Şimdi Ara

TürkTelekom Mu Doğru Söylüyor Diğerleri Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    superonline 64mbit verelim diyor
    vodafone 32mbit verelim diyor
    telekom santrali bana 300 metre uzakta, gittim görüştüm max 10mbit alırsın diyor
    diğer firmalara geçeyim diyorum port yok ortada kalırsın diyor
    bu nasıl iş.

• Port yok demelerine inanma hocam. Banada oyle diyorlarfi superonline tasidim gayette guzel kullaniyorum yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNet ile görüşün YAPA destekliyorsa, AKN siz netiniz olur :)
  • recep054gs kullanıcısına yanıt
    Vdsl mi adsl mi ?

• Bana da 8 mbps den yukarı mümkün değil alamazsın diyorlardı hatta telekom vdsl veremeyiz alamazsınız demişti bende superonline a geçtim şuan vdsl 24 mbps paket kullanıyorum hattımda 70 mbps ye kadar destekliyor.

Kısacası telekom ve çalışanları altyapılarından haberleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 24 Mart 2017; 21:4:11 >
  • Dostum port yok işi falan hikaye telekom müşterisini kaybetmemek için kelimelerle anlatamayacak şekilde bana 70 liraya sattığı interneti 40 tlYe teklif etti.Sen başka firmaya geç mevcut altyapıyı kullanırsın bunu geçeceğin firmaya da sorduğunda kaç mbit desteklediğini açıklarlar zaten :)
  • hattını iptal etmeden 2.bir hat gibi 2.interneti alabiliyorsun bağlatıp diğer hattı iptal ettirirsin
  • ADSL / VDSL2 servisinin port ile alakası yok. Fiber de port yok muhabbeti oluyor.
  • TT u önemsemeyin çoğu yerde sallar. ya port yoktur yada olsa bile sakattır sizi alt kademeye çekmeye çalışır.
  • bir de Türk Telekom bunu kendi kullanıcılarına da yapıyor

herhangi bir adsl kullanıcısının taahhütü bitmişse yine adsl den devam ettirmeye çalışıyor

verdiği yeni teklifler de vdsl teklifleri pek yok, anca siz talep ederseniz geçiriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.