Şimdi Ara

TUS forumlarında gördüğüm Kronometre Grupları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÜST EDİT: GRUP TELEGRAM ÜZERİNDE AÇILMIŞ BULUNMAKTADIR. ÖZEL MESAJ YOLUYLA LİNK ATILACAKTIR.

YKS için böyle bir şey olsa katılmayı düşünür müsünüz? Şu ana kadar ben böyle bir grup daha hiç görmedim varsa da bilmiyorum ama motivasyon açısından iyi olur. Bu mesaj altına böyle bir grup açılırsa (Telegram veya başka bir platformda) katılırım diyen varsa yazsın. Yine açılmış bir grup varsa ya da sıfırdan grup oluşturmayı düşünen varsa bu mesaj altına yazabilir mi?

SON DURUM:
    Kronometre Grubu Açıldı. Davet linklerini yolluyorum birazdan katılmak isteyen olursa aşağıya 'katılmak istiyorum' yazsın.

KURALLAR:

1- Her gün kronometrenizin fotoğrafını çekip veya screenshot alıp gruba akşam saat 9-12 arası atmalısınız.

2- Belirtmeme gerek var mı bilmiyorum grubu sohbet veya başka bir amaç için kullananlar atılacaktır, soru atmak veya bilgi paylaşmak isteyenler forumu kullanabilir zaten, o yüzden lütfen ders için bile olsa gereksiz mesaj trafiği yaratarak birbirimizin vaktini çalmayalım.

3- Günlük minimum 2 saat çalışma zorunluluğunuz var o yüzden 2 saatin altına düşmemeye çalışın.

4- Beş gün boyunca paylaşım yapmayanlar gruptan atılacaktır. Her hafta pazar günü gruptan çıkarma işlemi yöneticiler tarafından yapılacaktır. Gruptan atılanlar tekrar geri dönmek istediğinde kendi seçtiği bir vakfa 30₺ bağış yapıp makbuz görseliyle başvurarak tekrar gruba alınacaklardır. (Grup üyelerini rahatsız eden mesajlar atanlar gruba tekrar alınmayacaktır.)

5- Kurallarla ilgili önerilerinize açığız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiji_itou -- 30 Nisan 2020; 1:51:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam nasıl oluyor o gruplar ben bilmiyorum

• Heir of slytherin H kullanıcısına yanıt
    Günlük kronometre fotoğrafı atıldığı gruplar hocam belli bir saat çalışmak için motivasyon sağlıyor zira grupta kalmak için kronometre paylaşmak zorundasınız paylaşmayanlar atılıyor.

• kaiji_itou K kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız çok iyiymiş ben katılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heir of slytherin -- 29 Nisan 2020; 23:17:57 >
  • Burası da olur bence. Ana konu olarak düzenlenir. Katılanların ismi açıklamaya yazılır

• Daemon_Blackfyre kullanıcısına yanıt
    Hocam bu da aklıma geldi ama günlük paylaşım yapmaya imkan tanır mı forum bilemedim. Ha her gün saati yazar atarsın o sıkıntı değil ama fotoğraf paylaşmak daha somut gibi geldi. Ama yine de bir düşünelim.
  • kaiji_itou K kullanıcısına yanıt
    Başka platformlara sıçramak zaman kaybına neden olabiliyor. Mesela telegram grubu hep sohbet sebebiyle kapandı, üyeler ayrıldı. Onun için diyorum

• Güzel iş

• UP!
  • Daemon_Blackfyre kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ama sohbet kesinlikle yasak olacak zaten dersler veya soru çözüm için kullananlar atılacak.
  • Güzel olabilir

• Up
  • güzel fikir

• Mantıklı

• Güzel olabilir

• Up

• Up!

• Up

• Katılırım hocam güzel fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanadamlugano -- 30 Nisan 2020; 1:52:51 >
  • UP
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.