Şimdi Ara

TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
23
Favori
56.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modem çok sorunlu. Ben baya uğraştım. Sağlıklı olmuyor. En sorunsuz yöntem ; ana modemde lan portlarına router olarak kullanacağınız. Bu modemde wan portuna takın. Vlan id 35 girin, brige modu seçin. Bu şekilde kablosuz da router olarak kullanabiliyorsunuz. Lan girişlerinden internet yine vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 2 Mayıs 2022; 21:59:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 100 Mbps fiber kullanıyorum bu modem ile siyah olandan.. Yıllardır 130 metrekare evde her yerden çekiyor. PC'de 5GHz'yi telefonlarda 2.4GHz'yi kullanıyorum. 5GHz otomatik kanalda, 2.4GHz kanal 11'de hiçbir sorun yaşamadım.

1 uydu alıcısı 1 TV olmak üzere 2 de kablolu cihazda kullanıyorum. Sürekli İPTV de açık. hiçbir problem yaşamadım modem ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezgin2 -- 2 Mayıs 2022; 7:48:1 >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemil-mustafa kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bazen ana modeme takılı olan eski cihazlar İnternete girmez ise bağlantıyı koparıp tekrar bağlamak gerekiyor. 2 defa karşılaştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bu modemde wds kullanılamıyor mu? baska bir modemi bağlayamadım

• Arkadaşlar kafayı yiyeceğim bu modemin ayağı nasıl sökülür, en ufak bilgi yok internette

• Yeni bir internet bağlattım. dün gelip tt den kurulum yapıldı ve bu modemi verdiler. çekim gücü gerçekten kötü (mesafe olarak). ama aynı odada 3 cihaz bağlı hızla veya kopma alakalı birşey şimdilik yaşamadım. online oyunlarda şimdilik stabil. umarım değişmez bu durum. tek sıkıntı oda çok öönemli değil açıkçası telefon ekranı kapanınca wifi kopuyor. bir türlü çözemedim. bildirimler geliyor tabi normal mobil internetten, ekranı açınca bağlanıyor tekrar modeme. 5ghz bağlantı kullanıyorum.

• bu modem bendede var fiber kullanıyorum wifi olarak cok memnunum gerçekten wifi performansı gayet iyi bu modem vdsl destekliyormu arkasında phone 1 2 die slotlar var ama

• Bu modeme openwrt kurabilen oldumu mevcut yazilimda acces point olarak sorunlu evdeki diger wifi agina baglanip tekrar buna baglanmaya calisinca baglanip internet yok uyarisi veriyor buna bir cozum bulamadim baya bir ugrasirsan internet geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarigol45 -- 20 Haziran 2022; 1:29:50 >
  • bu modemi bana bugun zorla verdiler, vlan id kısmına nerden bakarım, kendimde hero dsl model modem var onu kullanmak istiyorm

• fibere geçtim bu modemi verdiler, bağlanan her cihaz için hız limiti ayarlamak istiyorum karma karışık arayüz yapmışlar. eski modemim omni idi basitçe ayarlıyordum, bilen varmı

• BurakLEE kullanıcısına yanıt

Vlan id 35 yazın

• Woodpecker W kullanıcısına yanıt

hocam mrb banada bu siyah modemden verdiler ve üretim 12/2021 yazıyor.

bende keneetic hero dsl modeme kullanıcı adı şifre ve vlan id 35 yazdım bağlandı, yapmam gereken mac klon işlemi nedir?; yada başka işlem var mıdır?

• O kadarı yeterli, Router için bir engel yok.

• zan232 Z kullanıcısına yanıt

QoS menüsünden yapabilirsin.

• crossingover35 kullanıcısına yanıt

Zorla biraz çıkıyor

• SSH port forwarding açamıyorum, PC yi internete açıp uzaktan bağlanmayı deneyecektim yapamıyorum açmıyor. ipv4 cgnat olayından dolayı mı? FTP serverı internete de açamıyorum galiba aynı sebepten. Türknetliyim.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

Statik IP yoksa doğrudan açamazsınız hocam. Onun dışında farklı yöntemler var ngrok gibi araştırın isterseniz.

• Gökkubbe G kullanıcısına yanıt

9970 modemde nasıl açabiliyorum arkadaş anlamadım ya. 9970 ttnete bağlı bu arada. Onda FTP yi açıyorum sonra kendi PC mi ssh a açabiliyorum. Görüp merak edenler olabilir, bunları bilmeden asla yapmayın kafanıza göre güvenlik riski oluşturur.

• Archer C5v fiber modemi KABLOSUZ genisletici olarak kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mı?

TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetcan788 -- 21 Ağustos 2022; 20:42:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.