Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jwcree Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.254
Cevap
160
Favori
407.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-CB01A2BC7

Hocam 10GB 19TL paket teklifini nasıl aldınız, bu paket teklifini almadan önceki dakika,data,sms kullanımınız ve TL yükleme bareminiz nedir? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim,

8gb lık 750dk 5000 sms paketi kullanıyordum 35tl ye.Yurtdışında iken mesaj ile böyle paketler geliyordu size özel diye.Bunu gördüm onayladım.Diğer paket ile bunu 2 sini kullandım baya uzun süre.Sonra diğerini iptal ettim tek bunu kullanıyorum şuanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt

silinsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 16 Aralık 2020; 7:46:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

silinsin..

O gündüz paketini çok aldığım zaman oldu yetmedi yine paket almıştım.Yanlış hatırlamıyorsam o 8gb lık paketi ilk aldığımda 27 veya 29tl idi.Sonradan zam geldi 35 olmuştu.Ama artık kullanmıyorum 19tl paketi yeterli.Sil süpür eskiden iyiydi şimdi maalesef eskisi gibi iyi birşey vermiyor.Sadece sonradan hattını taşıyanlara sil süpür avantajlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 12 Aralık 2020; 20:47:22 >
  • Sadece selfy değil, yeni musterilere özel paketlerin(hepsinde olmasa da) çoğunda artık 6.aydan sonra fiyat artışı oluyor hocam. Mesela ben Bonkör 9GB kullanıyorum. 6.aydan sonra 27TL'den 33TL'ye çıkacak. Şu 10GB 19TL teklifi gelse de kullansak keşke... Teklif gelsin diye kampanya izinlerinin tamamını 2-3 kez iptal edip tekrar aktif ettim. Her aktivasyon-deaktivasyon işleminden sonra ise uçak moduna aldım cihazı. Bakalim kısa bir süre içerisinde herhangi bir teklif gelecek mi? En son gece geçerli 1GB 1TL ve Can 8GB dışında herhangi bir teklif gelmemişti.

Sil Supur'de artık şans mı bilemedim ama @krkmz1666 hocamın taktiği işe yarıyor sanırım, bu hafta haftalık 5GB gelmişti bana. Ondan önce haftalık 250dakika gelmişti, çoğu diğer operatör yönüne olmak üzere dakikaların hepsini, hatta kendi paketimden de bi 100 dakika civarı bitirdim. Bu hafta da haftalık 5GB geldi. Dakika kullanana internet, internet kullanana dakika veriyor efsanesi gerçek gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• silinsin.. (silme menüsü yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 16 Aralık 2020; 7:47:40 >
  • Selamlar,

Ben de Avea faturalı kullanıyorum ve 1 haftaya kadar taahhüt bitecek.

*Faturasıza geçiş ne kadar?

*Taahhüt bittiği gibi başka operatörün faturasızına (misal bimcell) geçiş nasıl olur? (Avea yine para ister mi?)

*Avea'da 1gb net 250-500dk 20sms olsa yetecek en uygun faturalı ne kadar?

Bilen varsa bilgi verebilir mi... :)

• Arkadaşlar yeni bir eve taşındım. Şuan için internet bağlantım yok. İnternet paketim bitiyor. Ek İnternet paketi olarak ne alabilirim? 10gb kadar olsa yeter.

• 12 gb lık Uygun Tarife'ye geçmiştim on gün önce filan. Dün 5 TL'ye Süper10 gb şeklinde sms geldi. AYLIK olarak tekrar edeceği yazıyor, EVET yazıp 1418'e yolladım ama acaba her ay 5 Tl mi olacak orasını anlayamadım, normal fiyatı 45 Tl gözüküyor çünkü, bilgisi olan var mı bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail1985 -- 13 Aralık 2020; 16:25:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail1985

12 gb lık Uygun Tarife'ye geçmiştim on gün önce filan. Dün 5 TL'ye Süper10 gb şeklinde sms geldi. AYLIK olarak tekrar edeceği yazıyor, EVET yazıp 1418'e yolladım ama acaba her ay 5 Tl mi olacak orasını anlayamadım, normal fiyatı 45 Tl gözüküyor çünkü, bilgisi olan var mı bu konuda
    Müşteri hizmetlerini aradım, her ay 5 Tl olduğunu öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail1985 -- 13 Aralık 2020; 16:23:45 >
  • Taahhüt 26 aralıkta bitiyordu müşteri hizmetlerini aradım 1 yıl daha uzattım. 15gb+1000dk+1000sms 39 lira+vergi
  • sen diyon değişik değişik hayırdır?

• Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt

Ek paketler kısmından aylık paketlerden bütçene uyanı alabilirsin Kullanım hakkının tamamını bitirmezsen fatura kesim tarihine kadar gün bazlı fiyatlanır .

• Hala yolluyorlarsa 10gb 19 liraya olan paket

fırsat paketleri gelir silsüpürden kullandığın internete göre değişebilir bu paketler

• modem var diye eklemi,şler o tutarı hocam. Neyse sağlık olsun söyleseniz size ucuza modem bulurduk türk telekom modemler ikinci elde 100 150tl arası bulunuyordu.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bu tekliflerde 6 ay 12 ay vs diyor. Alıp 1 ay sonra iptal etmemde bir sakınca var mı. Yine kullandığım kadarını mı fatura ederler.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.