Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.254
Cevap
160
Favori
407.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perşembe sabah yada cuma günü açılabilir

• ALMAZ neden alsın ki ?

Kimlik bilgilerin doğru ise sorun olmaz .

Kampanyalı fiyatlardan yararlanamazsınız .

• TT veya TT altyapısını kullanan bir sanal operatörü en son 3 ay ve üstü bir süre içerisinde kullanmadiysaniz sorun yok. Yani en son 5 ay önce BIMCell kullandiysaniz kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 8 Aralık 2020; 15:31:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone den önce Turktelekom da olduğunuzu varsayarak yazdım o yorumu .

15 gün vodafone de durmuşsunuz ya ondan önce TürkTelekomda iseniz yararlanamazsınız .

TürkTelekomda değilseniz sorun yok .

• Sil süpür geldi yapmadım.Bu cuma günü yaparsam artık hep o güne mi denk gelir.Yoksa haftaya cumaya direk yaptığımdamı cuma günü olarak değişir?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt

sil süpür gelen Numaranızın son hanesi nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

sil süpür gelen Numaranızın son hanesi nedir ?

2

• Sil Supur'unuz Çarşamba gunleri aktif oluyor sanırım. Sil Supur'u Cuma'da yapsanız, haftaya Sali'da yapsanız yine hediyeniz tekrar haftaya Çarşamba gelecek. Hediyenin geldiği gün değişmez. Sil Supur'unuz Cuma geliyorsa da durum yine aynı şekilde. Sil Supur'un yenilendiği gün değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB01A2BC7

Sil Supur'unuz Çarşamba gunleri aktif oluyor sanırım. Sil Supur'u Cuma'da yapsanız, haftaya Sali'da yapsanız yine hediyeniz tekrar haftaya Çarşamba gelecek. Hediyenin geldiği gün değişmez. Sil Supur'unuz Cuma geliyorsa da durum yine aynı şekilde. Sil Supur'un yenilendiği gün değişmez.

Evet çarşamba geliyor.Değişmiyor onu bende farkettim.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt

Çarşamba günü geliyor ayın 15 ine kadar silebilirsiniz cuma günü yapsan da değişmez numaranızın son hanesine göre günü belirliyor sistem .

Yeni hediyeniz 16 sı sabahı aktif olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Çarşamba günü geliyor ayın 15 ine kadar silebilirsiniz cuma günü yapsan da değişmez numaranızın son hanesine göre günü belirliyor sistem .

Yeni hediyeniz 16 sı sabahı aktif olur .

Yaptım artık bakalım.

• Aylık 100tl yi geçtiği için hattıma atılan tl tutarı 1000 dk 1000 sms 20gb internet 45tl 12 ay fatura sözünüze tarifi için faturalı geçmem için aradılar.Yılbaşından sonra artacakmış tarife fiyatları.Özellikle bu 45tl lik faturayı bi daha denk gelmicek diye belirtti.Aynı tarifeyi kullanan varmı grupta?Bu faturasızdan şuanda faturalı tarife geçtiğimde ne gibi zararı olur bana?Ne önerirsiniz ona göre yılbaşından sonra gelecek yeni paketlerimi beklemek mantıklı?

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.