Şimdi Ara

Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
2
Favori
12.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dedektif Memoli bile 12 bölüm dayandıysa bunun yazı görmesi kesindir.
  • dizinin yeni adı.
    Türkün Uzayla Imtihanı
    olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

dizinin yeni adı.
    Türkün Uzayla Imtihanı
    olmuş

Rıfat Ilgaz'ın oğlu Ha Babam adını prim yapmak için kullandıklarını söyleyip dava açmış ondan değişti.
  • Grafiklere bagli bence. Grafikler kaliteli olursa tutar, olmazsa tutmaz. Tabii bir de karsisindaki yapimlara da bagli.

Tutarsa, herkes ovmeye baslarsa ben de baslarim belki. Mesela Leylayla Mecnun'a hala baslamadim. Gerci adam akilli televizyon seyrettigim var sanki de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hababam bence hiç bir dizide filmde kullanılmamalı tabi hababam sınıfı değilse.

arkadaşlar bu dizi tutar bülent çolak - ufuk özkan - peker açıkalın - birde özge ulusoy diyolar izleriz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Grafiklere bagli bence. Grafikler kaliteli olursa tutar, olmazsa tutmaz. Tabii bir de karsisindaki yapimlara da bagli.

Tutarsa, herkes ovmeye baslarsa ben de baslarim belki. Mesela Leylayla Mecnun'a hala baslamadim. Gerci adam akilli televizyon seyrettigim var sanki de.

muhteşem yüzyıl - leyla mecnun - ezel bunları izleyerek başlayabilirsin diyecem ama ezeli mutlaka izlemişindir.

eskilerden geniş aile bütün 1.sezon , 3.sezon sonları
  • Dizi tutsa bile o kadronun çok dayanmayacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Grafiklere bagli bence. Grafikler kaliteli olursa tutar, olmazsa tutmaz. Tabii bir de karsisindaki yapimlara da bagli.

muhteşem yüzyıl - leyla mecnun - ezel bunları izleyerek başlayabilirsin diyecem ama ezeli mutlaka izlemişindir.

eskilerden geniş aile bütün 1.sezon , 3.sezon sonları

Yok Ezel'i de izlemedim.

• Kaldırırlar kaldırmazlarsa bile Pis Yedili gibi önce izlenir sonra sadec bir kaç kişi izler ve unutulur gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

dizinin yeni adı.
    Türkün Uzayla Imtihanı
    olmuş

Evet başlık değişirse iyi olur.
  • Allah'tan yarın ATV'de maç var. İlk bölümünü izlemek istiyordum, iyi bir fırsat oldu bu.
  • yapım fena değil senaryosuna kefil olmam
  • Bakalım nasıl olacak ilk bölüm.Ayrıca dizinin adı tam ters olması gerek Uzayın Türkle İmtihanı olmalı.Uzay bile zor dayanır Türke :)
  • Deminki ışınlanma sahnesini beğenmedim
    Yeşil perde çok sırıtıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 21 Mart 2012; 20:19:10 >
  • Star warsın ilk çıkan filminden bile kötü animasyonları var rezillik! Konuyu saymıyorum zaten.
  • absürd bir diziye benziyor
  • Kadrosundaki isimleri böyle bi filmde görmek üzücü

Edit:Gelmiş geçmiş en başarısız yapım desem çok mu ağır olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Colossus_ -- 21 Mart 2012; 20:59:30 >
  • Valla bu kadar kötü olmaz diyordum ama berbat ötesi bir dizi olmuş.
  • Rezillik
  • Bu ne la ? Bu adamlara dizi yerine program yaptırsalar daha çok sevilir izlenilir. Kalite/Kadro oranı bu kadar düşük olabilir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.