Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.253
Cevap
160
Favori
407.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krkmz1666

ucuz tekliflere göre pahalı

Selfy ye üye olun

interneti duran 10 GB 32.64 Tl ye teklif geliyor .

Duran internetli tarifler hem daha ucuz hemde internet aşımı yok

hocam merhaba. şuanda tt faturalı tarifemizde son aya girdik. acaba selfye üye olsak size özel kısmında bahsettiğiniz 10gb lık tarife teklifi gelir mi hemen?

ayrıca bu tarifenin linkini bulamadım. kaç dk konuşma var?

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt

Eskisi gibi olmadığını söylüyorlar şansınızı deneyin o zamana kadar başka teklif yada üstüne indirim gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt

1000 dak oluyor siz üye olun 1 ay içinde kullanımlara göre sunuyorlar.

Durun İnterneti olanaları selfy üye olanlara sunuyorlar herhalde

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

1 saat arayla 3 defa yolladılar tamam geçeceğim bu kadar istekli olmayın 😁

• Bu teklife ilgilenmiyorum dediğim zaman yenisini gönderiyor larmi. Yada bu şekilde kalırsa başka teklif geliyor mu

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• İlginmiyoruma bassanız dahi teklif hemen gitmiyor bir hafta süresi var Online İşlemlerde gösterilmeye devam ediyor ama şuan ki bence güzel bir teklif duran Özellikli use + 30 TL youtube paketi ile efsane Tarife oluşturabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hattı iptal edin dedim 15 gb 1000 dk sms 39 verdiler 1 sene

• Faturasız pakete bakın

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• TimeBoy kullanıcısına yanıt

gönderiyorlar .bunda durma yok ve pahalı duran 10 gb 32.64 TL olarak geliyor .

selfy üyelerine geliyor muhtemelen

• Pazartesi günü Türk Telekom Selfy Sınırsız Sosyal Medyalı tarifeye geçmeye planlıyorum (taahhütsüz olarak)

Amacım bu tarifeyi 50-55₺ gibi bir fiyatta kullanmak, forum da başka bir arkadaş 48₺ gibi bir fiyatta kullanıyor imiş.

Sosyal medya dan sadece YouTube kullanıyorum, diğer sosyal medya platformlarını kullanmıyorum.

Şimdi bu tarifeyi kullanmak için taahhüt vermeden indirim talep edebilir miyiz, yoksa illa taahhüt vermek şart mı?

Lütfen cevaplarsanız tecrübeli arkadaşlar, şimdiden teşekkürler ve hayırlı bayramlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 15 Mayıs 2021; 17:23:43 >
  • Hocam İndirim Alabilmeniz için Tahhathütt vermeniz şart, yoksa Operatörün bu işten Bi cıkarı olmaz düşük fiyatta olsa,
    Operatör sizi tahhathüt süresince kendilerine BAGLI tutmak amaçları

• OKÜ O kullanıcısına yanıt

İlk ay ne kadar cayma bedeli çıkar hocam

• 350 ile 500 TL arası net bir Fiyat çıkar hocam, daha sağlıklı bilği için Tarifeyi alıp MH arayıp sorgulamaktır.

Bu fiyat 1 aylık kullanım için doğru ise hiç maceraya atılmaya gerek yok o zaman hocam, BİMCell'e dönerim sağlık olsun...

• Hocam yanlış anlaşılmasın Tahhathütsüz Paketi Sistemde Belirtilen Fiyattan alabilirsiniz ve istediğiniz zaman cayma bedelsiz iptal edebilirsiniz, ancak İndirim için Tahhathütt şart ve ilk aydan cayarrsanız dediğim fiyat aralığında bir Fiyat cıkar cayma da ama dediğim gibi kolay kolay sizi kaybetmek istemezler ve %20 /%30 gibi güzel bir indirim imkanı sağlarlar

Bu kadar sallamayın 300 350 nereden çıkardınız

İlk ay ve son ay cezai bedel ödenmez şunu öğrenin 2 ay bile o kadar çıkmaz

Bide net fiyat veriyor ne günlere kaldık TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

Çok teşekkür ederim hocam bilgiler için, şuan kararsız kaldım. Taahhüt verirsem indirim gelmez falan diye düşünmeye başladım, ama Pazartesi'ye kadar kararımı vermiş olurum.

Ya risk alır taahhüt verir bu tarifeye geçiş yaparım ya da eski operatörüm BİMCell'e dönerim...

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Şimdi ilk ay hatta bırakın 1 ay dolmasını, 2 hafta kullansam cayma bedeli çıkmaz mı kesin hocam?

O süre zarfında indirim talep edeceğim

• 30 gün taahhüt vermek için süren var

2 hafta da durup gitsen kullanım haklarının birini bitiremezsen gün bazlı faturan çıkar

Yalnız geçerken fatura kesim tarihini sor ayın kaçı olacak diye

Ona göre geçiş yapın

Faturasız dan faturalı ya geçişte ayın 9 u oluyor

Diğerlerini sorarsınız

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.