Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.143
Cevap
154
Favori
398.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şahsen

Şu anda düzelmiş görünüyor

Kod olarak ne yazdiniz..

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

Hocam resimde de görünüyor. Evetet yazıyoruz 

• Şahsen Ş kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

Konunun ilk sayfasında da bilgi var

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

1000 dk 1000 sms 20gb 45tl faturalı 12 fatura dönemi sözüne tarifesi kullanan varmı? Geçilir mi ne önerirsiniz?

silinsin.. silme menüsü çıkmıyor. artık bu konuya yazmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 16 Aralık 2020; 7:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

silinsin.. silme menüsü çıkmıyor. artık bu konuya yazmıyorum.

Alıntıları Göster

Çok Teşekkürler bilgilendirme için.Turk telekomda 40tl atınca 4gb 1 haftalık veriyor bayadır.Yazın 50tl yuklemeye 10gb 1 haftalık veriyordu fakat şuanda yok bitmiş sanırım.Sadece 4gb geliyor.Bu faturalı 45tl lik pakete geçeyim diyorum fakat yeni yılda yeni paketlerde gelcek pişman olurmuyum o yüzden çelişkide kalmıştım.Neyse olmadı geçiş sağlayayim.

• Estağfurullah hocam, sizin Mobil Operatör bölümünde emeğiniz büyük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurt kocamış anlaşılan  

Kurt Kocayınca  

Faturalıda ücretlendirme periyotu 6 saniyedir .

35 Saniye konuşunca 35 saniye düşmez  

Başka telefonda varsa Hat varsa her ay Fatura ödemektense Faturasız kulanıp 2 Aya yakın sürede Tl yükleyip kullanabilirsiniz .En son eylülde Yükleme yapmıştım .Bide bugün yükleme yaptım .

Sil süpür Faturasızda daha çok intetnet veriyor Aylık Paket veriyor Yükleme hediyesi veriyor .Hala gelmeye devam ediyor Bu arada.

Düzenli kullanımınız varsa Faturalı daha kullanışlı uğraştırmaz .İnternet bittimi Tl den düşecekmi derdiniz olmaz Faturalıda 20 gb yeni yılda fiyatı artabilir bilginiz olsun .

Yeni paketlerde illaki gelecektir .Bimcell çıkarttığı için Telekom daha da uygun yapabilir .Ufak bi ihtimal .

Duran 20 GB yerini tutmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Kurt kocamış anlaşılan  

Kurt Kocayınca  

Faturalıda ücretlendirme periyotu 6 saniyedir .

35 Saniye konuşunca 35 saniye düşmez  

Başka telefonda varsa Hat varsa her ay Fatura ödemektense Faturasız kulanıp 2 Aya yakın sürede Tl yükleyip kullanabilirsiniz .En son eylülde Yükleme yapmıştım .Bide bugün yükleme yaptım .

Sil süpür Faturasızda daha çok intetnet veriyor Aylık Paket veriyor Yükleme hediyesi veriyor .Hala gelmeye devam ediyor Bu arada.

Düzenli kullanımınız varsa Faturalı daha kullanışlı uğraştırmaz .İnternet bittimi Tl den düşecekmi derdiniz olmaz Faturalıda 20 gb yeni yılda fiyatı artabilir bilginiz olsun .

Yeni paketlerde illaki gelecektir .Bimcell çıkarttığı için Telekom daha da uygun yapabilir .Ufak bi ihtimal .

Duran 20 GB yerini tutmaz.

Öyle fakat müşteri hizmetlerinden arandım,sadece 6 ayda toplam 650tl yükleme yapmışsınız buda 1yıllık fatura bedeline geliyor dedi.Diğerlerini hiç saymıyorum,faturasızda bu kadar ödemeniz mantıksız dedi.Size faturalı daha uygun vs dedi anlattı.Beklemedeyim daha geçmedim.Umarım iyi paket denk gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 12 Aralık 2020; 19:44:29 >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt

650 yükleme yaptığına bakıp ne kadarını harcayıp ne kadar İnternet kullandığını sorsaydın ne diyebilcekti acaba?.

Faturalıda ne kadar İnternet kullanabileceğim acaba deseydin.

Aylar önce benim adıma kayıtlı hattı aramışlar hatı akrabam kullanıyor ailemdekiler ile konuşuyorlar. Tarife içi 2000 dak var avantaj şehrimde tarifesinde.

Faturalıya geçirmeye çalışıyor 1000 dak yetmez sürekli konuşma yapıyorlar şebeke içi konuşma var diyom gece paketinden konuşuyorlar 9dan sonra geçerli bunda da olur diyor. Tarifenin özelliği diyom anlatamadım. Bu kadar cahil olma önüne kağıt alıp ezbere okumakla bu işler olmaz dersine iyi çalış dedim atıştık sonra yüzüme kapattı telefonu.

