Şimdi Ara

TürkTelekom'un modeminden TP-Link'e geçmeyi düşünüyorum ama sorularım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 senedir yani TürkTelekom a geçtiğimden beri TT un vermiş olduğu modemi kullanıyorum ve bu modemin parasını da aylık olarak ödüyoruz zaten. Ve evde bir tane de Tp link marka orta sınıf bir modemim var ve onu kullanmayı düşünüyorum teknik veriler olarak TT un modeminden iyi olacağını düşünüyorum ve güvenlik açısından da.

Şimdi ben bu TT un modemini bırakıp yani format atıp çıkarıp tp link i kullanabilir miyim? Çünkü hala aylık olarak bu TT mun vermiş olduğu modemi ödüyoruz.

Yani çöpe atsam imha etsem bu modemi bir şey olur mu ?

Çünkü çok saçma bir şekilde ben modeme reset atsam hemen 1 dk olmadan kullanıcı adını ve şifresini kendi giriyor ve kullanıma hazır hale geliyor bana bırakmıyor yani yapılandırma işlerini. Bu modemi biri ele geçirse benim internetimi mi kullanacak adam bir şey girmeden kendi ayarlıyor kendini zaten? Böyle mi yani tp linkte böyle değildi.

Evet arkadaşlar bu modemi çıkarıp TP Link kullanmalımıyım ?

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım yardım gelmeyecek :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT ADSL mi? VDSL mi? Fiber mi? ADSL veya VDSL için kullanabilirsin fiber için kullandırtmazlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

TT ADSL mi? VDSL mi? Fiber mi? ADSL veya VDSL için kullanabilirsin fiber için kullandırtmazlar...

Fiber değil 16 Mgbit hızında internetim. Ama hocam neden kullandırtmıyorlar ya piyasada onların verdiği modemden daha iyileri var onları neden kullanamıyoruz
  • NicoRosberg N kullanıcısına yanıt
    nedenini bilmiyorum sadece kullanıcı adını verip şifreyi vermiyorlar... nedense verdikleri routerı kullanmanızı istiyorlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.