Şimdi Ara

Turktelekom online işlemler ek İnternet paketleri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
4.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadadlar kişiye özel muhtemelen fakat sizlerde kontrol edin, online işlemlere giriş yaptığımda karşıma sürekli abuk subuk teklifler çıkıyordu. Bugün baktığımda aylik 10gb ek İnternet paketi 5.1tl idi, mevcut tarife prime 10gb 35tl ödüyorum, ek paketle birlikte toplamda 20gb oldu ve faturada 41tl.

• 3 gb 3,06 TL vardı.

• Önce 3gb 3tl teklifi geldi kabul ettim. Ardından 10gb 5.10 tlye geldi onu da aldım. Sonradan KDV de ekleniyor. 18gb 1000dkve sms sanırım 30Tl oldu.

• KURTum kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarifeye ek her ay yenileniyor mu
  • ciceros kullanıcısına yanıt
    Telekom istediği kadar tekrar edecek her ay. Ne zamana kadar devam edeceği söylemiyor.
  • KURTum kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sagolun
  • Siz prime 10 GB'ı 35'e kullanarak zaten iyi fiyat almışsınız.. Bir de bu on numara olmuş.. Bende de 3GB 3,06 liraydı ama kabul etmedim.. Başka tekliflere bakacağız..
  • Bimcellcilerin gözleri yaşlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Siz prime 10 GB'ı 35'e kullanarak zaten iyi fiyat almışsınız.. Bir de bu on numara olmuş.. Bende de 3GB 3,06 liraydı ama kabul etmedim.. Başka tekliflere bakacağız..

Evet prime kat kat 10gb gayet güzel bir tarife, tivibu go ve muud hediyesi de çabası, 2 yıldır kullanıyorum smart tv de tivibu go yu.

• Tt yıldız pakedi var bende de 15 gb. Gece pakedi de 30 gb 48 tl fatura ödüyorum toplamda. Bir türlü böyle ekstra paket çıkmıyor 5gb 15 tl var onlıne işlemlerde kabul etmedim uyguna bir 5 gb gelse hemen kabul edeceğim.
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Ben de 10GB ve daha sonra 15GB kullandım ama hiç de bu fiyatlara kullanamadım.. Gerçekten standart bir fiyat olmaması, kişiye özel fiyatlar mide bulandırıyor..
    Ayrıca o hediyeleri de 2 yıl kullandım.. Sonrasında bunlar 24 ay geçerli, prime tarifelerinde kalsanız bile kullanamazsınız dendi..
    Şu an 4GB'lık 25 liraya bir paket kullanıyorum ama Türk Telekom'un da suyu ısındı..
    Ev internetini taşıdım zaten, sıra bunda gibi.. Turkcell adam gibi bir paket yaparsa giderim yoksa böyle idare ediyoruz işte..
  • 19 gbyi 34 liraya kullanıyorum bu sayede

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Ben de 10GB ve daha sonra 15GB kullandım ama hiç de bu fiyatlara kullanamadım.. Gerçekten standart bir fiyat olmaması, kişiye özel fiyatlar mide bulandırıyor..
    Ayrıca o hediyeleri de 2 yıl kullandım.. Sonrasında bunlar 24 ay geçerli, prime tarifelerinde kalsanız bile kullanamazsınız dendi..
    Şu an 4GB'lık 25 liraya bir paket kullanıyorum ama Türk Telekom'un da suyu ısındı..
    Ev internetini taşıdım zaten, sıra bunda gibi.. Turkcell adam gibi bir paket yaparsa giderim yoksa böyle idare ediyoruz işte..

Aynen usta gittiği yere kadar devam, tahahutum yakında dolacak, iyi bir teklif gelmezse yollarımızı ayırırız.

• Son bir kav aydır çekim kalitesi düştü tt'nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: jestercat

Son bir kav aydır çekim kalitesi düştü tt'nin

bulunduğum yerde kalite devamlı düşüyor. sözde 4g var ama 3g ile daha hızlı internete girebiliyorum. şu saatte 4g de hız 3,5mbps , 3g de hız 7mbps  

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

bulunduğum yerde kalite devamlı düşüyor. sözde 4g var ama 3g ile daha hızlı internete girebiliyorum. şu saatte 4g de hız 3,5mbps , 3g de hız 7mbps  

Alıntıları Göster

Oneplus N10 5G kullanıyorum bu cihaza geçtikten sonra çekim kalitesinde belirgin şekilde artış var.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz hocam cihazdan,ekran süresi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Memnun musunuz hocam cihazdan,ekran süresi nasıl?

60Hz kullandığımda 6 saat civarı ekran süresi alıyorum. Bundan önce Xiaomi mi A3, Poco X3 NFC, Redmi note 10 Pro kullandım arayüz olarak bunlardan akıcı olduğunu söyleyebilirim. Yalnız redmi note 10 pro'dan sonra kamera olarak beni pek tatmin etmedi.

• Teşekkürler paylaşım için.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlışlık olmasın,60hz de 8-10 saat alanlar var,90 Hz de alıyor olabilir misiniz 6 saati?..bu arada note 10 prodan neden geçtiniz ki..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.