Aradan 1 hafta geçmeden aradı özür diledi.

Bizimkiler avantaj şehrimde tarifesinde 24 liraya 7 gb fırsat 7gb 2gb 15 lira 21 liraya 3gb paketleri kullanıyor işlerini görüyor.

• quote:

650 yükleme yaptığına bakıp ne kadarını harcayıp ne kadar İnternet kullandığını sorsaydın ne diyebilcekti acaba?.

Faturalıda ne kadar İnternet kullanabileceğim acaba deseydin.

Aylar önce benim adıma kayıtlı hattı aramışlar hatı akrabam kullanıyor ailemdekiler ile konuşuyorlar. Tarife içi 2000 dak var avantaj şehrimde tarifesinde.

Faturalıya geçirmeye çalışıyor 1000 dak yetmez sürekli konuşma yapıyorlar şebeke içi konuşma var diyom gece paketinden konuşuyorlar 9dan sonra geçerli bunda da olur diyor. Tarifenin özelliği diyom anlatamadım. Bu kadar cahil olma önüne kağıt alıp ezbere okumakla bu işler olmaz dersine iyi çalış dedim atıştık sonra yüzüme kapattı telefonu.

Aradan 1 hafta geçmeden aradı özür diledi.

Bizimkiler avantaj şehrimde tarifesinde 24 liraya 7 gb fırsat 7gb 2gb 15 lira 21 liraya 3gb paketleri kullanıyor işlerini görüyor.

Zaten görüyor harcamaları o yüzden tarifeyi özellikle öneriyor.20gb üstü harcamam olduğu açık net.Dakikada minmum 750 aylık harcamam.Herneyse ilk defa aranmadım bu faturalı paket için,yurtdışındayken arandım yine bu paketi kabul etmedim.Geldim türkiyeye yine arandım kabul etmedim.Son arayanda size özel vs diyince,dedim zaten kaç defa aradınız aynı paket için tek bana özelde değil bu paket dedim.Daha iyi bi paket gelene kadar düşünmüyorum dedim o kadar ısrarına rağmen onay vermedim.

• silinsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 16 Aralık 2020; 7:55:8 >
  • Kendin sormuş kendin cevaplamışsın parantez içinde Çabuk öğreniyorsun bak aferin  

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

silinsin..

Mevcut internet dakika paketim o yazınki koşuşturmacada,bulunduğum evdede internet olmayınca mecburi internet işimi telefonla çözmek zorunda kaldım.Aylık 100 vs tl bakiye atıp ihtiyacım olan ek paketleri alarak bu şekilde idare ettim.Şuanda internet sorunum yok bulunduğum evde internet var,fakat ne kadar olsada internet lazım oluyor şehirdışına çıktığımda.50 tl yi geçmeyecek şekilde artık tarife düşünmüyorum.Bana paketi öneren kişiye sordum özellikle bu kadar harcamama rağmen ekstra bi paket olmadığını sadece o 45tl lik faturalıyı önerdi,onada yok dedim.Şuanlık iyi bi paket gelirse giderim baktım olmadı iyi tarife görürsem başka operatörde devam ederim.

Bundan iyisi faturasız 10 gb var 19 liraya oda size gelmez.

Hattın içinde TL varsa zaten faturalarından düşer.

20gb bitince ek paket alırsın günlük hesaplanır faturana ek

Gece paketi var 30gb 9 liraya

Bide yeni paketmatikler çıkmış işinizi görür

• quote:

Bundan iyisi faturasız 10 gb var 19 liraya oda size gelmez.

Hattın içinde TL varsa zaten faturalarından düşer.

20gb bitince ek paket alırsın günlük hesaplanır faturana ek

Gece paketi var 30gb 9 liraya

Bide yeni paketmatikler çıkmış işinizi görür

Zaten mevcut TT özel 10gb paket kullanıyorum bayadır.10GB -500sms -500 dakika şeklinde 19tl gayet uygun.Yetmediği zamanda ek paket alıyorum bu şekilde devam.

Onu kullanıyorsanız gittiği yere kadar kullanın Angaralının biride vodafone28 günlük paketlerini övüyordu faturasızda bizden ucuza paket yok diye

Tadını çıkarın

• quote:

Onu kullanıyorsanız gittiği yere kadar kullanın Angaralının biride vodafone28 günlük paketlerini övüyordu faturasızda bizden ucuza paket yok diye

Tadını çıkarın

Aynen devam edicem bu şekilde.

Hocam 10GB 19TL paket teklifini nasıl aldınız, bu paket teklifini almadan önceki dakika,data,sms kullanımınız ve TL yükleme bareminiz nedir? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.