Şimdi Ara

Türüne - Konusuna Göre Film Önerileri (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
1.721
Cevap
182
Favori
667.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: actionboy35

En son izlediğim The Butterfly Effect'i herkese tavsiye ederim. Psikolojik filmleri, David Lynch filmlerini sevenlere.

kelebek etkisi-prestige-Diğerleri ve kimlik filmini izlemeyenlere tavsiyemdir
  • Korku filmleri ile aram iyi değil çok ilginç bir film olmadıkça izlemem ama okuduğum bölümden dolayı korku filmlerini izlemek zorundayım en korktuğunuz üç buçuk attıracak film önerileriniz yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Korku filmleri ile aram iyi değil çok ilginç bir film olmadıkça izlemem ama okuduğum bölümden dolayı korku filmlerini izlemek zorundayım en korktuğunuz üç buçuk attıracak film önerileriniz yazarsanız sevinirim.

Rec serisi
    http://www.imdb.com/title/tt1038988/

Mirrors
    http://www.imdb.com/title/tt0790686/

Shutter
    http://www.imdb.com/title/tt0482599/
  • quote:

Korku filmleri ile aram iyi değil çok ilginç bir film olmadıkça izlemem ama okuduğum bölümden dolayı korku filmlerini izlemek zorundayım en korktuğunuz üç buçuk attıracak film önerileriniz yazarsanız sevinirim.

• Arkadaşlar Avrupa yapımı filmler arıyorum.Özellikle İspanyol, Fransız ve Alman yapımları tercihimdir.Tabii diğer ülkelerin yapıtlarına da hayır demem.
  • quote:

Shutter söylenmiş sanırım,bende yerli hakkını kullanıp musallat diyeyim o zaman:)
  • The mechanic tarzı zeki suikastçinin başından geçenleri anlatan filmler var mı?
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler filmleri aldım daha izleyip hakkında 3 sayfa değerlendirme yazmam lazım.
  • sonra bakcam ama eski konuymuş güncelmi ki
  • Rap ile ilgili 8 mile tarzı freestyle,kapışma olan film söylermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delling

The mechanic tarzı zeki suikastçinin başından geçenleri anlatan filmler var mı?
  • Türe göre değilde, son 4-5 yıla ait (zaman dilimin dışana gerekirse çıkabilirsiniz) Türk filmi önerebilir misiniz? Türk filmi istediğim için tür belirtmiyorum, güzel sevilmiş, başarılı yaklaşık 10 tane öneride bulunur musunuz? Çok sayıda öneri istememin nedeni izlemiş olabileceklerim ve ilgimi çekmeyenler ardından seçenek kalması..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 2 Nisan 2011; 22:00:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Türe göre değildi şuan sizden son 4-5 yıla ait (zaman dilimin dışana gerekirse çıkabilirsiniz) Türk filmi önerebilir misiniz? Türk filmi istediğim için tür belirtmiyorum, güzel sevilmiş, başarılı yaklaşık 10 tane öneride bulunur musunuz? Çok istememin nedeni izlemiş olabileceklerim ve ilgimi çekmeyenler ardından seçenek kalması açısından..

Başka Dilde Aşk
    diğerlerini izlemişsindir yazmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

quote:

Türe göre değildi şuan sizden son 4-5 yıla ait (zaman dilimin dışana gerekirse çıkabilirsiniz) Türk filmi önerebilir misiniz? Türk filmi istediğim için tür belirtmiyorum, güzel sevilmiş, başarılı yaklaşık 10 tane öneride bulunur musunuz? Çok istememin nedeni izlemiş olabileceklerim ve ilgimi çekmeyenler ardından seçenek kalması açısından..

