Şimdi Ara

Turktorrent Kapandı mı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
21
Favori
94.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılırmı arkadaşlar ne dersiniz.====??????????
  • Açılırmı turktorrent.us
  • 2016 yılında da Bağış yoluyla en az 1 yıl Vip üye olana 6 ay, 3 yıl Vip üye olana 1 yıl İp tv hediye etmişlerdi. 1 yada 2 ay sonra bu İP tv leri küstahça kaldırdı. İtiraz edeni EFSANE denen bit yavrusu sorgusuz banladı. Kaçmış olabilirler. Bu sadece bir öngörü yanılıyor olabilirim ama LEECTÜRK bile Vip üye indirimi yaptıktan 3 ay sonra kapandıysa bu kapanmaz diyemeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34BEYKOZ34

2016 yılında da Bağış yoluyla en az 1 yıl Vip üye olana 6 ay, 3 yıl Vip üye olana 1 yıl İp tv hediye etmişlerdi. 1 yada 2 ay sonra bu İP tv leri küstahça kaldırdı. İtiraz edeni EFSANE denen bit yavrusu sorgusuz banladı. Kaçmış olabilirler. Bu sadece bir öngörü yanılıyor olabilirim ama LEECTÜRK bile Vip üye indirimi yaptıktan 3 ay sonra kapandıysa bu kapanmaz diyemeyiz.
    Geçmiş olsun. Kapansınlar biri gider diğeri gelir elbet.
    Benim de ordan üyelik alalı epey olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 29 Eylül 2019; 23:2:23 >
  • Adamların Facebook hesabıda kapanmış. Oradan yeni adreslerini bildiriyorlardı iyi de oluyordu. Son adreslerine erişim engeli olmaması kendilerinin açılış sayfasını değiştirmiş olması çok enteresan. Blutv Behsat Ç'yi torrente düşürdükten sonra sağlam ayar yediler sanırım, bunun üzerine de kendi istekleri ile sayfayı katamış gibiler. Erişim engeli olsa müzikli açılış sayfası göremezdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonmaister -- 30 Eylül 2019; 10:53:42 >
  • Açıklama yapılmaması garip bir durum. Umarım kısa sürede sıkıntı ne ise çözülür...
  •  Turktorrent Kapandı mı
  • Açılır yakında, baskı var sanırım, verdikleri mesajdan dönüşleri yakındır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır kullanıyorum ama bu sefer kaçmış olabilirler. Herhangi bir açıklama da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahkaracam

Yıllardır kullanıyorum ama bu sefer kaçmış olabilirler. Herhangi bir açıklama da yok.
    Bu nasıl konu ya geçmişten bugüne kapandı mı açılacak mı yeni site ne falan
  • beyler yokmu daha haber tt'den? yeni adres vs...
  • her yerde farklı şeyler söyleniyor. inşallah kapanmaz. tamda ratioyu 20 lerin üzerine çıkardım iyi oldu diyordum site gitti. bence geri gelecekler ama herhangi bir yerde bilgi verseler daha iyi olacak.
  • arkadaşlar altarnatif siteler varmı buna benzer...
  • Sayfa kalıcı olarak uçmuş. Muadili ve hatta daha kalitelisi olarak broadcity.in tavsiye ederim. Sunumlar kaliteli, indirme, ratio ve hit&run koşulları makul. Site script'i daha modern ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip
  • alteratif olarak eskiden leechturk vardı ne siteydi

şuan hdturk ve bitturk var en iyileri bunlar bana göre
  • Maalesef, Hiç biri bir turktorrent etmez.
    An itibariyle erişim var.

Turktorrent Kapandı mı
  • üye gırışı yapamıyorum ama yavaş yavaş gelecek herhalde
  • Bende böyle diyor.

Turktorrent Kapandı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasir samed

Sayfa kalıcı olarak uçmuş. Muadili ve hatta daha kalitelisi olarak broadcity.in tavsiye ederim. Sunumlar kaliteli, indirme, ratio ve hit&run koşulları makul. Site script'i daha modern ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip
    sayfanın adminide aynı sistemde ttye çok benziyor sanki vurgunu yapıp bu siteyi açmışlar gibime geldi
  • HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt
    Tekrar bakın isterseniz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.