Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM PİNG SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Haftadır pingim 500 den aşağı inmiyor.. Müşteri hizmetlerini aradığımda problemi ya modemime atıyorlar ya pcye..
    lakin bu problem gece 1 den sonra normale dönüyo ama gündüz ve akşamları 500 un altına düşmüyor.
    Bu konuda napabilirim bi yol yordam gösterecek olan varmı?

TÜRKTELEKOM PİNG SORUNU

• aynı problem bende var şuan speedteste 8 ping alıyorum ama 4-5 den sonra 60-70 ping ama lolde 100-170 arası ping alıyorum aradım genel merkezden aradılar bugun yada yarın dönüş yapacaklar bakalım neymiş problemi
  • BUGÜN BENDE DE BAŞLADI. ZAHMET EDİP ARAMAYIN, DEVRENİZİ DEĞİŞİP SİNYAL DEĞERİNİZİ BOZMAKTAN ÖTEYE GİTMİYORLAR. SANTRALDEN BİR İHTİMAL BİRİSİYLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSENİZ PORTU BOŞALTTIRIN. ANKARA ADSL'LERDE PINGLER HOŞAF ŞUAN...
  • Upload değeriniz çok güzelmiş güle güle kullanın Tipik Türk Telekom Vakası
    Türksat ve Türkcell yayılsada kurtulsak şu Türk Telekom'dan
  • Dostum sende de iyice uçmuş.

Bende 47'yi gördü mü başlıyor hamsi attım tavaya da başladı oynamaya... :)

722 PING ile 6,60 görmüş ya valla helal...

Boşuna reklam yapmıyorlar... KAHIRNET, İNTERNET!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 14 Şubat 2017; 16:43:39 >
  • Muhtemelen yoğunluktan kaynaklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var sokaklarda mutlaka görmüşsünüzdür şu tarz ek yerleri var birden fazla bunların ping'e olumsuz etkisi nedir VDSL bağlantıda?

TÜRKTELEKOM PİNG SORUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz.gokcen1 -- 15 Şubat 2017; 3:7:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.