Şimdi Ara

Tursil Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi 7 kg 19,89 TL(HEPSİBURADA)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
23
Cevap
1
Favori
2.088
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Tursil Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi 7 kg 19,89 TL(HEPSİBURADA)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3338 Mesaj
    HB de değişik olaylar oluyor. Geçen gün bir kablo arattım (doların arttığı dönemde ) fiyatı çok uygunda , böyle bir kabloyu da kimsenin alacağını sanmam ama 5 dk içinde satıcısı hepsiburada olan ürün sepetten silindi ve satıştan kalktı.

Son dönemlere doğru böyle fırsatları da forumda yakalayamıyoruz anında bitiyor ya da satıştan kalkıyor.

Öngörüm şu, sadece hepsiburada değil diğer internet mağazalarıda buradan gelen tıklanmalara önlem aldı. Bildiğiniz gibi forumdan linkler yönlendirmeli gidiyor.(adres kısmına bakarsanız sonunda donanım haber ile ilgili ek kıaınlar var) Yani o site isterse nereden tıklanma olduğunu bulabiliyor(çok kısıtlı web bilgimle konuşuyorum). Yoğunluk olan ürünede hemen müdahale geliyor.

Çözümü söylüyorum. 1)Ürünlere link paylaşmak yerine, site adı verip, belirgin ürün kodu veya tam ürün adı verilebilir. (bir zahmet herkes kendi girip ürüne ulaşsın)

2) Direk mavi linke tıklamak yerine bağlantı adresini kopyalayıp, yeni sekme açıp oraya yapıştırarak açmak. Bu da zor birşey değil ama bu bilinç herkeste olmayacağı, özellikle forum dışı kullanıcıların da linkleri görebildiğini düşünürsek 1. Yöntem daha uygulanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    :S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamcrypt -- 17 Ağustos 2018; 15:34:43 >
    |
    |
Sohbet
SEO
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.