Şimdi Ara

Turktelekomdan Vodafone a geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ttelekom hattım var şuan 43 TL vergi dahil 3000 dk ve SMS 8 GB netli bir tarifem var...

Vodafone a geçsem bu fiyata daha fazla net alabilir miyim ?

Uygulamalara özel olanları sevmiyorum atıyorum 10+10 değil

15 olsun her şeyde kullanabileyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ediyorum sizlere, sizler her şeyin en iyisine layıksınız, asıl benim size saygı duymam lazım, bir sorun olmadıkça Mobil Operatörler forumun da hepinize yardımcı olmaya yeri geldiğin de de bilmediklerimi öğrenecek ve hatalarımı düzelteceğim. İyi ki varsınız :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada forum daki 1 senelik hayatım boyunca ilk defa bir kişiyi bloklamış durumdayım.
  • hazır kart mı bu ?

• farate kullanıcısına yanıt
    Evet hocam.

Telegramı telefonunuza indirin öyle sayfayı açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 4 Aralık 2020; 23:14:10 >
  • Pek legal değil, engelli veya şehit yakını belgesi ibraz etmek gerekiyor. Bunuda Vodafone'un sistemine yüklemek gerekiyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 4 Aralık 2020; 23:26:2 >
  • yok hocam öyle seylere bulasmam ben...

Turkcell; 10 GB 42 TL, 15 GB 49 TL, 20 GB 59 TL (Faturalı)

Vodafone; 10 GB 39 TL, 15 GB 49 TL, 20 GB 59 TL (Faturalı)

Öyle şeyler olmayacak hocam içiniz rahat olsun. Donanımhaberde angaralim hocamızın bu tarifeyi gönderdiğini söyleyin.

Tabi siz bilirsiniz yine de.
  • Normalde öyle de, bu telegram kanalından yapılacak tarife de belgeye gerek yok bir şekilde hallediyor adam.
  • Vodafone çekmiyor
  • üstteki arkadaşa katılıyorum, eğer evinde ve iş yerinde daha önce vodafone kullanmış birisi ile konuşup, çekme durumunu öğrenmediysen sakın taahhüt verme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de iki operatör vardır, 1 turkcell, 2 tt...
  • üyenin birini özellikle turkcell den göndermişler gibi her konuda turkcell şu kar turkcell bu kadar Tl

Adam vodafone geçecem diyor gidiyor Turkcell kampanyası öneriyor

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bu forumun tartışmasız herkese yardimci olan en ilgili kişisi Yokizm

Turkcell öneriyor ama yeri geldimi vodafone'dan telekomdan da öneriler sağlıyor.

Valla onun kadar uğraşan yazan ve yardim etmeyi seven görmedim;bence saygıyı hakediyor.

• nostalji16 kullanıcısına yanıt

Olsun olmasın demiyorum her konuda aynı mesajları yazıyor konuda sorulana cevap değil kendine cevap yazıyor

o zaman ayrı konu açmanın ne mantığı var herkes 1 konuda her şeyi konuşsun

• Teşekkür ediyorum sizlere, sizler her şeyin en iyisine layıksınız, asıl benim size saygı duymam lazım, bir sorun olmadıkça Mobil Operatörler forumun da hepinize yardımcı olmaya yeri geldiğin de de bilmediklerimi öğrenecek ve hatalarımı düzelteceğim. İyi ki varsınız :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada forum daki 1 senelik hayatım boyunca ilk defa bir kişiyi bloklamış durumdayım.

• Ne kadar sevsem saygı duysam da bir arkadaş olarak ama konu sahibinin isteklerine göre yazmak konusunda krkmzn dediği gibi haklılık payı var.

Bizim markete gidiyorum domates istiyorum diyor domates yok salça var vereyim mi? 😂

• nostalji16 kullanıcısına yanıt

Yani bizim mesele de ona benzedi diyorsun hocam  

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.