Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.254
Cevap
160
Favori
407.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hâlâ açık mi bilmiyorum ama taraftar hatlarını sorun. Fenercell 7gb 29tl geçtim ama 2 ay oldu. Faturasizdan faturaliya şeklinde. Bir sorun bayiye. Taraftar paketlerine bakmak istiyorum deyin coşturan 7yi sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl fiyat beyler geçilir mi?

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Çok geç turkcele geçişim onaylanmış salı günü açılacakmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sağlık olsun

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bu sabah aradılar anlattım aynı not alıyorum falan dedi ama çok geç turkcelle geçtim artık dedim

• Sizi arayı şu şartlarda iyi bir teklif sunacaklardı.

Ararlarsa hangi tarifeyi ne kadara sunuyorlar öğrenirsiniz

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Tamam ararlarsa buraya da yazarım bu zamana kadar neredeyse yalvardım hiç yardımcı olmadılar da neyse artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şuyo Derler Adıma -- 12 Eylül 2022; 8:52:44 >
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

İndirim tanımlar insan 😁

• Enfes 15 tarifesiyle 15gb net, 1000 dk 250 sms 66.5 tl beyler iyi mi sizce şu an güncel fiyatları bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gelen teklif 10 Aralık taahhüt bitiyor, önerileriniz açığım ne yapsam konusunda :)

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• Araxes kullanıcısına yanıt
    Deliriyorum bana 110₺’den daha uyguna veremem diyor. (Prime 20 tarifesi) tahhüüt bitimine 5 gün kaldı ne yapsam bilmiyorum. Nasıl indirim alabilirim?

Düzenleme:
    Böyle bir indirim geldi ne diyorsunuz kabul edilebilir mi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirSupport -- 15 Eylül 2022; 22:18:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Deliriyorum bana 110₺’den daha uyguna veremem diyor. (Prime 20 tarifesi) tahhüüt bitimine 5 gün kaldı ne yapsam bilmiyorum. Nasıl indirim alabilirim?

Düzenleme:
    Böyle bir indirim geldi ne diyorsunuz kabul edilebilir mi,
    Benim için prime önemli Ayda 5 kere ispark bedava. Tarife bedavaya geliyor :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Araxes kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın arayıp Prime tarifesi isteyeceğim bakalım anlaşma yapabilecek miyiz TT ile

• AirSupport kullanıcısına yanıt

Bana da bunu attı biraz önce.

2000dk ve sınırsız sms i ne yapayım yahu. Kaldır sms i yanına da 750-1000dk ver interneti 15GB + insagram-youtube-whatsapp sınırsız yap yada düz 30GB ver.

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt
    E çok iyi hocam 20GB

Bir önceki teklifleri 20 + 5 GB sosyal medya ve 1500dk şeklindeydi fiyatı da 91 falandı ama biraz daha fazla interneti olan ama dakikası az paketler benim daha çok işime yarıyor. Gerçi başka teklif gelmezse mecbur kabul etmek zorunda kalacam.

1 saat önce arandım ve başka teklif yapmayacaklarını söylediler. Sistem ne veriyorsa oymuş :)))

Bende başka beklemiyordum zaten 20GB + 2000Dk 89 TL. Keşke int daha fazla olsaydı çünkü yetmiyor. Artık sil süpürden haftalık int kovalıcaz TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

Daha güzel teklif bekliyorum hocam 95₺ vermek koyuyor

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.