Şimdi Ara

Türktelekom Selfy sarı paket 750 dk 5000 sms 10 gb 29 tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
27
Favori
77.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mixerteam kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hâlâ devam ediyor mu bu kampanya ediyorsa son başvuru süresi ne zaman acaba önümüzdeki ay bende geçiş yapmak istiyorum

• Pakete geçiş işlemleri yakında sona eriyor.

Pakete yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla geçiş işlemi 23.10.2018 tarihi itibari ile sona erecektir.
    https://www.selfy.com.tr/faturasiz-paketler/selfy-sari-paket
  • benim faturalı taahüt de dolmuş. turk telekom faturalıdan faturasıza geçersem bu tarifeden yararlanabilir miyim?
  • TürkTelekoma kesinlikle istediğinizden fazla para ödemeyin. Bu herifler zaten saçma sapan bedellerle dünyanın parasını alıyor. Müşteri hizmetlerini arayıp operatör değişikliği için kayıt açtırın. Sonra 2 3 gün içinde gelen telekomdan aradığını söyleyen adamla kavga edin. Önceden beğendiğiniz paketi söyleyin ve indirim isteyin ısrar edin. Korkmayın kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Bu arada görüşmeyi yaparken call recordu açın. THH için elinizde kayıt olsun. İstediğiniz fiyata kadar indirim sağlatırsınız hatta bu paketi 19 a bile bağlarsınız. Paket güzel keşke önceden haberim olsaydı. 750dk 5000sms 6gb 25 e bağlattım 2 gün önce.

• Bu ay gectim 1.haftadi kullanniyorum gayet iyi paket cekim gucude benim olsugum yerde 4g+

• quote:

Orijinalden alıntı: crazymecheng

Pakete geçiş işlemleri yakında sona eriyor.

Pakete yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla geçiş işlemi 23.10.2018 tarihi itibari ile sona erecektir.
    https://www.selfy.com.tr/faturasiz-paketler/selfy-sari-paket
    Peki şimdi ben geçiş yapsam mesaj göndersem 23'ünden önce kaç ay boyunca bu kampanyayı kullanabiliyorum?
  • Bugün paketin yenilenme tarihiydi,bakiye yetmediği için yenileyemedi lakin kaşla göz arasında hattaki 3,5 tl yi de yutmuş

Bittiğinde dursaydı keşke tarife..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paket tam bir f/p olmuş.

Vodafone'dan TurkTelekom'a geçtim. Telekom bariz şekilde çok iyi. Bir kere artık ne kadar internetim kaldı diye düşünmüyorum. 4G kapsaması Band20/800Mhz ile çok artmış, 4G olmayan yerlerde de 3G/900MHz ile kapsama sorunu kalmamış. Ayrıca bariz şekilde Vodafone'dan daha hızlı interneti var.

Bu paketi kullananlar Banka dan paket yüklerse hediye internet kazanabiliyorlar. Ben 40TL yükledim, haftalık 5GB kazandım.

Yok şu uygulamada geçerli, yok bunda diye bir kısıt yok.

Kampanyadan mevcut yararlananlar ne kadar süreyle daha yararlanırlar bilemiyorum.

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Sarı Paket'e kayıt olmak gerekiyor. Mevcut müşteri yararlanamıyor.
  • Arkadaşlar faturasız hat kullanıyorum Selfy pakete geçmek istiyorum 25 yaş sınırı varmış nasıl yapabilirim acaba.
  • crazymecheng C kullanıcısına yanıt
    Hocam pakete son geçiş 23.10.2018 diyor

Bende bugün TT a numara taşıma işlemi başlattım o tarihe yetişirse iyi olacak

vodofona illet ettim 1 lira dahi kazandirmamayi gurur meselesi ettim .

İnşallah geçerim

• Bir sorum var tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. Herhangi bir operatörde örneğin Turkcell'de TC'mi yazmışken aynı TC'yi başka bir operatördeki başka kişinin hattına yazabiliyor muyum? Yani aynı anda hem Vodafone'lu babama kendi TC'mi verip hem de Turk Telekom'da kendi TC'mi yazıp kullanabiliyor muyum, kampanyalardan yararlanabiliyor muyum?
  • Artık geçiş işlemleri oldukça hızlanmış. 2 günde geçiş sağlanıyor. Ben 2 hafta önce Cumartesi öğlede başvurdum TT Ofisinden Pazartesi akşam hattım açıldı.

Aynı TC'nin iki farklı operatörde kullanıcı olarak tanımlanıp kampanyalardan yararlanmak sorun olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta sadece kullanıcı tanımlanıyor, resmi olarak hattın yasal sahibi önemli.
  • Bu paket tekrarlayan bir paket mi

• Yeni başvurdum inşallah yetişir

• Bu pakete geçmek için, pttcell den turkcelle geçtim,turkcell den de turk telekoma ancak yine de kabul etmiyor geçişi aşağıdaki mesaj geldidurduk yere eldeki pttden de olduk,hay ben senin gibi telekomun

Fikri olan var mı,başka neye geçebiliriz hesaplı bol interneti olan?

"Selfy Sari Paket'ten yalnizca son 30 gun icerisinde hattini Turk Telekom'a tasimis ya da yeni hat almis Selfy'liler yararlanabilir. Sana ozel cok avantajli diger Selfy paket ve kampanyalari icinwww.selfy.com.tr 'yi ziyaret edebilirsin."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 17 Ekim 2018; 10:20:41 >

• vasili244 V kullanıcısına yanıt
    Ben hattı taşırken bayi çalışanı tekrarlanır dedi ama bilmiyorum. Yarın paket bitiyor haberdar ederim.

• aynı tcden once ben yararlandım sonrada kuzenım de aynı pakete gecmıs oda yararlanmıs...sıkıntı olurmu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Bu pakete geçmek için, pttcell den turkcelle geçtim,turkcell den de turk telekoma ancak yine de kabul etmiyor geçişi aşağıdaki mesaj geldidurduk yere eldeki pttden de olduk,hay ben senin gibi telekomun

Fikri olan var mı,başka neye geçebiliriz hesaplı bol interneti olan?

"Selfy Sari Paket'ten yalnizca son 30 gun icerisinde hattini Turk Telekom'a tasimis ya da yeni hat almis Selfy'liler yararlanabilir. Sana ozel cok avantajli diger Selfy paket ve kampanyalari icinwww.selfy.com.tr 'yi ziyaret edebilirsin."

pttcell,bimcell avea aynı firmalardır siz pttcell türkcele geçtiniz aveada paketten faydalanmak için 90 gün geçmesi gerekiyordu siz 90 gün olayına takılıp pakete onay vermez...( turkcelde açıldığı günü baz alıp 90 gün sonra avea taşıma işlemi başlatmanız lazım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 17 Ekim 2018; 12:00:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

aynı tcden once ben yararlandım sonrada kuzenım de aynı pakete gecmıs oda yararlanmıs...sıkıntı olurmu acaba?

kendi sitesinde sık sorulan sorularda faydalamazsınız yazıyor mh arıyorsunuz aynı tc no.su ile başka hatta paket alabilirmiyim deyince alabilirsiniz diyor bence mh arayın benim durumum sizden farklı iki hat benim üzerime iki hatta da aynı tc kullanabilirmiyim deyince mh bayan tabiki alabilirsin dedi)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.