benden de one million alcaklara referans olsun bu yazı, ilk defa bugün sıktım parfümü , koku olarak orjinalinden ( orj. de kullanıodum) hiçbir farkı yok, kalıcılık olarak ta 1 fıs boynuma 1 fıs bılegıme 1 fıs ta gömleğin üstündeki hırkama sıktım,(orjinali de böyle kullanırdım) hırka yok su anda üstümde ama hala buram buram kokuyorum..4-5 saat falan oldu sıkalı ( ve dışardaydım 4 saattir) tahminim , bu hırkadan ve gömlekten 1 haftaya yakın çıkmaz koku.. ben şahsen hayran kaldım işçiliğe , parasının fazlasını hakeden bi hizmet ....
  • Walla bende merak ettim şimdi, gio armani kullanan birisiyim fanatik şekilde,lakin elinizde su an ıcın yok, bunun yerıne ne/neler onerirsiniz? herkes cok memnun kaldıgına gore vardır bır hıkmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaplan Bey

Walla bende merak ettim şimdi, gio armani kullanan birisiyim fanatik şekilde,lakin elinizde su an ıcın yok, bunun yerıne ne/neler onerirsiniz? herkes cok memnun kaldıgına gore vardır bır hıkmet

tom ford men - lacoste essentieal - diesel fuel for life summer - burberry

diğerleri ağır gelir size.

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Arkadaşa 3 adet 50 cc siparişi verdim (Tom Ford, Hugo Boss ve Burberry Classic) elime geçtiği taktirde özeelikle orijinal Tom Ford kullanıcısı olarak fikirlerimi yazacağım.

Kesene bereket hocam. Sizin ürünler gönderildi. Yarın veya çarşamba gnü elinizde olacak.
    Ürünleri alınca yorumu unutmayın lütfen..

----------------

Sipariş için:

0541 571 6080 veya Eserkozmetik@hotmail.com MSN

Slm, ürünleri aldım ve denedim.Burberry ve Boss oldukça yakın geldi koku olarak fakat Tom Ford üzerinde biraz daha çalışmanızı tavsiye ediyorum.Koku yine de güzel fakat dediğim gibi biraz daha çalışırsanız tutturacaksınız eminim.

• :D Hocam ne diyim bilmiyorumki. Ben orjinalini görmedim. Donanımdan 2-3 kişi istediği için yaptım. Odur yani yapabileceğim (:

• quote:

:D Hocam ne diyim bilmiyorumki. Ben orjinalini görmedim. Donanımdan 2-3 kişi istediği için yaptım. Odur yani yapabileceğim (:

Valla bu haliyle dahi alıp kullanabilirim ki aldım zaten, gayet başarılı benimki sadece tavsiyeydi.Tüm parfümler çok başarılı.Kargo gelir gelmez ofiste hemen bayan arkadaşları çağırıp fikirlerini sordum çok çok beğendiler hatta bayan için olan markaları istediler benden.Yarın bilgilendireceğim onları, sanıyorum ki alışverişleri de olacak.Bu çizginizi korursanız şayet kazanan her iki taraf olur.
  • quote:

quote:

:D Hocam ne diyim bilmiyorumki. Ben orjinalini görmedim. Donanımdan 2-3 kişi istediği için yaptım. Odur yani yapabileceğim (:

Valla bu haliyle dahi alıp kullanabilirim ki aldım zaten, gayet başarılı benimki sadece tavsiyeydi.Tüm parfümler çok başarılı.Kargo gelir gelmez ofiste hemen bayan arkadaşları çağırıp fikirlerini sordum çok çok beğendiler hatta bayan için olan markaları istediler benden.Yarın bilgilendireceğim onları, sanıyorum ki alışverişleri de olacak.Bu çizginizi korursanız şayet kazanan her iki taraf olur.

Her zaman daha iyisini yapmak için elimden geleni yapıyorum hocam. Yarın sadece tom fordu sıkıp gün içindeki yorumu bana iletirseniz çok sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

Her zaman daha iyisini yapmak için elimden geleni yapıyorum hocam. Yarın sadece tom fordu sıkıp gün içindeki yorumu bana iletirseniz çok sevinirim.

Peki öyle yapacağım, yarın bilgilendiririm sizleri.

• Eyw hocm sağolasın. Bu arada güle güle kullanın..

• Ürün bugün ulaştı elime. 100Cc Boss almıştım.Piyasadaki onlarca açık parfüme göre çok çok başarılı koku gayet kalıcı ve güzel.
  • favorilerime ekliyorum benim ki bitince hemen alıyorum sanki diğer yerlerden alınca 1 hafta mı kalacak hem elin oğlu kazanmaz... bizim forumdan uşaklar kazansın parayı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.