Şimdi Ara

Türktelekom veri işleme izni verenlere 1 gb hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzninizle cepten 1 GB internet hediye ediyoruz.
    Kampanya Bilgisi
    Türk Telekom, TTNET ve Avea’dan en az birinde aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarına ait bilgilerin bu şirketlerle paylaşılarak kullanılmasına ve bu şirketlerin kampanyalarını iletmesine izin veren faturasız hat sahibi müşterilerimize 30 gün boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1GB hediye edilecektir.
    IZIN 1 GB yazıp 5555'e gönder Ortak Veri İşleme ve Paylaşım İzni veren faturasız hat sahibi müşterilerimize 30 gün boyunca kullanabileceği 1GB hediye edilecektir.
    Kampanyadan aktif bireysel faturasız hat sahibi müşteriler faydalanabileceklerdir.
    Kampanya 80.000 kişi ile sınırlıdır. 16.12.2016 tarihinden itibaren 1 ay boyunca katılıma açık kalacaktır.
    16.12.2016 tarihi itibariyle "IZIN 1 GB" yazıp 5555'e göndermek suretiyle ortak veri işleme ve paylaşım izni veren abonelere kampanya kapsamında 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1GB cepten internet otomatik olarak tanımlanacaktır.
    Kampanyaya katılabilmek için müşterilerin Ortak Veri İşleme ve Paylaşım İzni vermesi gerekmektedir.
    Kampanya başvurusu sırasında Ortak Veri İşleme ve Paylaşım İzni bulunan hatlar kampanyadan yararlanamaz. https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/1-gb-cepten-internetli-veri-isleme-izni-kampanyasi.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzni yazıyor ama iptali yazmıyor, sıkıntı orda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasız hatlar diyor o zaman bunlar faturalı hatlardan bizden izin almadan kişisel verilerimizi paylaşıyor olmasın.
  • kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    İzin verseniz de vermeseniz de dolandırıcılara kadar satıyorlar zaten. Bu izin olayı sadece işi kılıfına uydurmak için
  • Faturasız hatlar için geçerliymiş.
  • vermesende işliyor zaten tek yol secure vpn.
  • Bu izni vermemek için her hattım için titiz davranıyorum. Ancak bugün önce Bimcell ardından da Avea hatlarıma PIRLANT isimli reklam geldi.

Neymiş? Pırlantayı elması yarı fiyata düşen rakamlar yazmışlar, reklamını yapıyorlar.
  • 1 gb için reklam mesajları okumaya değer mi?

cevabınız evetse, kampanyaya katılın.
  • Zaten her hafta geliyo internetim bitmişken en azından yararlanıyım
  • yav bunun iptali nasıl oluyor ağız dolusu küfür savurdum yine. yanlışlıkla tıkladım webde bi yere otomatik veri izni aldı küfür edecem ban yiyecem yine.
    edithttp://www.avea.com.tr/web/Destek/DigerSorulariniz/VeriIslemeIzni/IzinVermedigimZaman?noredir=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 22 Ekim 2017; 11:40:0 >
  • Artık gergedan boynuzu ile mutluluklar sizin olsun şahlansın emanetiz diye bol bol nesaj gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu izni vermeden sil süpür çalışmıyor.

şu anda telefonuma reklam sms'i falan gelmiyor. eğer bu izni verirsem numaramı satarlar ve eski hattımdaki gibi sürekli reklam için taciz ederler diye korkuyorum.

değer mi sizce?

edit: şunu okuyunca vazgeçtim.

[quote]Source: http://www.omeripek.com.tr/blog/veri-isleme-izni-neyi-ifade-ediyor-ve-nasil-kapatilir//

Aslında fişleme hizmeti olan bu olayı “Veri İşleme İzni” adında güzel bi kılıf bulmuşlar. Şu örneğe bakalım:

Veri/Bilgi İşleme İzni; bilgilerinize bakıp ihtiyacınızı anlayarak size uygun teklifler ve avantajlar sunabilmemiz için vermeniz gereken bir izindir. (Paylaşıldığına dair bilgi yok!)

Böylece siz kampanyayı kullanalım diye düşündüğünüzde kimbilir kaç firmada bilgileriniz dolaşmaktadır. (Tanıtım mesajları ve mailleri yasaklanmadan önce hiç gitmediğiniz, kayıt olmadığınız halde farklı yerlerden mesaj / mail gelmesinin sebebi bu onayınızdır(!)). İzninizle (!) alınan ve paylaşılan bilgilerden bazıları;

– ad soyad

– yaş

– cinsiyet

– adres

– telefon marka model

– arabanızın markası/modeli ve plakası

– gelir durumunuz

– eğitim kariyeriniz

– sık kullandığınız lokasyon bilgileri(sık kullandığınız rotalar)

– ev/iş/yazlık vb. adresleriniz

– sigara alkol alışkanlıklarınız

– medeni durumunuz

– çocuklarınız, cinsiyetleri, yaşları

– doğum yeriniz

– kaç yıldır hangi operatörde olduğunuz

– ev telefonu kullanıp kullanmadığınız

– kullandığınız uygulamalar, siteler

– hangi operator hizmeti kullandığınız vb…[/quote]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 3 Mayıs 2021; 5:54:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.