Şimdi Ara

Türktelekom Selfy sarı paket 750 dk 5000 sms 10 gb 29 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
26
Favori
77.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hat fiyatları ne kadar bir de istediğimiz numarayı seçebiliyor muyuz ?
  • Eski paketini iptal ettim 30tl yükledim sarı paket aktif oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bayramdan sonra hattimi türk telekoma taşıyıp bu tarifeye geçecem çok cazip teklif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittiğim bayi faturalıya 12 ay boyunca her ay 8 tl faturaya yansır dedi, faturasızda 70 tl'ydi. İçerisinde 45 tl hediye bakiye vardı. Faturasız aldım ben.
    Önceki kullandığım numaranın son 4 hanesini girip benzer bir numara seçtim oradan. Bayiye söylerseniz sorgulayabilir istediğiniz bir numara varsa.
  • arkadaşlar turuncu l paketine geçtim bir baktım bu paket cıkmıs sonradan sarı yazıp yolladım kayıt alınmıstır dedi 29 tl olduğu zaman paket yenilenecektir diye şimdi ben eski turuncu l paketini iptal etmem gerekir mi paket yenilenince turuncu l mı olur yoksa sarı paket mı gelir ?
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    Sarı pakete geçiş yaptım 29 TL olduğunda yüklenecektir dedi. Eski paket için iptal mesajı attim 30 TL yükledim sarı paket yüklendi.

• Hocam çok sağol lavukların aramasını bekliyorduk bide taahhüt verecektik şimdi hiç birine gerek yok 250 dk az ama kafam rahat :) super oldu
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum.

• oguzkagan11 kullanıcısına yanıt
    Hattinda yeterli TL bulunmadigi icin paketin tanimlanamadi :( 29 gun icinde hattinda en az 29 TL bulundugunda paketin otomatik olarak tanimlanacak. Iptal etmek istersen IPTAL SARI yazip 4545'e gonderebilirsin.

Yukarıdaki mesaj gelmesine rağmen kabul etmedi. Eski paketi iptal ettim. 29 gün içinde 30 lira yükleyeceğim bakalım ne olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş kısıtı olmadan benzer tarife var mı?

• kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki arkadaşların mesajına istinaden müşteri hizmetlerini aradım. Hattınızda yükleme bekleyen 2 paket gözüküyor dedi. Eski paketi arayıp iptal ettirmek lazım.

• kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    yaptım oldu.
  • iThinkSo kullanıcısına yanıt
    Pekş eski paket ne oldu ? Kullanım hala devammı devamsa sarı paket üstüne ek olarak mı geliyor ?

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Evet iki pakette aktif duruyor

• Hat taşıma ile gittiğinizde tckimlik no yazıp 4545e yollayın. Sonra bir çağrı ya da sms atmanız gerekir. Bu da demek oluyor ki selfye geçmeden önce yükleme yapmamız gerekir. Çağrı attıktan sonra SARI yazıp 4545 e yollayın işlem tamamdır.

• Arkadaşlar bugün sabah 11.de telekomlu oldum. Lira yükleyip 4545e sarı boşluk 25 yaş altı tc yi yazıp gönderin. Anında tanımlanıyor. Bakalım inşallah memnun kalırım. Konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürler.

• Mevcut müşteriye yapsa çok güzel olurdu. Ben bir kaç denedim ama olmuyor malesef. Mevcut musteri olup yapan varmıykı hiç

• Türk telekomdayım, faturalıdan faturasıza geçsem faydalanabilir miyim 🤔

• Bu kadar iyi olmak zorunda mi Turkcell de 4 gba 30 lira veriyorum ve kullandığım en ucuzu

• Hat taşıma için seçilmesi gereken tarife nedir? Yanlış bir tarife seçmeyelim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.