Şimdi Ara

Turok (ÇIKTI) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
0
Favori
41.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapımcı firma zeki oyun kıtlığının olduğu günlerde piyasaya sürdüler oyunuNormalde oynamazdım bu oyunu yorumlardan dolayı ama hava sıcak piysada oyun yok bi bakayım barii
  • quote:

Orjinalden alıntı: 307_Aslan

quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

Şu unreal engine 3 motorunu bıraksınlar artık o kadar iyi bir oyun motoru değil insan doyasıya güzel grafikler ile oynamak istiyor

cryengine 2 gibimi olmalıydı.yani kimse kasıntıdan oynayamasın üst seviyede

unreal engine a duacı olmamız gerek bence.birçok oyun bu motorla yapılacak ve benim 2 sene önce aldıgım 7900gt im bile bu motorla yapılmış

oyunları çok rahat oynatıyor.işlemcin vasat olmasın yeter

Cryengine 2 istisna optimizasyon özürlü bir oyun motoru bunun gibi olmasıda istenmez ue3 te aa desteği bile yok timeshift yada frontlines fuel of war oyunlarındaki kadar detay bile olsa çok daha güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 27 Nisan 2008; 11:15:58 >

• ben hem pcde hem ps3 de denemiş biri olarak uzak durulması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.
  • Arkadaşlar daha ne olsun..İnsanlardaki bu grafik manyaklığını bir türlü anlamıyorum..Crysise bile laf eden adamlar gördüm.Daha iyisni bekliyorlarmış..Daha ne?!?Gerçek görtünde oynalım isterseniz.Bu grafiklerin ekran kartı firmalarından başka kimseye fayda getirmiyor..Crysis görüntüleri yeterli bence.Daha basarlar grafiği sonra ver parayı ekran kartına oyunu oynamak için
  • Grafik kişinin oynama isteğini daha da arttırıyor bence.
  •  Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

crysisteki goruntu bu oyunda olsaymis , herhalde son 5 yilin en iyi oyunu olurmus . Dinazorlar ne oyle , sagdan soldan firliyorlar ...

• quote:

Orjinalden alıntı: ch0sen

quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

Yaw hadi dielim Tufek ile dinazor avlanir ama Ok ile avlanir mi biras abartiolar.

hocam daha önce dinazor avlamış gibi konuştun

• oyun grafikleri baya güzel ama silah modellemeleri kötü geldi bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reasonable

Grafik kişinin oynama isteğini daha da arttırıyor bence.

Bazı oyunlar için öyle.O da kötü oyunlar için.Mesela Gears of war ın grafikleri iyi olmasa yanına bile yaklaşmam.Ama Morrowind ,Warcraft , Gta Serisi v.s bunları 20 sene sonra yine oynarım halada oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuchan -- 25 Nisan 2008; 18:53:30 >
  • İndirecektim ama vazgeçtim.Hiç güzel bi oyuna benzemiyor.12 GB da neyin nesi.
  • oyunu X360'ta da, PC'de de oynadım. Grafikler Euro 2008'in X360 ve PC versiyonları gibi geldi bana. PC kısmı pek parlak değil yani. Ancak oyun fena durmuyor. Yüksek otların arasından ufak dinozorlar gelince hafiften tırsmadım değil

imzadaki sistem ile 1280 x 1024 tam detay + 16X AF ile rahatça oynayabildim.
  • Çok dandirik bi oyunmus yav.. İnternetime yazık 12GB ne yapmıslar bunlar böyle.. O çimenler ne öyle foto çekip koymuslar bi sağa bi sola oynuyo başka bişey yok
  • ya aslında indirecektim bu oyunu bide baktım 12gb küsür.ne yapmışlar anlamadım.bide böyle salak oyunlarda oluyo indiriyorum 4gb yüklüyorum 2gb
  • bu gece asılıcam torrente bakalım hayırlısı.turok benim için bir efsaneydi
  • Görünen o ki peter jackson King Kong oyunu bundan daha iyi gibi.
  • Oyunu indiriyorum.
    DVD I 80 Part
    DVD II 49 Part

Şuan DVD I'den 48. part iniyor.

4 Günde indirmeyi planlıyorum.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 307_Aslan

quote:

Şu unreal engine 3 motorunu bıraksınlar artık o kadar iyi bir oyun motoru değil insan doyasıya güzel grafikler ile oynamak istiyor

cryengine 2 gibimi olmalıydı.yani kimse kasıntıdan oynayamasın üst seviyede

unreal engine a duacı olmamız gerek bence.birçok oyun bu motorla yapılacak ve benim 2 sene önce aldıgım 7900gt im bile bu motorla yapılmış

oyunları çok rahat oynatıyor.işlemcin vasat olmasın yeter

Cryengine 2 istisna optimizasyon özürlü bir oyun motoru bunun gibi olmasıda istenmez ue3 te aa desteği bile yok mesela assasins creed göze güzel görünüyor veya cod4 oyun motorunu örnek vereyim daha bir sürü örnek verilebilir

cryengine ın optimizasyon özürlü olduguna tam olarak katılmıyorum.şu an piyasada olan ekran kartlarının gücünü ötesinde bir grafik motoru

olmasının etkisi daha büyük bence.biraz yanlışta anlaşılmış olabilirim.unreal engine ın bizim cebimiz açısından çok daha iyi oldugunu anlatmak

tek istegim

ss lerede baktım resmen batırmışlar unreal motorunu

• bence bu oyunun grafikleri yapılandırılması pc için eksik yapılmış.. yani görüntülerden anladığım kadarı ile sanki
    re 4 ün pc ye port edildiğinde eksik kaln grafik yönleri gibi
  • Eksik filan yapılmamış zaten konsol versiyonlarında da grafikler dandikti sadece kontrolleri filan port edip pc için ayarlamışlar. Oyun aslında tvde gösterilen 2.sınıf aksiyon bilim kurgu filmleri tadında. Uzay gemisinin başka bir gezegene düşmesi sonra yaşanan macera oynatıyor. Ama eşşek gibi yer kaplıyor valla boyutu büyük olmasa çatır çatır oynanır. Çok düz bir oyun ama dinazorları insanları bıçakla öldürmek güzel. Kamera açısıda dışardan kesme biçme işini gösteriyor baya kanlı bıçaklıSistem gereksinimide aslında düşük ama sabit diskte çok yer kaplıyor meret. Bu kadar kaplamasa 12Gb olmasa tam zaman geçirmelik oyun. Ayarlar en yüksekte birkaç resim ekliyim bende

Turok (ÇIKTI)
     Turok (ÇIKTI)
     Turok (ÇIKTI)
     Turok (ÇIKTI)
     Turok (ÇIKTI)

• kim ne derse desin sevdim ben oyunu valla okla dinazor avlıyoruz varmı böyle birşey
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.