Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM TAŞINAN HATTA NAKİT İADE YAPMAMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
3.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok o miktarın çok daha fazlası vardı. Hattı geri telekoma taşımak için bugün başvurdum, bakalım açıldığında bakiye içinde olacakmı, hiç ummuyorum ama...
  • İade talebi yapamadım, çok uğraştım ama hep sayfa hata verdi. Bir gün yine talep oluşturmak için girdiğimde, hattın iadesi görünmez olmuştu. Yani bir talep gerçekleşmedi, ama bakiye yok oldu.
    Ben kolay kolay iade yapacaklarını sanmıyorum, daha öncede yaşadım ama en azından mantıklı bir açıklama yapılsa bende rahat edeceğim. Hiç bir açıklama yapmıyorlar.
  • Yaptığım araştırmalar ve kullanıcı yorumlarına baktığımda, hata değilde, belli bir sınırın üstünün red edildiği yönünde bir bloke oluşturulmuş olduğunu gördüm. Mesela benimde bir hattımda 1 lira vardı, sistem onu kabul etti. En fazla alabilen 60 lira iade alabilmiş şu süre zarfında. Üst limit ne bilmiyorum ama, yüksek bakiyelere engel koymuşlar.
  • O zaman bekleyip göreceğiz. Yüklenirse zaten bir daha taşımam, kullanırım :) Yoruldum artık bunlarla uğraşmaktan.
  • Pek umamıyorum ama inşaallah :) Teşekkür ederim.
  • Doğrudur fakat müşteri temsilcilerinin sorun yok git bildigin yere sikayet et demesi hoş degil. Tamam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alacağını almayan vereceğini hiç vermez :))) çok enteresan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah seni inandırsın, şöyle aklı başında, içinde biraz insaniyeti olan bir temsilci beni arasa, sistemlerimizde hata var, sizin bakiyeler de yanlışlıkla silinmiş, geri de yükleyemiyoruz, hakkınızı helal edin dese vallahi ederim, sadakam olsun der çıkarım. Ama resmen tahrik ediyorlar :) Yoksa bunlarla ugraşacak ne vaktim var ne kafam. Hatta aklıma geldikçe sinir olup, huzursuz oluyorum.
  • Doğrudur sıkıntı olabilir, keşke bana da sıkıntı var, idare et deselerdi. Hattım bugün yarın taşınır, liralar yüklü gelirse ne ala, yoksa thh ye veririm dilekçeyi.
  • Bir akrabamın 75 lirası için hala uğraşıyorum. Aylardır avea da, taşıdı ama para silinmişti. Nerde bu para deyincede gönderdik diyorlar. Gönderdiyseniz dekont ya da bir ıspat gösterin diyoruz, gösteremeyiz diyorlar. Aylardır onunla da uğraşıyorum. Şimdi de benim başıma geldi. İş iddiaya bindi. Hakem heyeti de boş çıkarsa, artık yapacak bişey yok :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.