Şimdi Ara

Turok (ÇIKTI) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
0
Favori
41.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grafikleri vervat olupta oynanıs ve konusu cok güzel olan cok oyun oynadım. Buda buda onlardan bi tanesidir.
  • Arkadaşlar oyunun grafikleri gerçekten vasatı aşamıyor Unreal Engine 3'ü en kötü kullanan oyunlardan biri diyebilirim.
  • abi resimleri görünce direk iptal ettim downloadı
  • Unreal Engine 3 grafik motoru kullanılması ... ve bu kadar kotu grafik vermesi cok ilginc... oyun iyi olsaydi degisiklik olacaktiii farklı bir oyun oynacaktik .
  • Oyunun bir de 1280x1024 herşey full bir başka arkadaş resim koyarsa çok makbule geçer....
  • Oyunun konsol versiyonuda öyle ahım şahım puanlar almadı. Grafikleride konsollarda iyi değildi. Port edip kontrolleride pcye göre ayarlamışlardır. Zaten beklentim yoktu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ch0sen

abi resimleri görünce direk iptal ettim downloadı

hadi ya kobay benmi oldum yani

• 8600 gt sonic ile denedim.Herşey full .Ama grafikler vasatın üstüne çıkamıyor ne yazık ki ..

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

Turok (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 25 Nisan 2008; 10:18:27 >

• Grafikler bu kadar berbatsa oyunun boyutu neden bu kadar büyük.HD video filan mı var ara videolarda da anlamadım gitti...
  • Bunu bence bilerek yapiyorlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

Grafikler bu kadar berbatsa oyunun boyutu neden bu kadar büyük.HD video filan mı var ara videolarda da anlamadım gitti...
  • Arkadaşlar resim verip durmayın yaw... Oynanış hakkında da biraz blgi verin. Silahlar nasıl, vuruş hissi nasıl, dinazorlar nasıl?
  • valla şunun şurasında 9 saati kalmış çekeyim olsun bitsin

yav bu devirde böyle gölgelendirme hemde böyle iddalı bir oyundan harbiden düş kırıklığı oldu

- evt aksiyon ve atraksiyon nasıl ondan bahsedin bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 25 Nisan 2008; 10:02:16 >
  • Oyun düz gideceğin yol belli hiç dışına çıkma kayma imkanı yok. Dinazordan çok insanlar daha fazla. Dinazorları öldürmesi zevkli ama yapay zeka aptal. Grafiklerin nasıl olduğu zaten belli. Zaman geçirmek için kanlı fps arıyan arkadaşlara iyi gider
  • Bu devirde sadece boyutuyla dikkat çekecek bir oyun gibi duruyor bir kaç arkadaş daha yorum yapsın boşuna uğraşmayalım 12gb indirmeye.Oynayış nasıl acaba?
  • Çekecektim. Heyecanla bekliordum. Ama ne oldu vazgeçtim. İnş bu ara güzel oyunlar gelirde bu oyun indirmek zorunda kalmam.
  • Şu unreal engine 3 motorunu bıraksınlar artık o kadar iyi bir oyun motoru değil insan doyasıya güzel grafikler ile oynamak istiyor
  • unreal 3 motoruna hiç laf atmayın,yapan yapıyor baksanıza ut3,gears of war,bioshock...
    hadi grafikleri geçtim de oyun bu kadar çizgisel ise indirmeye iç değmez.
  • Unreal motoru kötü de bioshock nasıl bu kadar iyi, iş onu kullananlarda bitiyor at sahibine göre kişniyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

Şu unreal engine 3 motorunu bıraksınlar artık o kadar iyi bir oyun motoru değil insan doyasıya güzel grafikler ile oynamak istiyor

cryengine 2 gibimi olmalıydı.yani kimse kasıntıdan oynayamasın üst seviyede

unreal engine a duacı olmamız gerek bence.birçok oyun bu motorla yapılacak ve benim 2 sene önce aldıgım 7900gt im bile bu motorla yapılmış

oyunları çok rahat oynatıyor.işlemcin vasat olmasın yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 25 Nisan 2008; 14:38:28 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.