Başka Dilde Aşk

İzlediğim çok az Türk filmi var. Ama Başka Dilde Aşk'ı izleyip çok beğendim, çoğu önerinizi izlememişimdir. Aklınaza gelen birkaç tanesini yazabilir misiniz? Bende konularına göre değerlendirip indirip izlerip. En sevdiğiniz başarılı bulduğunuz ilk 10 - 15 artık kaç tane çıkıyorsa yazabilirsiniz.
  • quote:

İzlediğim çok az Türk filmi var. Ama Başka Dilde Aşk'ı izleyip çok beğendim, çoğu önerinizi izlememişimdir. Aklınaza gelen birkaç tanesini yazabilir misiniz? Bende konularına göre değerlendirip indirip izlerip. En sevdiğiniz başarılı bulduğunuz ilk 10 - 15 artık kaç tane çıkıyorsa yazabilirsiniz.

Babam ve Oğlum
    Gönül Yarası
    Pardon
    Issız Adam
    Eşkiya
    Balalayka

izlemiş olabilirsin fakat son yıllarda çokta iyi filmler çıkmadı açıkçası aklımda yer edenler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protagonist

quote:

Babam ve Oğlum
    Gönül Yarası
    Pardon
    Issız Adam
    Eşkiya
    Balalayka

izlemiş olabilirsin fakat son yıllarda çokta iyi filmler çıkmadı açıkçası aklımda yer edenler bunlar.

Babam ve Oğlum'u izlediğimde duygulanmıştım yaşım biraz küçükte olsa, 4-5 sene oldu sanırım, o zaman cd'den izlemiştik.
    Balalayka'ya iki farklı gece tv'de denk geldim(iki defasında da izledim), izlerken ondada garip hisler sarmıştı..
    Issız Adam'ın anlatmak istediğine pek duygulanamadım, güzeldi ama sanki gerçek bir duyguyu haketmiyordu.. Yinede genel oalrak güzeldi, illa göz yaşı dökmek gerekmiyor.
    Pardon'u Arkadaşın evinde 3-4 sene önce izledim sanırım. O gün arkadaşın evinde güzel vakit geçirmeme neden olmuştu. Çok başarılı, önemli bir film olmuş.
    Ferhan Şensoy'un Şans Kapıyı Kırınca'ydı sanırım o da güzel filmdi, eğlenceli, hiç sıkmayan macera yanı olan.

Gönül Yarası ve Eşkıya'yı tam hatırlamıyorum ama bunları izlemedim sanırım. Diğer filmlerden farklı olarak kendi aralarında birbirlerine benzeyen diğer önerilerden farklı türde filmler olsa gerek..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

quote:

Başka Dilde Aşk

Uçurtmayı Vurmasınlar
    Eşkiya
    Kabadayı
    Arabesk
    Neredesin Firuze?
    Ağır Roman
    Güneşi Gördüm
    Beyaz Melek
    120
    Mutluluk
    Mustafa Hakkında Herşey
    Sınav
    Pardon
    Issız Adam
    Babam ve Oğlum
    Gemide
    Barda
    Tatar Ramazan
    Canım Kardeşim
    Selvi Boylum Al Yazmalım
  • gerçekten gzl bir konu fakat şimdiye kadar yazmış olduğunuz bütün filmleri izledim, arşivime daha çok film katmak istiyorum, her türden olabilir, ama genel olarak imdb de 6.5 yada 7 üstü puan alan fimleri tavsiye ederseniz sevinirim
  • El Laberinto Del Fauno(2006)
    Modern Times(1936)
    A Moment to Remember(2004)
    Memories of Murder(2003)
    Bin Jip(2004)
    Chaser(2008)

Son dördünü Güney Kore sinemasından yazdım. İlk aklıma gelen aslında pek de bilinmeyen filmler. Hepsi birbirinden değerli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1354

El Laberinto Del Fauno(2006)
    Modern Times(1936)
    A Moment to Remember(2004)
    Memories of Murder(2003)
    Bin Jip(2004)
    Chaser(2008)

Son dördünü Güney Kore sinemasından yazdım. İlk aklıma gelen aslında pek de bilinmeyen filmler. Hepsi birbirinden değerli...

malesef bu filmlerde arşivde var :)
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.