Şimdi Ara

Türktelekom teklif resmen komedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Az önce türktelekom dan aradılar

-Türk Net kullanıyorsunuz 49.90 a bize geçin. 200 tl indirimimiz olacak 10 ay 29.90
    .Peki verdiğiniz hizmet ne?
    -8mbit limitsiz 50gb akn 24 ay tahhüt :)
    .Dalgamı geçiyorsunuz ?.

Teşekkürler dedi suratıma kapattı :)

Şaşkınım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakarqa -- 23 Ocak 2017; 11:44:16 >

• En kötü taahhutsuz internet , en iyi taahhütlü internetten daha iyidir.

Hele bir de ttnet gibi bir belaya taahhüt verilmez.

Hem adil kullanım kotası uyguluyorsun. Hem kotayi gecmeyinlerin de hızını 2 mbps ye dusuruyorsun. Ayip. Sonra youtube da videolar dönüyor. Ama hızın 24 mbps.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet de 75Mbit kullanan bana Superonline tarafından sunulan teklifin benzeridir. 8Mbit üzerini hattınız kaldırmaz diyen temsilciye şu anda VDSL kullanıyorum desem de inandırmam imkansız. Boş zamanlarında esrar partileri verdiklerini ve duman altı çalıştıklarını düşünüyorum. Kafaları cidden çok güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Türknet de 75Mbit kullanan bana Superonline tarafından sunulan teklifin benzeridir. 8Mbit üzerini hattınız kaldırmaz diyen temsilciye şu anda VDSL kullanıyorum desem de inandırmam imkansız. Boş zamanlarında esrar partileri verdiklerini ve duman altı çalıştıklarını düşünüyorum. Kafaları cidden çok güzel.

Olabilir cidden.

Cunku bundan iki yil once ttnet 24 mbit kullaniyordum 65 lira idi taahhut bitiminde ayni paketi 79 liraya satmaya kalktilar onlar beni aradi hatta.

Telefondaki mh temsilcisine hanfendi suandaki kullandigim paketi siz bana daha pahaliya satmaya calisiyosunuz neden geciyimki dedim.

Tabi taahhut bitti iptal ettirdim yeni abonelik soslesmesi yaptim bayiden ilk yil 52 lira olmak kaydiyla ikinci yilda 66 liraya daga uyguna gevis saglamistim uzerine ucretsiz modem de cabasi :D

• bir tuhaflar şimdi şirket fiber hattı için türktelekoma arıza kaydı açtım. farklı adrese gitmişler :) türktelekomda sağlam bir problem var.
  • Size çok söylemişler bana ilk 10 ay 14,99 sonrası için 44,99 tl 24 ay demişlerdi 50gb 8mbit. Ben adil kullanım noktanız ve hızınız çok düşük deyince kapattı.

Birdaha ararlarsa ses kaydı alıp btk ya şikayet edeceğim Kendilerine altyapı için verilen bilgilerimizi reklam için kullanıyorlar diye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.