Şimdi Ara

Tutaste Parfüm - İade Garantili Parfümler (Bol Kampanya) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.219
Cevap
144
Favori
155.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bimba

Ürünler 1 saat önce elime ulaştı...

One million; gayet güzel.

Boss; mükemmel olmuş... (@xraprapx arkadaşımızın da dediği gibi vanilyası biraz yükseltilince daha bi hoş olmuş)

Ayrıca, gerek msn, gerek telefon üzerinden olsun Eser kardeşimiz gayet ilgili, yaptıkları ürünlerde bence çok çok başarılı... Bundan sonra devamlı müşterinizim

Eyw abi. Hayırlı uğurlu olsun inş. İyi günlerde kullanman dileğiyle... Bİr dahaki alışverişte görüşürüz..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Uzun bir fikir alışverişi sonunda istediğim parfüme karar verdim ve 2 adet 100 cc + Kargo ücreti olarak 50 TL gönderdim.Pazartesiye bekliyorum
  • parfümler elime geçti.Parayı sonuna kadar hakediyor
    İçinizde şüphe kalmadan sipariş edebilirsiniz derim
  • Eser hocamla 2 Adet 50cc anlaştık sağolsun yardımcı oldu.Deneyelim inş memnun kalırız.Ve bundan sonra parfümcümüz eser bey olur
  • 50cc lik Hugo Boss Boss ve One million aldım.Deneyince buraya yazarım.İnşallah memnun kalırım.
  • one million yorumlarını bekliyorum, ilk sıkınca keskinliği boğazınızı yakıyor mu? tarçın + yanık şeker gibi sanki, öyle bir koku ile bir yanma olması lazımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

one million yorumlarını bekliyorum, ilk sıkınca keskinliği boğazınızı yakıyor mu? tarçın + yanık şeker gibi sanki, öyle bir koku ile bir yanma olması lazımdı

Hocam one millionum orjşnaliyle birebir kokudur. O dp deki ağır oda kokusu gibi değil. Narindir one millionum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

one million yorumlarını bekliyorum, ilk sıkınca keskinliği boğazınızı yakıyor mu? tarçın + yanık şeker gibi sanki, öyle bir koku ile bir yanma olması lazımdı

Hocam one millionum orjşnaliyle birebir kokudur. O dp deki ağır oda kokusu gibi değil. Narindir one millionum.

ufak 8ml şişelerde 5-6 çeşit tester göndermen mümkün mü bana?
  • quote:

quote:

quote:

Malesef hocam :( ileride yaparım sanırım. Hatta haftaya haber ederim hocam size.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Malesef hocam :( ileride yaparım sanırım. Hatta haftaya haber ederim hocam size.

1 er fıs doldurman yeterli, maksat hepsini deneyip toplu alayım, haber bekliyorum

• Parfüm önemli değil hocam da o şişeler vs cok nakite mal oluyor. Şimdi fısfıssız bilyeli ufak şişeleri sordum gayet uygundu. bakalım yapabilirim önümüzdeki hafta

• quote:

Parfüm önemli değil hocam da o şişeler vs cok nakite mal oluyor. Şimdi fısfıssız bilyeli ufak şişeleri sordum gayet uygundu. bakalım yapabilirim önümüzdeki hafta

Bak mesela bunlar benim açık parfümcülerden aldığım 4ml lik tester lar, içlerinde 1-2 fıs var;

Tutaste Parfüm - İade Garantili Parfümler (Bol Kampanya)

Bunlar da orjinal 8ml kalem tester larım, bunlara parfümü doldurup sürekli yanımda taşıyarak kalıcılığı %100 sağlıyorum;

• Tutaste Parfüm - İade Garantili Parfümler (Bol Kampanya)

Bunlar gibi olucak hocam. Aşağıdakiler replika kalem parfumler ^^ Orjinalin kalem ürünler olmaz.

Tüplerden sipariş ettim de.. Eft yapabildiğim için pazartesi cıkıcak kargom

• Ben onları orjinal parfümeriden şişesi için almıştım, doldurup sürekli yanımda taşıyorum
  • quote:

Ben onları orjinal parfümeriden şişesi için almıştım, doldurup sürekli yanımda taşıyorum

(: hafta içi halledicem socam senin işi. diğer açık parfumlerden memnunsan benden hayli hayli memnun olursun ^^

• Açıkları günlük, orjinalleri hafta tatilimde kullanıyorum
    Bak mesela bu da fazla pahalı olmayan, müthiş bir okyanus kokusudur, ne yazık ki çabuk uçar, bu parfümü editleyip, belirgin hale getirip listeye eklersen bu yaz çok fazla satabileceğini düşünüyorum, keşfedilememiş müthiş bi parfüm;
    (sadece öneri)

• quote:

Açıkları günlük, orjinalleri hafta tatilimde kullanıyorum
    Bak mesela bu da fazla pahalı olmayan, müthiş bir okyanus kokusudur, ne yazık ki çabuk uçar, bu parfümü editleyip, belirgin hale getirip listeye eklersen bu yaz çok fazla satabileceğini düşünüyorum, keşfedilememiş müthiş bi parfüm;
    (sadece öneri)

(: Givency insense ultramarine çok sevdi müşterilerim. o varken başka marineye girmem sanırım hocam.

• Bakalım Givency nasıl bişeymiş. Pazartesi öğrenicez inşallah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: japan_umit

Bakalım Givency nasıl bişeymiş. Pazartesi öğrenicez inşallah :D

^^ umarım begenırsınız hocam..

• quote:

Parfüm önemli değil hocam da o şişeler vs cok nakite mal oluyor. Şimdi fısfıssız bilyeli ufak şişeleri sordum gayet uygundu. bakalım yapabilirim önümüzdeki hafta

Eğer sonuç olumlu gerçekleşirse bende tester almak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.