Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.230
Cevap
158
Favori
405.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasiza gectiyseniz,biraz bekleyin bence....faturalidan Faturasiza gectim.bana 90gun olmadan bu teklif geldi. 30tl erken faturalı geçeceğim için para alacaklar extra...bu teklifi kabul ettim...daha önce bana özel 12gb 1000dk 42tl geliyordu...Faturasizda ise 8gb 750dk 38tl kullanıyordum...bugün Twitter,turktelekom mesaj attım akşam aradılar. Alttaki teklifi kabul ettim..cazip teklifler geliyor....kisaca sabır işi resmen...diğer arkadaşlar gibi ,müşteri hizmetine zarf atip, Faturasiza geçirecem diye, cazip tarife yok demisler Faturasiza geçirmiştim...eski faturalı tarifem ise 8gb 750dk 38tl ..

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusari -- 27 Ocak 2021; 1:32:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Şuyo Derler Adıma

Bu mesaj silindi.

Hocam bana sildikçe aynısını tekrar tekrar gönderdiler. Bende daha silmedim hepsi sıralandı şimdi. Sadece yeni teklifleri görüp geçiyorum şimdi

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• Geç Bimcell'e hocam, hiç zamanını kaybetme

• Hocam bu konuları konu sahibi forumdaşımız muhtemelen daha iyi biliyordur. Ben faturalıyla ilgilenmediğim için hiç bilgim yok maalesef. Ben faturasızdan olağanüstü bir şey olmassa dönmem yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Şuyo Derler Adıma

Bu mesaj silindi.

Rica ederim hocam Allah kolaylık versin

• Bimcell e geçmek istedinde kabul etmiyorsa Faturalı hatta geçerken de onun bilgileri gerekecek

Gerçi onay almadan da geçirdikleri olmuştu .Hiç belli olmuyor

• Nefret ediyorum şunların kampanya mantığından ya.

Oramı buramı yırttım adam gibi teklif verinde kaliyim diye zar zor bişeyler alabildik.

Az önce eşimi aradılar. Daha taahhüt bitimine 3 aydan fazla var. Adam 15gb prime tarifesini 43tl den veriyim dedi ya. Şaka gibi yemin ediyorum.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Yazılanları okumuyormusun dost twitterdan kapattırcam de ses yoksa arayıp de sonra bekle gerekirse hattı boşta tut sonu 1500 'lü numarayı veya 507 ile başlayan numaradan tel bekle bazen otomatik aramada geliyor onayla sonra merkezi arayıp detayı öğren işine gelmesse yine iptal edicem de sabırsızlık başa bela 10gb 27tl ye aldım 15'i 25 alalanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanbey86

Yazılanları okumuyormusun dost twitterdan kapattırcam de ses yoksa arayıp de sonra bekle gerekirse hattı boşta tut sonu 1500 'lü numarayı veya 507 ile başlayan numaradan tel bekle bazen otomatik aramada geliyor onayla sonra merkezi arayıp detayı öğren işine gelmesse yine iptal edicem de sabırsızlık başa bela 10gb 27tl ye aldım 15'i 25 alalanlar var

Hocam eşimin hattı için bunlardan hiçbirini yapmadık. Dediğim gibi daha da 100 günden fazla taahhütümüz var. Ona rağmen böyle bi teklifle geldiler. Yani hiçbi alicengiz yapmaya gerek kalmadan bunu teklif ettiler.

Gerçekten sopalıklar ya :)

Sistem olmaması daha iyi şansımızı deniyoruz :)

Hat iptal başvurusu dene istersen. Riskli bir iş ama en sağlam inditimi böyle alırsın.

3 yıldır tüm tarifeleri yarı fiyatına kullanıyorum.

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Hız testi yaptım hemen yolladılar kullanım artınca 😁

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.