Şimdi Ara

Turok (ÇIKTI) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
0
Favori
41.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: evohan

quote:

Orjinalden alıntı: spawn42

Ya bunda hızlı yükleyen bi patch felan yokmu bi sefer tam 12Dk bekledim ya. İnsan oyundan soğuyor. Geri kalanlarda 3-5 dk bekliyorum.

12 dakka aykırı bir durum bir sorun var sende

Ya anlamadım ki nasıl oyundur hiçbir oyunda bukadar sorun yaşamadım bekledikce bekliyor acaba dedim bi crack sorunu felan mı var. Crysis dahil yeni çıkan tüm oyunları oynadım bununda oynanışında hiçbir sorun yok medium seviyede hiç atlama takılma yok ama sadece yüklerken sorun oluyor.

Oyunu başlatıyom bi dışarı çıkıyom gezip geliyom bi yemek yiyorum çay içiyorum ancak geliyor.

• Bende de 1,5 dkda açılıyor..Ama 12 dk da hiç duymadım ya..Off aynı yerde 4-5 kere öldüğünde sonuç çok kötü olur be..Ben bile deli oluyorum 1,5 dkya..
  • Piyasada Hayat yok zaten oynayalım gitsin gördüğüm kadarıyla bundan çok daha kötü oyunlar var bence cok sıkılmayacaksınız oynarken.
  • güzel bir oyuna benziyo ama gamespot 6.0 vermis
  • bence 10 üzerinde 7,4ü hak ediyor 6,0 gerçekten çok az olmuş tamam grafikler kötü ama bu oyunda aldığın hazı COD4 den sonra hiç bi oyunda almamıştım..
  • Edınırsem hemen oynayacagım bu oyunu.Grafik olayu bu oyunda aramıyorum oynanabılırlık guzel olsun yeter.Tek sorunum 12 GB olması ındır ındır bıtmez yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzCrash

Hep Dinazor avlamayı istemişimdir Oyunu bulabilsem alıcam ama burda hiçbiryerde yok :S

Nasıl yok? Kotalı internet kullanıyosun herhalde
  • ben yükledim 1 saat kadar oynadım.. oyunda unreal motoru kullanılıyo ancak.. unreal motorunu kullanıpta bu kadar kötü bi oyun yapan görmedim.. oyunun asıl atmosferi orman.. ama orman rezalet denecek kadar kötü... kaplamalar desen o dahada berbat.. oyunda sadece 3-5 nesneye özenmişler.. örn bıçak bugüne kadar oyunlarda gördüğüm en güzel bıçak o kadar iyi modellemişlerki gerçeğini aratmıyo.. dinazorlarda güzel.. ama onu bunu güzel yapmışlar asıl önemli olanı unutmuşlar.. ORMAN!!! ayrıca pekte iyi kontrolleri yok.. kısacası oyunun boyutu sadece uzun bi oyun olduğunu gösteriyo... bu oyundan daha fazlasını beklerdim.. unreal motorunu rezil etmişler resmen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx

ben yükledim 1 saat kadar oynadım.. oyunda unreal motoru kullanılıyo ancak.. unreal motorunu kullanıpta bu kadar kötü bi oyun yapan görmedim.. oyunun asıl atmosferi orman.. ama orman rezalet denecek kadar kötü... kaplamalar desen o dahada berbat.. oyunda sadece 3-5 nesneye özenmişler.. örn bıçak bugüne kadar oyunlarda gördüğüm en güzel bıçak o kadar iyi modellemişlerki gerçeğini aratmıyo.. dinazorlarda güzel.. ama onu bunu güzel yapmışlar asıl önemli olanı unutmuşlar.. ORMAN!!! ayrıca pekte iyi kontrolleri yok.. kısacası oyunun boyutu sadece uzun bi oyun olduğunu gösteriyo... bu oyundan daha fazlasını beklerdim.. unreal motorunu rezil etmişler resmen...

Tuning Of Point mi ne birde o oyunu gör Unreal motoruyla kusarsın.

• quote:

Orjinalden alıntı: Marcus Fenix

quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx

ben yükledim 1 saat kadar oynadım.. oyunda unreal motoru kullanılıyo ancak.. unreal motorunu kullanıpta bu kadar kötü bi oyun yapan görmedim.. oyunun asıl atmosferi orman.. ama orman rezalet denecek kadar kötü... kaplamalar desen o dahada berbat.. oyunda sadece 3-5 nesneye özenmişler.. örn bıçak bugüne kadar oyunlarda gördüğüm en güzel bıçak o kadar iyi modellemişlerki gerçeğini aratmıyo.. dinazorlarda güzel.. ama onu bunu güzel yapmışlar asıl önemli olanı unutmuşlar.. ORMAN!!! ayrıca pekte iyi kontrolleri yok.. kısacası oyunun boyutu sadece uzun bi oyun olduğunu gösteriyo... bu oyundan daha fazlasını beklerdim.. unreal motorunu rezil etmişler resmen...

