Şimdi Ara

Turktorrent Kapandı mı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
21
Favori
94.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence hereksin verdiği emekler uçtu.Geçmiş olsun.
  • sabahtan uye gırışı gıbı bır yer vardı komple yok olmuş
  • HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt
    Yine bişeyler oluyor üye girişi kısmı var. Panel girişi de olabilir belki bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 4 Ekim 2019; 21:28:29 >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Benzer başka bir site daha var, onlarla alakası olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Benzer başka bir site daha var, onlarla alakası olduğunu sanmıyorum.
    hangisi hoca paylaşın en azından 3-4 farklı site ile tt açığını kapatalım
    http://turkseed.com bu da üstteki ve turktorrent gibi arayüzde
  • quote:

http://turkseed.com bu da üstteki ve turktorrent gibi arayüzde
    hocam adminleri aynı o sitenin chatte konuşuldu zaten 10 aydır açıkmış site
    torrent sitelerinin çoğu aynı zaten ancak bu site neredeyse birebir
    Peki hangisi turktorrent olan? Broadcity mi yoksa turkseed mi?
    Adminleri bilmiyorum da madem aynı niye üyelikler uçmuş?
    Ben ikisinde de giriş yapmayı denedim belki taşımışlardır diye.
  • Mesajım bulunsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkseed uzun zamandır var.
    Ben turktorrent ve turkseed i beraber kullaniyordum. Bitturk ve turknova da vardi, bitturk de gitti, arena da gitti, simdi de turktorrent...
    İnsallah geri gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 5 Ekim 2019; 0:25:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bittürk duruyor daha 1 saat önce girdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben turktorrent sitesinin uzun yıllardan beri üyesiyim, bu zamana kadar bir çok kere site kapandı tekrar uzantıyı değiştirdiler(com-eu-us gibi) tekrar aktif hale geldi. Benim inancım ve eminim ki bir çok kişinin de öyledir bu yasaklara tekrar bir yolunu bulup açacaklardır diye düşünüyorum çünkü bunca zamandır bizi yarı yolda bırakmadılar. SİZİ SEVİYORUZ VE SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ TURKTORRENT
  • ben turktorrent sitesinin uzun yıllardan beri üyesiyim, bu zamana kadar bir çok kere site kapandı tekrar uzantıyı değiştirdiler(com-eu-us gibi) tekrar aktif hale geldi. Benim inancım ve eminim ki bir çok kişinin de öyledir bu yasaklara tekrar bir yolunu bulup açacaklardır diye düşünüyorum çünkü bunca zamandır bizi yarı yolda bırakmadılar. SİZİ SEVİYORUZ VE SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ TURKTORRENT
  • Broadcity.in var alternatifi hatta Turktorrentte içeriğini bilmediğim bir tartışma yaşandı ve bir grup ayrıldı ve o grup kurdu siteyi.

hdturk.de
    bitturk.net
    turknova.net

Bu üç site eskiden veri var üçünede üyeyim ve kapanmıyor. Öneririm.

Yeni açılanlardan Turkseed sitesi var deneyebilirsiniz.

Birde torrent sitesi davetiye ve yeni açılanlardan haberdar olabilmek için planetdp.org un forumunu öneririm. Günceldir.
    Yok, site turktorrent eski rip ve moderasyon ekibi. Asıl kaliteli ripleri yapan, elle tutulur sunumlara imza atan ekip. Diğerleri zaten bugün var yarın yok moderatör tayfaydı. Turktorrent üst yönetimi biraz değişik ve dediğim dedik tipler olduğu için anlaşamadılar. Bu siteyi öneririm. Şimdilik ratio şartı da kalktı gayet güzel yerlere gidiyor
  • quote:

Peki hangisi turktorrent olan? Broadcity mi yoksa turkseed mi?
    Adminleri bilmiyorum da madem aynı niye üyelikler uçmuş?
    Ben ikisinde de giriş yapmayı denedim belki taşımışlardır diye.
    Hocam ttde vurgunu yaptı kaçtı yeni site açtı diye düşünüyorum
    broadcity dediğim site üyelik açın görürsünüz aynı şekilde 6 ay ve 1 yıl iptv hediye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Üyelik açtım tamam da ben orada sunum yapacaktım kapanacağı tuttu:) Patlama ihtimali varsa boşuna yapmayalım.
  • Diğer siteler sürekli birbirinden içerik alan aynı şeyleri sunan, hala m1080p, m720p tadında kalitesiz içerik sunan siteler. Broadcity ekibi cidden Türkiye'de yıllardır torrent film ve dizilerini asıl yürütenler. Şu anda da bir çok sitede çalıntı hallerini görüyorum. Bu bile henüz 9-10 aylık bir sitenin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Şahsen ben dizi ve film için başka siteye bakmıyorum bile. Çok defa kontrol ettim, diğer torrent siteleri ile birlikte takip ettim. Broadcity en son içerikleri en hızlı ve kaliteli şekilde anında sunuyor. Turktorrent kendi kendine bu hale gelmemişti. Yıllardır turktorrent'i turktorrent yapan ekip yeni site açmış. İlla ki büyüyecek ve alıp başını gidecektir. Yerimizi almakta fayda var
  • turknova.net ve turkseed siteleri için elinde davetiye kodu olan varsa gönderebilir mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim...

xsileah@gmail.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    davetiye varsa atarmısın
    emin_ercan@hotmail.com

turktorrent 8 yıldır kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.