Tuning Of Point mi ne birde o oyunu gör Unreal motoruyla kusarsın.

tabi ki daha örnekler çoğaltılabilir.. ama düşünsenize dünyanın parasını veriyosunuz oyunun motorunu alıyorsunuz.. üstelik aldığınız motor dünyanın en iyi motoru ve gelipte böyle bi oyun yapıyorsunuz..

• nuMETALxx hocam keşke biraz daha oynaysaydın ilerlere doğru atmosfer çok daha güzel oluyor dediğin doğru orman gerçekten kötü tasarlanmış hatta bir kaç yerde toprağa girdim şaka değil ormanın aldına düştüm nasıl oldu bilmiyorum kafamı kaldırdığımda ağaçları yukarda gördüm aha dedim mezara girdik böyle olay 2 defa geldi başıma..
  • quote:

Orjinalden alıntı: vkronik

nuMETALxx hocam keşke biraz daha oynaysaydın ilerlere doğru atmosfer çok daha güzel oluyor dediğin doğru orman gerçekten kötü tasarlanmış hatta bir kaç yerde toprağa girdim şaka değil ormanın aldına düştüm nasıl oldu bilmiyorum kafamı kaldırdığımda ağaçları yukarda gördüm aha dedim mezara girdik böyle olay 2 defa geldi başıma..

Ayrıca oyunu oynamak için güzel grafik kartı olursa iyi oluyor.. Benim bir pc'de simsiyah oyun ( ekran kartı düşük ) birinde süper.. Renkler vs. Diğer oyunlara benzemiyor ve gerçekten sağlam oyun..

• quote:

Orjinalden alıntı: serhatlı

İşte bu yaramazı öldüemiyorum bi türlü. nasıl öldürülecek.

ben o bolumdeki t-rex i oldurmek icin cok ugrastım fakat sonunda sansa mı diyeyim bir silah var sarı bi bomba atıyor tam agzının icinde patadı yere dustu sonra yanına gidip gozunun icine bomba koyuyor sonrada oyun bitiyor gecmis olsun boyle sanslı degilsen surekli roketatarların yanına gidip 3-4 kere ates et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exerion -- 11 Mayıs 2008; 13:03:52 >

• Oyunun grafikleri o kadar kötümü?
  • Bende; sondan bir önceki bölümde kaldım. Bina içince büyük bir yapıda 3 tane kapıya bomba koyuyorum fakat bu arada uçup yeşil asit atan yaratıklar saldırıyor. Öldürsemde tekrar çıkıyorlar. 3 bombayı koyduktan sonra bir türlü merdivene ulaşamıyorum. ulaşsamda inerken öldürüyorlar.

Siz nasıl geçtiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NefretZm -- 11 Mayıs 2008; 16:07:43 >
  • nefretzm şimdi orayı önce sağ ve sola bomba koy yalnız bombayı koyduktan hemen son ra 6-7 tane gecek onları bekleyerek öldürmeye kalkma daha fazla geliyorlar önce 2-3 tanesini vur sonra yürürken öldür en son uçdakişni koyduğunda daha fazla gelecek o zaman tam çıkmadan 5-6 tanesini öldür sonra çık tarayarak git işte öle öle bitiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: вєяк

quote:

Orjinalden alıntı: vkronik

nuMETALxx hocam keşke biraz daha oynaysaydın ilerlere doğru atmosfer çok daha güzel oluyor dediğin doğru orman gerçekten kötü tasarlanmış hatta bir kaç yerde toprağa girdim şaka değil ormanın aldına düştüm nasıl oldu bilmiyorum kafamı kaldırdığımda ağaçları yukarda gördüm aha dedim mezara girdik böyle olay 2 defa geldi başıma..

Ayrıca oyunu oynamak için güzel grafik kartı olursa iyi oluyor.. Benim bir pc'de simsiyah oyun ( ekran kartı düşük ) birinde süper.. Renkler vs. Diğer oyunlara benzemiyor ve gerçekten sağlam oyun..

oyunu son ayarda rahat bi şekilde açacak sistemim mevcut.. oyunu açtığımda ayarları sona verip oyuna girdim.. başta bi hata oldu sanırım dedim.. ayarlar sona getirdimi getirmedimi emin olamadım oyunu kapadım açtım sorun olmadığını anladım ve baktımki oyundaki ortam gerçekten iğrenç olmuş.. bi oyundaki asıl ortam güzel olmazsa o oyun oynanmaya değmez bence.. ormanı, kaplamaları ve kontrolleri biraz daha iyi yapsalardı oynanabilir bi oyun olurdu...

• valla bu yoklukta bence işe yarar en azından korsanı tutar bu oyunun bence tuttuda..

• arkadaşlar bu bölüm nasıl gecilir
  • benim için grafik o kadar önemli değil. oyun eğlenceli olsun gerisi boş..
    bu arada oyunu indirdim. 12 gb falan.. image dosyası vs değil. nasıl kurulacak.bilen var mı:
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.